DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@polako pa nova godina je tek počela,povijest se ponavlja a to nam govori da ide prema 8,20kn a moglo bi ovaj put i niže. lp

Teško, banka je pri kraju s kipanjem jer ako je prodavala u petak, još bi mogla sada imati oko 10.000 komada, a to se bez problem proda u 1 dan. Nakon toga više nema velikih prodavača [emo_smijesak]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



@polako pa nova godina je tek počela,povijest se ponavlja a to nam govori da ide prema 8,20kn a moglo bi ovaj put i niže. lp

Teško, banka je pri kraju s kipanjem jer ako je prodavala u petak, još bi mogla sada imati oko 10.000 komada, a to se bez problem proda u 1 dan. Nakon toga više nema velikih prodavača [emo_smijesak]
[/quote]

pogledaj koliko je banka iskipala do sad i usporedi s prodanim kolicinama -banka ti je malecki prodavac…ovi veliki se iskrcavaju dugo vremena i nastavit ce se-po skrivecki..a neki ce se cudit ko i na djakovstini

možete pojasnit koji to VELIKI ?

idući tjedan će bit bolje...

Podsjećam radnike Dioki-ja da se što prije jave na burzu, jer će im proći sedam dana nakon kojih svoja prava ne mogu ostvariti na burzi, samodostatna uprava Dioki-ja nije se potrudila ni danas 2. siječnja pripremiti papire nakon kojih možete preuzeti radnu knjižicu! Inzistirajte na tome da te vucibatine rade svoj posao i svakako im na rastanku zahvalite za ‘dugogodišnje druženje’… čitaj između redova…. pošaljite ih od srca u 3 p.m.

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]




@polako pa nova godina je tek počela,povijest se ponavlja a to nam govori da ide prema 8,20kn a moglo bi ovaj put i niže. lp

Teško, banka je pri kraju s kipanjem jer ako je prodavala u petak, još bi mogla sada imati oko 10.000 komada, a to se bez problem proda u 1 dan. Nakon toga više nema velikih prodavača [emo_smijesak]
[/quote]

pogledaj koliko je banka iskipala do sad i usporedi s prodanim kolicinama -banka ti je malecki prodavac…ovi veliki se iskrcavaju dugo vremena i nastavit ce se-po skrivecki..a neki ce se cudit ko i na djakovstini
[/quote]

Ali koji su to veliki i sa koliko dionica kad se u top 10 iskrcava jedino banka?
Meni se prije čini da se ovdje odigrava trejdanje kupiš par tisuća po prosijeku 11,20 pa iste prodaješ po 11,50 inače mi nema smisla???

Kad će više ovo biti riješeno, da svi radnici mogu mirno uživati.

E pa Đuro ima tešku ruku.


Kad će više ovo biti riješeno, da svi radnici mogu mirno uživati.

Nikada….[emo_bijesan]

Ma bit će riješeno čim predstečajna ode u STEČAJ za d.d.
Pa jel ne shvaćate da čim se riješi ovo sa d.o.o., d.d. ode u zaborav.
Ne baš, a do tada ćete trejdati sa po par tisuća komada pa ko zadnji magarac.

E pa Đuro ima tešku ruku.

http://www.hrt.hr/index.php?id=466&tx_ttnews[tt_news]=195736&tx_ttnews[backPid]=465&cHash=1f4adc8c6d

dajte više prekinite ovu agoniju nas radnika,gospodo BEZKIČMENJACI,….

Na zse su obijavili da posjeduju jos 4 mil i nesto na skdd taj je broj pak tri mil i nesto…sami brojevi manje su vazni ali pokazuju koliko su ti ljudi sto rade to sto rade neozbiljni i nesposobni.
Imam poprilican broj ovih papira ali nebi imao nista protiv da bojkotiramo trgovinu kad ih vec zse ne kaznjava nlokadom.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/zYDYXWq52ugl8H4pIQOK2A==.pdf

nema promjena u top 10 .. ne znam za koji bi danas dan trebali biti objavljeni podaci ?

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close