DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

brisalo me al reko sam vec da mislim da B skuplja

pepe7

ako je taj NO u ponedjeljak,mogu radnici dine dobiti samo još tko zna koje obećanje
ako krenu napustiti pogon i zaključaju vrata za sobom mogu dobiti otkaze pa bi s tim bili u rangu s kolegama iz diokija,ništa strašno
dobiju cedulju s iznosom duga a lova je negdje……..uglavnom ne mogu izgubiti ništa,prije dobiti

To znači nisam jedini kojem se to učinilo


zanima me samo, je li to vlada i prizeljkivala da bi mogli otkantati Turke
Slavko se nije uzbudjivao kad je spominjao mogucnost trazenja novog investitora.
tko bi to mogao biti?

Da govore kao da već imaju nekog novog investitora.. sad je problem kako se rješit turaka.. i ko će im vratiti uložen novac!! Izgleda da im više ne paše da im turci kolo vode!!

idući tjedan će bit bolje...

isto mislim

Ako sam dobro izračuno u jednom komadu je prodano 8652 dionice .. znači neko iz top 10 prodaje…

idući tjedan će bit bolje...


ravenus
nisam vjest s perom kao Vi i mozda ste me krivo shvatili.

nisam htio reci da nam je Caliskan spas. Samo pokusavam shvatiti sto vlada radi, ima li alternativu, ima li bolje rjesenje (ako je caliskan uopce nekakvo rjesenje).
Nikako mi ne pada na pamet da bi Linic kompromitirao sebe da bi zaradio koju kunu Jezicu ili nekom drugom. Ne branim ga, samo mi je to prenaivno.

Hocete reci da se preko Caliskana htio dokopati zemljista iako zna da ga i vlada zeli?
To bi znacilo da je ovo natezanje i odugovlacenje rezultat borbe dviju strana koje se zele dokopati zemljista.
Mislite da sama Dina i nastavak proizvodnje ustvari nikoga ne zanima!?

Ok je sve to. Nije da nema smisla.
Pomozite mi, molim Vas, onda rijesiti zagonetku; zasto je vlada uopce cekala i mamila investitora (caliskan)? Mogli su baciti 30 mil diokiju neka radi s tim sto hoce i imati zemljiste.
Zasto su si dovodili konkurenciju?
Mislite da je namjera za spasavanjem radnih mjesta i pokretanjem proizvodnje samo igrokaz za naivne?

Tesko mi je to povjerovati.
ako smo otjerali jedne i izabrali druge da bi isto radili sto i prvi, onda zivimo u zvjerinjaku i nista nema smisla.
Ne tvrdim da niste u pravu. Samo razgovaramo.

znam da pitam i odgovaram. ne zelim se svadjati
i ne svidja mi se kako me omalovazavate. Mozete se jednostavno ne sloziti


Kolega branaa ovom prilikom vam se ispričavam ako sam vas uvrijedio , jer upravo mi je vaš komentar djelovao kao ismijavanje i omalovažavanje , pa sam eto tako i reagirao. Znam da vam sve to zvuči nevjerojatno ali nevjerojatna je i činjenica da je Ježić šetao sam sa Linićem po pogonima Dina Petrokemije (dok smo bili u zastoju), zanimljivo je i to da je Vlada mislim 2006 donijela zakon koji kaže da se ne mora znati tko je vlasnik , pa eto mi ni dan danas ne znamo tko su pravi vlasnici ( Ježić je marioneta, a tko su pravi vlasnici “to se ne zna” ). Recite mi kome se tu pogodovalo. Ne bi bilo prvi put da se zbog litre mlijeka kolje krava !

sve je ok
nismo se razumjeli
na istoj smo strani i isti nam se gade

vijesti nisu dobre al kupaca ne nedostaje

da, stjece se dojam da su to neki protumacili kao dobru vijest
nadam se da su u pravu

Netko se sa 8000 komada zaigrao i prodao po 11 misleći da će kupiti po 10,a sada se izgleda pokušava vratiti po 10,9 da bude barem na istom kad plati proviziju.Mislim da neće uspjeti jer u ovu cijenu je već sve uračunato,a nema više trezora da štopa i iskrcava se

hmmm cudno da je tako jaka kupnja inace na ovu vijest bili bi bar -20%

New Report

Close