DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Gospodo jel se vi pitate kako će se cijena ponašati ako dođe lošije izvješće? Ja imam dojam da je ušlo dosta “drhtavih” ručica i da su jače oscilacije itekako moguće!

Pravi investitor je spreman za sve opcije! [smiley2]

La vita e bella!

24. 10.
Škojo Franjo [color=blue]-15[/color]

To je jedina promjena u top10. Očito je da se jedino još istresa RBA skrb. kojem je ostalo ispod tisuću dionica (kao jučer u par navrata). Ovim intenzitetom pretpostavlja se da bi ovaj tjedan mogao posve izaći. Dakle, pritiska na cijenu zbog pojačane prodaje idućih dana ne bi trebalo biti.


Gospodo jel se vi pitate kako će se cijena ponašati ako dođe lošije izvješće? Ja imam dojam da je ušlo dosta “drhtavih” ručica i da su jače oscilacije itekako moguće!

Ne ako dođe, već kad dođe (a to bi moglo biti ovih dana, odnosno do kraja listopada).
Željno iščekujem tu tečajnu ‘kalvariju’ (i ne samo ja) [smiley11]
No bojim se da ćemo ipak morat dokupljivat iznad 600, unatoč svim našim silnim željama… [smiley10]
I ne zaboravite: dolazi još jedan moćan igrač, vjerojatno nakon FI za 3. kvartal [smiley11]

hate red

Minus je već ukalkuliran sa onom korekcijom sa 700 kn na ovih trenutačnih,…..[smiley1][smiley1]

Sto su svi utihnuli danas? Jeste kupovali danas ili? Moze netko staviti omjer ukupnje kupnje i prodaje na zatvaranju.. kad je prosle godine bio izvjestaj za Q3?

25. 10.
HPB skrb. [color=blue]+145[/color]
PBZ skrb. [color=blue]+2466[/color]

ipak se pojavio novi u top10.
skriva se iza PBZ skrbničkoga i mislim da će se ta pozicija podebljavat iz dana u dan…[smiley7]

ista stvar i na ddjh: i tamo u top 10 uskočio PBZ skrb. [smiley11]

PS
ostatak ‘ekipe’ nepromijenjen.

hate red


Moze netko staviti omjer ukupnje kupnje i prodaje na zatvaranju.. kad je prosle godine bio izvjestaj za Q3?

omjer k/p na zatvaranju:
2.193 : 11.162

izvještaj za 3. kvartal lani bio početkom studenoga (ako me sjećanje dobro služi)

hate red

evo za podsjetnik

hate red

izgleda kao dokupi ili kupi

VIDTE ME ŠTO SAM LJEP I PAMETAN


Minus je već ukalkuliran sa onom korekcijom sa 700 kn na ovih trenutačnih,…..[smiley1][smiley1]

kolega nemojte obmanjivati javnost, ta nazovimo korekcija nema veze sa vjerojatnim minusom od 7.7mil kn.
i vi i ja znamo od kud nam taj podatak. da li ce taj minus utjecati na cijenu to cemo vidjeti, vjerojatno hoce jer mislim da ce netko taj podatak dati da se cuje(veliki igraci da preplase sve drhtave rucice)
neki dan sam cak i ja prodao jedan dio. doduse ne puno ali ipak. siguran sam da su to mnogi napravili proslih dana i da sada samo cekamo fi pa da vidimo sto ce se dogadjati.

U sljedećem periodu možemo očekivati period akumulacije ove dionice(i izlazak drhtavih ),ali sljedeći šut ide preko 1000 kn.
Ovo je dionica za “buy and hold”(kao i većina drugih na ovako bikovskom tržištu…),neda mi se brokerima plačati provizije kad ono šta sam kupio i držim višestruko raste bez suvišnih pretumbacija portfelja.
JEDINO ME ZANIMA KAKO ĆE SE NOVOPEĆENI HRVATSKI”INVESTITORI”PONAŠATI KADA DOĐE DO PROMJENE TRENDA…!

Rizik je moj prijatelj


…sam cak i ja prodao jedan dio. doduse ne puno ali ipak. siguran sam da su to mnogi napravili proslih dana

ja nisam niti namjeravam. trokvartalnom gubitku uprkos.
čekam dokup, navijam da padne ispod 600, ali bojim se da neću biti te sreće.
a cash se gomila na beskamatnom accountu…[smiley10]
i nakon što obavim svoju posljednju stratešku transakciju u ovu dionicu, nećete me vidjeti ni čuti do 2010. godine.
zbrisat ću forum iz my favoritesa, otkazat pretplatu na mostich i razvrgnut ugovor s abac@trade.
eto, to čekam.[smiley11]

hate red

Kameni fakat, i ja ću tako nekako. Vidjet ću samo kada dionica šusne iznad 1000 hoću li izdržati ne prodati bar jedan dio, vidjet ćemo. Naravno to očekujem do konca godine, a da ne govorim kada se u godišnjem izvješću prikaže zadnji kvartal za kojeg očekujem iskazivanje jedne prave dobiti.
Ali stvarno 3-4 godine je očekivano vrijeme kad će se pokazati puni potencijal ove firme.

New Report

Close