DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

novi ulagač ?

vid'la žaba...

Novi, odnosno stari ulagač zainteresiran za žitnjak. General. Mutan tip. Neprovjereno ali i to je pametnima dosta.

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]


Novi, odnosno stari ulagač zainteresiran za žitnjak. General. Mutan tip. Neprovjereno ali i to je pametnima dosta.

A tko nije mutan kad je Dioki u pitanju. Neki turci, neki rusi, neki ovi, neki oni… sve neki šalabajzeri. Ovaj je možda i najmanje mutan, a možda i najbolje riješenje.

o kome se radi????

Insider007
da je nije možda lik koji je nekad imao benzinske tj Tifon


Insider007
da je nije možda lik koji je nekad imao benzinske tj Tifon

Važno da ima love a ako je taj dobro je zaradio na Tifonu pa može malo zarizikat iako tu nema rizika jer eto ko što JANAF može raditi spremnike za prljavu naftu tako Dioki može graditi spremnike za čisti LNG.

Fina će i bez svih papira otvarati predstečajne nagodbe
Hrvatska 13.12.2012. 22:01 Suzana Varošanec

Dužnike će nadzirati povjerenici predstečajnih nagodbi, Fina i Ministarstvo financija kako bi se spriječile zlouporabe i omogućilo poštivanje ugovora s bankama i dobavljačima.

Sada može i po skraćenom – naravno razlog je jedan pozamašan broj giganata koji je tamo gdje je Dioki bio prije godinu dana!
A kada je Dioki bi sam samcat nije se moglo jer eto pomaže se privatnoj kompaniji. Sada se ne govori o privatnim kompanijama nego nužnosti da se spašava gospodarstvo.
Zaokret od 180 stupnjeva.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/IlfRoJ8TBDoD0Zxs9qbhSg==.pdf

crodux…kuku lele

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Kako se lijepo topi prodaja [emo_smijeh]

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Skylab
ako se ovo realizira idemo jako visoko
nebo je granica

joka14, kolega, nadamo se! Lijepo je vidjeti kako se zeleni, bilo je dana i tjedana kušnje, pogotovo kad zlobnici zazivaju Validus i Magmu. Idemo dalje!

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

New Report

Close