DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo mali P.S.

Dobro ste i prošli obzirom da Paveliću otpremnina nije interesantna jer on ostaje raditi. Mogao je potpisati u ime radnika da se odrićemo u korist uprave i RJ. Imali smo sreće. Hvala predsjedniće sindikata što to nisi napravio nego si ipak mislio na nas kojima do zadnje sekunde muzeš pare za sindikalnu članarinu.

“Dina je bila kronični gubitaš desetljećima, no Dioki je jako dobro poslovao te pokrivao gubitke sve do 2009.

Cijela bit problema u jednoj rečenici….

p2.sem

http://www.vecernji.hr/biznis/spas-tvrtki-ne-ovisi-drzavi-vec-milosti-banaka-clanak-486027

u koju kategoriju spada DIOKI dužnika


http://www.vecernji.hr/biznis/spas-tvrtki-ne-ovisi-drzavi-vec-milosti-banaka-clanak-486027

u koju kategoriju spada DIOKI dužnika


U kategoriju sve po 5 kuna rasprodaja.[emo_cool]

uffff neka navala na kupnji

Dosadno. Nema prometa. Nema Save.

vid'la žaba...

komifo
gdje je nestao taj covijek?

Dioki spada u junk kategoriju, to je već svima jasno, osim pojedincima na ovom forumu.
Ako ste radili u Dioki-ju i imali ZET-ov pokaz, zaboravite na njega, nemate ga više kao ni plaće. Nemate ni posla, ni radnog mjesta, ni sredstva rada, ni sirovina ni ičeg…
Ako ste pak imali na umu da će vas Pavelić i Crikvenac spasiti u ovoj situaciji, onda ste jako naivni, onda ništa drugo ne možete ni očekivati!

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Insider007
pola firmi na ZSE je junk pa se trguje… a DIOKI je primamljiv posebno

a vrijedna uprava šuti li šuti

Danas je Dolezil dobio ponovno mandat za presjednika uprave . Navodno da će početkom slijedećeg tjedna predati zahtjev za predstečajnu nagodbu pošto je došao novi ulagač i da će početi djeliti otkaze.Poštovani kolege nesmijemo pristati na njihov ultimatum da nam jedan dio otpremnine isplaćuju 2014,2015,2016 godine jer to nije ni u skladu sa kolektivnim ugovorom. Nesmijemo dozvoliti da nas dva puta oštećuju da ostajemo bez posla i da nam uzmu zaslužene otpremnine a da u isto vrijeme ljude koji ostaju raditi drago mi je da ostaju dvaput privilegiraju ,opstankom na poslu i isplatom svih zaostalih plaća.


pola firmi na ZSE je junk pa se trguje… a DIOKI je primamljiv posebno

bila je i MAGMA pred koji mjesec “primamljiva”, ludilo je vladalo kad se prodavala na 7-10 kn…a sad ne vrijedi niti 0,7 kn….VLDS da ne spominjemo, zar ne?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close