DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Insider007

promjenilo se to šta nema više R.J

Treba obratiti pažnju na prosječnu cijenu danas iako dug je još dan.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Netko bi se vrlo rado jače iskrco, ali nema kome, pa zato mora glumit jako kupnju na bidu…..dok ga netko pošteno ne okiti.[emo_namigusa]

@joka

HGAA neće isplaćivati kredit BayernLB-u a to znači samo jedno da se – uz pomoć koju su nedavno dobili od R. Austrije – naš mecena, kreditor i potencijalni vlasnik vraća na bankarsku scenu!!!!

sve je to super dionica raste temeljem čermaka a mene i ostale radnike diokija zanima kad će place za 7,8,9,10,11,mj.


Netko bi se vrlo rado jače iskrco, ali nema kome, pa zato mora glumit jako kupnju na bidu…..dok ga netko pošteno ne okiti.[emo_namigusa]

bogami, ovog velikog na kupnji na 13,03 natrpali ste u par sekundi

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

http://www.energetika-net.com/vijesti/energetsko-gospodarstvo/crudux-plin-zeli-diokijevu-lokaciju-za-svoje-projekte-15859



Netko bi se vrlo rado jače iskrco, ali nema kome, pa zato mora glumit jako kupnju na bidu…..dok ga netko pošteno ne okiti.[emo_namigusa]

bogami, ovog velikog na kupnji na 13,03 natrpali ste u par sekundi
[/quote]
Na ovoj dionici će biti velikog plača kad krene nazad na 8 kuna, dali ste spremni na rizik.

tute

odlican clanak fenomenalno….bolje nego šta sam ocekivao

http://www.energetika-net.com/vijesti/energetsko-gospodarstvo/crodux-plin-zeli-diokijevu-lokaciju-za-svoje-projekte-15859

moglo bi od ovoga biti nešto…


tute

odlican clanak fenomenalno….bolje nego šta sam ocekivao

Čermaka interesira LNG i to je jedini razlog nuđenja partnerstva na Žitnjaku!
Dakle u LNG-u se osim etana nalaze i propan i butan tj UNP što je Čermakov business a također se može umjesto UNP kao pogonsko gorivo, puno kvalitetnije , koristiti LNG.

Čermaka interesira budućnost a budućnost je LNG pa onda skupa s njim Dina i Dioki!

Baš se nešto pitam hoće li Ina tj. Mol samo gledati kako joj LNG, plinski biznis i rudno blago odn. sve zbog čega mora biti u dobre s vladom tj Linićem, izmiče iz ruku.Moglo bi ovdje još biti pripetavanja.

vid'la žaba...

New Report

Close