DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Odavno je poznato. Debt to equity doštampavanjem oko 50 milja dionica po 10 kuna.

To bi bilo odlično da sada oni koji imaju dionice Diokija u dokapitalizaciji mogu kupiti 5-10000 komada po cijeni 10 kuna.
No činjenica je da je Ukupno kapital i rezerve (AOP 001 do 009)566.200.927 kuna ili 10X veća od trenutne tržišne cijene



Odavno je poznato. Debt to equity doštampavanjem oko 50 milja dionica po 10 kuna.

To bi bilo odlično da sada oni koji imaju dionice Diokija u dokapitalizaciji mogu kupiti 5-10000 komada po cijeni 10 kuna.
No činjenica je da je Ukupno kapital i rezerve (AOP 001 do 009)566.200.927 kuna ili 10X veća od trenutne tržišne cijene
[/quote]

daj ne lupetaj! a kolika su dugovanja DIOKIA? koliki su godišnji gubici? [emo_palacd]

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!

Do Božića 8 dana, o plaćama ni riječi….samo pusti novinarski članci (već pročitano milijun puta)..Sad će uletit ovaj investitor, pa možda ipak neće…ma nema veze, tako i tako će vlada brzo na blagdane, a vi se dragi radnici, kao i do sada snađite!!



Sta nije prodao tifon za sto i nesto milijona eura?!

Prava sitnica – 150 milijuna eura.
[/quote]

Je,je…zato u DIOKI planira uložiti pišljivih 5 milja EUR što je smiješno mala cifra, a možda tek za koji mjesec više ako se dogovori sa svim vjerovnicima, Ježićem itd.

U prvoj fazi Čermak ulaže pet milijuna eura u Dioki

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Interesantno svi ‘investitori’ u DIOKI donose 5 milijuna eura, napuhuju balone od sapunice, dok dok se ne pojavi ‘deinvestitor’ Turudić, skine te kulise, zapljeni famozne milijune a ‘investitore’ i ‘investitore u sjeni’ pospremi u Hostel Remetinec!

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Insider007
pa vama kolega ništa ne paše

Vidim ima još neodlučnih. Dvadesetka možda čak i danas a sutra sigurno.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Dobro se nampumpalo danas[emo_smijeh]

i onda se postavlja pitanje zašto se DIOKI.d.d iskrcavao na 10Kn ?

@anricom

Možda zato što su članovi SING-a po nalogu CENTRALE iz MOL-INA vršili ovrhe?

Čini se da neće na 20.

LP

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

@Kliring
ma nema ništa od dvadesetke, bit će dobro ako ostanemo na 14-15 kn jer izgleda da bi dokap mogao ići po svega 10 kn, a osim toga ovih 5 milja EUR koje će Čermak navodno uložiti su smijurija, a ne preuzimanje DIOK-a kako se pisalo u petak.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close