DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Poštovani kolege bilo bi vrijeme da progledate i zbrojite lončiće Caliskan je samo paravan R Ježića.Caliskan i Ježića ne zanima proizvodnja u Dioki grupi nego zemljište na Krku takozvani Ćuf i zbog toga je “kupio” Adrijaoil malu švercersku firmicu koja posjeduje 81,5% Ćufa to jest zemljišta za LNG terminal.


Poštovani kolege bilo bi vrijeme da progledate i zbrojite lončiće Caliskan je samo paravan R Ježića.Caliskan i Ježića ne zanima proizvodnja u Dioki grupi nego zemljište na Krku takozvani Ćuf i zbog toga je "kupio" Adrijaoil malu švercersku firmicu koja posjeduje 81,5% Ćufa to jest zemljišta za LNG terminal.

ako se prelista zadnjih stotinjak stranica .. forumaši iznose toliko činjenica.. pokrao ovo pokrao ono.. pokralo se na ovome pokralo se na ovome.. sad već znate da je caliskan firma roberta ježića.. Možda je nešto od toga i istina ali na forumu niko neće ništa poduzeti u vezi s tim.. ako već radnici i forumaši znaju toliko stvari o krađi i malverzacijama u diokiu kako da to ne znaju oni koji bi o tom trebali znati.. Očito svi pišu na forumu a niko tamo gdje bi trebalo takve stvari pisati!

idući tjedan će bit bolje...

Meni ovo izgleda kao da se sve gura Čermaku

ivedome
dok CROBEX raste mi smo svaki dan u minusu po 2%
uprava DIOKIJA se ne izjašnjava od turaka nema ni glasa
dobro je krenulo taman cemo 2100 bit na 20kn
šta radinici ne napuste postrojenja
riješilo bi se za 24h sve

Pa zar RJ nije davno prepustio upravljačka prava tj sve prenio na Hanžekovićev odvjetnički ured?
I zar iza toga nije išla info da je ostao na cca 1%?
E – i da je DORH odbacio tužbu protiv HŽ Cargoa izmeđuostalog jer se radilo o businessu tj kupoprodaji zemljišta između kompanija istog vlasnika?

Sindikat je navodno dobio info od Caliskana da oni za sad ne namjeravaju pokretat proizvodnju pod ovim uvjetima i sazvana je sjednica NO za ponedjeljak.

Info sa podnevnih vijestj radio rijeke…saga se nastavlja

Pozdrav

svi smo mi Crobex

http://teletekst.hrt.hr/?str=122-01

NIŠTA OD POCETKA PROIZVODNJE U DINI

http://www.hrt.hr/index.php?id=466&tx_ttnews%5Btt_news%5D=197095&tx_ttnews%5BbackPid%5D=465&cHash=53af0c1c96
…evo s radio rijeke…

vid'la žaba...

zanima me samo, je li to vlada i prizeljkivala da bi mogli otkantati Turke
Slavko se nije uzbudjivao kad je spominjao mogucnost trazenja novog investitora.
tko bi to mogao biti?

@komifo
dobro je cijena se brani na 11kn

Radnike Dine su izludile igre sa sudbinom tvrtke i sa egzistencijom njihovih obitelji pa su odlučili stvari preuzeti u svoje ruke, rekao je predsjednik sindikata Dine Predrag Mihaljević na današnjoj konferenciji za novinare. Naime, nakon što su konačno stvorene sve pretpostavke za poketanje proizvodnje od Uprave koja predstavlja investitora turskog Çalişkana sindikat je dobio odgovor da za sada investitor nema namjeru pokretati proizvodnju jer oklijeva ulagati po postojećim uvjetima.

Sindikat predlaže resornim ministrima i predsjedniku Uprave HEP-a Zlatku Koračeviću da iz predujma kupoprodaje zemljišta za LNG terminal isplati zaostale plaće, te da provjere namjere investitora i obnovu proizvodnju u Dini ponude drugom investitoru. Radnici upozoravaju da plaće nisu primili od lipnja prošle godine, te da egzistencijalno ugroženi ljudi rade za 900 tona otrovnih i reaktivnih kemikalija.
http://www.hrt.hr/index.php?id=466&tx_ttnews%5Btt_news%5D=197095&tx_ttnews%5BbackPid%5D=465&cHash=53af0c1c96

U prošlosti bi na ovakvu vijest dionica zaronila preko 20 posto,ali netko štopa pad, a obrazac štopanja mi se čini nekako jako poznat i već viđen na nekoliko dionica

New Report

Close