DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ući će i institucionalni ulagaci, promet na razini petka, povećan za 50%

A onih 10,00 kn možete samo sanjati


A onih 10,00 kn možete samo sanjati

Više od 10 kuna u novom dokapu Čermak sigurno neće plaćati…

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

U prvoj fazi Čermak ulaže pet milijuna eura u Dioki


Dugovi su smijesni s obzirom na prihode koje se ostvaruju proizvodnjom, vidimo se na burzi sutra

koje bedastoće!
pa svake godine DIOKI je radio po 200-300 milja kuna GUBITAKA dok je radio, o čemu ti pričaš???

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Povrsno zakljucujes, analitika pogrešno vodene firme nisu predmet vođenja Diokija u narednom razdoblju

O tome ti ja govorim, tko se iskrcao-iskrcao se..
Tako je rizikovao sad će profitirati, zato gospodo pustite nas da uzivamo u dobrim vijestima, prodavali ste po 9,00 kn, nitko vam tu vise ne može pomoci

Cinjenica je da je promet povecan a ishod ćemo vidjeti, nema panike, cijena je još niska..ja sam ih već bio otpisao, ali sam ih ostavio..ako te vatra ne kupuj budi u gledalistu i drži novac na banci ako zelis mirno spavati..ja volim adrenalin

@magnat

slazem se..[emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_novac][emo_novac][emo_novac]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Odavno je poznato. Debt to equity doštampavanjem oko 50 milja dionica po 10 kuna.


Odavno je poznato. Debt to equity doštampavanjem oko 50 milja dionica po 10 kuna.

Pa zašto se onda na burzi svejedno trguje po 30% većoj cijeni? [emo_beztona]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije savjet za kupnju/prodaju dionica

Trziste će reci zadnju rijec, necemo polemizirati, vidimo se sutra

New Report

Close