DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.rtl.hr/vijesti/novosti/588023/general-cermak-spasava-dioki/

"Već u ponedjeljak mogli bi biti stečeni uvjeti za Čermakovo preuzimanje tvrke Roberta Ježića."[emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

Zagreb, 14. prosinca 2012. – Slijedom započetih procesa operativnog, financijskog i vlasničkog restrukturiranja društva Dioki d.d. i povezanih društava, obavještavamo investitore da je zaprimljeno Pismo namjere u kojem društvo CRODUX Plin d.o.o. Zagreb izražava svoj interes za uspostavom suradnje s Dioki d.d., i to vezano za proizvodnju polistirena u PJ Doki, te razvoj novih projekata na proizvodnoj lokaciji Društva.
Crodux Plin je upoznat s tehnološkim i komercijalnim potencijalima proizvodnih pogona Društva, te postoji interes da se u kratkom roku, a odmah po završetku pregovora i potpisivanju ugovora o suradnji, pokrene proizvodnja kako je predviđeno planom operativnog restrukturiranja Društva.

preko ovršnog prijedloga u fini dobiti lovu,malo sutra,zakon postoji ali je u praksi totalno beskoristan
stvar hoda samo kad meni treba našto uzeti ,provjereno

U pravu si. Ali i kakav-takav zakon na našoj strani je bolji od nikakvog. Ili još bolje, sigurno je puno bolji od mog potpisa da se ja slažem s tim. Ipak ti je lakše ako te neko prevesla nego ako to sam sebi napraviš i još imaš svoj vlastiti potpis da si pristao na to a nema zakona po kojem to uopće netko može tražiti od tebe pa ispadneš papak na kvadrat.

Ja ne potpisujem ono što ne mislim i s čim se ne slažem. Meni moj potpis i moje ime ipak vrijede više jer u protivnom sam u istom košu s njima.


http://www.rtl.hr/vijesti/novosti/588023/general-cermak-spasava-dioki/

"Već u ponedjeljak mogli bi biti stečeni uvjeti za Čermakovo preuzimanje tvrke Roberta Ježića."[emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

hahaha, koja gluparija, čermak će preuzeti DIOKI?!=!?!
a čime će on to platiti milijarde dugovanja DIOKIA i stotine milijuna novih gubitaka svake godine???
ovog novinara treba kazneno goniti zbog laži i manipulacija javnošću! [emo_palacd]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Sta nije prodao tifon za sto i nesto milijona eura?!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Preuzimanje je gotova stvar, imate i izjavu Cermaka o pokretanju proizvodnje u jutarnjem o subote

Vidimo se sutra na burzi

turci nam uvališe sulejmana ali od diokija odustaše

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

@magnat

Upravo tako…[emo_smijesak][emo_smijeh]

cash je cash,a sve ostalo je sex!


Sta nije prodao tifon za sto i nesto milijona eura?!

Prava sitnica – 150 milijuna eura.



Sta nije prodao tifon za sto i nesto milijona eura?!

Prava sitnica – 150 milijuna eura.
[/quote]

a dugovi DIOKI-a skoro duplo od toga…sitnica na sitnicu [emo_palacd]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Dugovi su smijesni s obzirom na prihode koje se ostvaruju proizvodnjom, vidimo se na burzi sutra

New Report

Close