DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ni nakon šest mjeseci ovdje se stanje nije promijenilo. Ista dijagnoza za pojedince i lešinarenje kravataša.

savu za predsjednika!

http://www.vecernji.hr/biznis/cermak-spasava-110-radnika-dio-pogona-zitnjaku-clanak-487426 [emo_namigusa]

http://www.24sata.hr/biznis/tvrtka-generala-ivana-cermaka-preuzima-zagrebacki-dioki-293753%5Bemo_namigusa%5D

Najžalosnije je što je ovo netko znao već barem prije cca 7-10 dana vidjelo se iz naloga kupnje i prodaje i kako se nije dalo zakucati ispod starog dna ( što je pozitivno )Dva dana prije objave netko od forumaša je spomenuo generale u ovoj priči i evo ga , dobro je dok ide u pozitivnom smislu.
pitanje za gospodu koja su tehnički potkovanija u analizama koliko vam ovo kretanje cijene ( barem u 2012 ) i ajmo reč duplog dna i kretanje podsjeća i nalikuje na na đuru ( 2010 )

pepe7

Kolega dioki slažem se sa tobom u potpunosti da sindikalisti su stavili potpis na Kolektivni ugovor i na Aneks kolektivnog ugovora. Nažalost sada se vidi da je to isključivo bilo iz osobnog interesa, da nije bilo tako sada presjednik EKN Pavelić zajedno sa Ježićevom Prokuratoricom nebi bio najveći zagovornik nepoštivanja istoga zato se pod hitno moramo okupiti i tim smradovima reći dosta. Rumenović opet nije mogao smoći snagu i za Večernji izjaviti istinu o pljački radnika nego i dalje priča bajke iako je u istoj koži sa svima radnicima koji idu na burzu (ili će možda on dobiti kompletnu otpremninu).

Jako zanimljivo razmišljanje,a i to bi moglo biti točno da će Rumenović dobiti cijelu otpremninu pa zato i šuti-baš je njega briga za nas radnike.

Uz kogeneraciju, i E i PE bi mu bili jako isplativi i sa manjom kolicinom etana

p2.sem

PE je stao jer nisu plaćali račune, INA kaže: platite račune dobiti ćete plin!

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Kolega Insider slažem se sa Vama o tome sam pisao x puta dosad.Dioki je dužan Ini a ne Ina Diokiju pa koliko se to nama sviđali ili ne , a svaki pošten čovjek svoje dugove vraća.Ina je prošle i na početku ove godine tražila dogovor o vraćanju duga a tada dogovor o nastavku suradnje.Uprava Diokija kao i naši (radnički) prestavnici su cijelo vrijeme napadali Inu umjesto stvarne krivce koji su doveli do ove situacije ali nažalost ti isti ljudi su i danas na čelu Diokija osim Vidonije.

Zasto to ne plate,pa da se pokrenu pogoni…

p2.sem

http://www.rtl.hr/vijesti/novosti/588023/general-cermak-spasava-dioki/

“Već u ponedjeljak mogli bi biti stečeni uvjeti za Čermakovo preuzimanje tvrke Roberta Ježića.”[emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Gospodo, zakon je vrlo decidiran i jasan. Prilikom otkaza uprava je dužna izdati potpisan i ovjeren dokument na kom su sva raadnička potraživanja (plaće i otpremnina) s datumima isplate i taj dokument se tretira kao izvršno/ovršni dokument. Znači s njim možete otići u Finu i ostvariti svoja potraživanja ako ih uprava ne ispoštuje.

Ovo što naša uprava traži od nas da mi potpišemo da se mi slažemo nije dokument s kojim možete ostvariti svoja prava.

Većina nas se slaže da im poklonimo 5 plaća našeg otkaznog roka pa bi nam sad uzeli i otpremninu a već 6 mjeseci nam duguju plaće.

New Report

Close