DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.poslovni.hr/domace-kompanije/nagodbom-predvieno-podmirenje-90-duga-vjerovnicima-ceka-se-revizorsko-izvjesce-223786 [poslovni.hr]

http://www.poslovni.hr/hrvatska/ima-jos-mjesta-na-trzistu-za-lng-krk-mogli-biste-dobiti-novac-eu-223777 [poslovni.hr]

koje više vijesti trebaju da bi vas uvjerilo da ce ovo bit prica sa sretnim krajom

http://www.energetika-net.com/specijali/intervju-mjeseca/novi-tarifni-sustav-u-konacnici-ce-donijeti-nize-cijene-plina-15788

Papiri sudskih vještaka za zemljište su u HEP-u a pismo namjere iz Qatara u Vladi!

Hebote koliko sam bio u pravu kada sam upozoravao na sustavni mobing Diokija i Dine – Turci tj Qatar uvjetovao sve s plinovodom za Omišalj!!!!![emo_kuna][emo_kuna][emo_kuna]
Obzirom da je otplata glavnice time uvjetovana mogu sada otaljavat i 10 godina ako baš hoće!!!!
Iako je očevidno najisplativiji projekt za Plinacro prednost su dobili projekti upitne ekonomske isplativosti a da je to tako pokazuje i činjenica o mizernom zakupu kapaciteta na tim plinovodima!!!!



Sjećam se, nedavno, kupnja je bila 5.000 a prodaja preko 50.000.

da,da…tako je isto bilo i na Ingri….pa na Magmi…pa na Validusu… i tamo su se svi čudili neznalicama koje "jeftino" prodaju te biser dionice
[/quote]

Sjećam se ‘ko jučer kad su se fondovi rješavali MGMA po 6kn u blokovima, pa je ekipa koristila ‘dobru’ priliku za ulazak. Nakon toga je na kratko otišla do 9kn, a poslije toga je dobro poznato.
Ne znači da će i ovdje biti tako, ali ja još ne bih likovao. Ima tu previše mina…

Astronomske cijene plina?
Očekuješ Savo da će nacionalna naftna kompanija sponzorirati debelu zaradu tvojeg dragog mecene, a oni bi trebali biti gl*pi i gubiti iz dana u dan dok bi tvoj mecena u isto vrijeme profitirao, usta su ti puna pokuda protiv INA-u ali hvale za njega osobno, jer R. J. je za tebe silan dobrotvor, prije svega domoljub i uspješan gospodarstvenik u katoličkoj džamahiriji hrvatistan. Uhvaćen s prstima u pekmezu, konačno pred hrvatskom javnošću identificiran kao sudionik u koruptivno-zločinačkom pothvatu otimanja hrvatskog nacionalnog interesa prodajom INE i upropaštavanjem dobre tvrtke koju sigurno nije stekao na pošten i legitiman način, jedino njemu postavi pitanje zašto si dobrano popušio ulagajući u njegovu ‘šrot kompaniju’.
Zato tebi Savo ali i svim drugim p*razitima koji žive i više nego dobro na račun građana, dakle političarima, političkim strankama, ugojenim crkvenjacima, lažnim braniteljima, lažnim socijalnim slučajevima i ostalim bezosjećajnim, šugavim đ*bretarskim parazitima osobno želim ono najgore, što danas proživljava najveći dio građana Hrvatske.

Želim im da završe izbačeni na ulicu, bez mogućnosti pronalaska posla, želim im da traže ostatke hrane po placevima i kantama za smeće, želim im da preživljavaju sakupljajući boce po parkovima i kontejnerima, želim im da se snalaze po prihvatilištima za beskućnike i muče se dobiti socijalnu ili bilo kakvu pomoć, želim im da na zimi čekaju u redovima ispred pučkih kuhinja, želim im da spavaju po noćnim tramvajima, želim im da ih policija tjera iz zagrijanih haustora, želim im da prose sjedeći na mokrom i hladnom betonu, želim im da se smrzavaju pod mostovima, želim im da nemaju ništa za jesti i da gladuju danima.

Ne želim pružiti milost nikome od njih, jer svjesno uzimaju itekako potrebitima i pritom još gaze preko njih, samo da i dalje primaju novac iz proračuna, koji pune građani sa malim plaćama. Građani i radnicima Dioki-ja koji jedva imaju za sebe, kamoli za svoju djecu.

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

@insider
http://www.poslovni.hr/domace-kompanije/nagodbom-predvieno-podmirenje-90-duga-vjerovnicima-ceka-se-revizorsko-izvjesce-223786 [poslovni.hr]

http://www.poslovni.hr/hrvatska/ima-jos-mjesta-na-trzistu-za-lng-krk-mogli-biste-dobiti-novac-eu-223777 [poslovni.hr]

koje više vijesti trebaju da bi vas uvjerilo da ce ovo bit prica sa sretnim krajom

http://www.energetika-net.com/specijali/intervju-mjeseca/novi-tarifni-sustav-u-konacnici-ce-donijeti-nize-cijene-plina-15788

Papiri sudskih vještaka za zemljište su u HEP-u a pismo namjere iz Qatara u Vladi!

Hebote koliko sam bio u pravu kada sam upozoravao na sustavni mobing Diokija i Dine – Turci tj Qatar uvjetovao sve s plinovodom za Omišalj!!!!![emo_kuna][emo_kuna][emo_kuna]
Obzirom da je otplata glavnice time uvjetovana mogu sada otaljavat i 10 godina ako baš hoće!!!!
Iako je očevidno najisplativiji projekt za Plinacro prednost su dobili projekti upitne ekonomske isplativosti a da je to tako pokazuje i činjenica o mizernom zakupu kapaciteta na tim plinovodima!!!!

Koliko će ono ostati dionica Dine u vlasništvu Diokija – za sada SVE!!!!!!
Nikome nisu dali niti jedne dionice Dine a uspjeli su reprogramirati 90% dugova sve dok država ne napravi ono što je već 4 godine u obvezi a to je plinovod do Dine!!!!!
I otpisali su sve kamate – vidjeti će se što su dogovorili za kredit koji je HABOR stopirao a dobili smo ga od EIB-a za PVC lanac!

I čdim se suzama za 100 milijuna eura ugovorenih poslova Dalekovoda – pa Dioki i Dina imaju proizvodnju od 300 milijuna eura godišnje.


Astronomske cijene plina?
Očekuješ Savo da će nacionalna naftna kompanija sponzorirati debelu zaradu tvojeg dragog mecene, a oni bi trebali biti gl*pi i gubiti iz dana u dan dok bi tvoj mecena u isto vrijeme profitirao, usta su ti puna pokuda protiv INA-u ali hvale za njega osobno, jer R. J. je za tebe silan dobrotvor, prije svega domoljub i uspješan gospodarstvenik u katoličkoj džamahiriji hrvatistan. Uhvaćen s prstima u pekmezu, konačno pred hrvatskom javnošću identificiran kao sudionik u koruptivno-zločinačkom pothvatu otimanja hrvatskog nacionalnog interesa prodajom INE i upropaštavanjem dobre tvrtke koju sigurno nije stekao na pošten i legitiman način, jedino njemu postavi pitanje zašto si dobrano popušio ulagajući u njegovu 'šrot kompaniju'.
Zato tebi Savo ali i svim drugim p*razitima koji žive i više nego dobro na račun građana, dakle političarima, političkim strankama, ugojenim crkvenjacima, lažnim braniteljima, lažnim socijalnim slučajevima i ostalim bezosjećajnim, šugavim đ*bretarskim parazitima osobno želim ono najgore, što danas proživljava najveći dio građana Hrvatske.

Želim im da završe izbačeni na ulicu, bez mogućnosti pronalaska posla, želim im da traže ostatke hrane po placevima i kantama za smeće, želim im da preživljavaju sakupljajući boce po parkovima i kontejnerima, želim im da se snalaze po prihvatilištima za beskućnike i muče se dobiti socijalnu ili bilo kakvu pomoć, želim im da na zimi čekaju u redovima ispred pučkih kuhinja, želim im da spavaju po noćnim tramvajima, želim im da ih policija tjera iz zagrijanih haustora, želim im da prose sjedeći na mokrom i hladnom betonu, želim im da se smrzavaju pod mostovima, želim im da nemaju ništa za jesti i da gladuju danima.

Ne želim pružiti milost nikome od njih, jer svjesno uzimaju itekako potrebitima i pritom još gaze preko njih, samo da i dalje primaju novac iz proračuna, koji pune građani sa malim plaćama. Građani i radnicima Dioki-ja koji jedva imaju za sebe, kamoli za svoju djecu.

Ovo je vrlo prikladan tekst božićno-novogodišnje čestitke!
Iskreno se pridružujem željama!

U najpovoljnijem raspletu Dioki d.d. će posjedovati 2-3% dionica Dina d.d.

Šta je sad – izgubi ti živce pa ti ništa ne valja a sve iz razloga što je prezentirana nagodba za Dinu Petrokemiju!!!!!!

Nikada ništa ni pomislio loše o Ini no činjenica je da ako je Mol potkupio Premijera vjerojatno je pokupovao i dobar dio kadra pa sve do SING-a za kojega nitko ni čuo sve do sada au svezi Diokija!

Crta se podvlači______________________________svatko treba prihvatiti svoj dio odgovornosti!

…..Do plinofikacije lokacije Dine (Plinacro provodi projekt plinofikacije Krka) predviđen je poček na otplatu gotovo svih dugovanja, jer nema otpisa glavnice nego samo kamata. S obzirom da je Dina suvlasnik tvrtke Ćuf d.o.o. iz Omišlja koja je vlasnik zemljišta na kojem Vlada planira projket LNG terminala, iz cijene koja se ostvari prodajom financirao bi se cijeli niz troškova restrukturiranja Dine. Podmirio bi se dio dugovaranja prema založnom vjerovniku Hypo grupi, veći dio radničkih potraživanja, a ostatak bi bio korišten za normalizaciju poslovanja društva………




Sjećam se, nedavno, kupnja je bila 5.000 a prodaja preko 50.000.

da,da…tako je isto bilo i na Ingri….pa na Magmi…pa na Validusu… i tamo su se svi čudili neznalicama koje "jeftino" prodaju te biser dionice
[/quote]
Mislim da su ovdje pobrkani lončići i ne stoji usporedba sa magmom i validusom,a o ingri da ne govorim.Ovdje nema fondova i država se uplela u cijelu priču.Radnici će dobiti otpremnine i sve zaostatke,a proizvodnja ide dalje.Uostalom mnogi se ovdje čude i kao da priželjkuju propast firme koja očito ima budućnost,ali na sreću to se njih ne pita,a to što dionica ide dole-gore na malim prometima to je više stvar tehničke naravi i privremeno lošeg stanja za koje vjerujem da je sve dalje iza nas.lp

Sjećam se 'ko jučer kad su se fondovi rješavali MGMA po 6kn u blokovima, pa je ekipa koristila 'dobru' priliku za ulazak. Nakon toga je na kratko otišla do 9kn, a poslije toga je dobro poznato.
Ne znači da će i ovdje biti tako, ali ja još ne bih likovao. Ima tu previše mina…
[/quote]


U najpovoljnijem raspletu Dioki d.d. će posjedovati 2-3% dionica Dina d.d.

???????
Dioki nakon nagodbe raspolaže s 100% dionica Dine a taj scenarij o kome ste toliko toga napisali i predviđali ne da je odgođen nego je NEMOGUĆ i odgođen za sva vremena!
Uprava je nagodbom postigla da se otplata svih dugovova prolongira do završetka gradnje plinovoda za Dinu, a vjerovnici su otpisali i kamate.
A HEP bi svakog trenutka trebao ispuniti dio svoje obveze što bi istovremeno značilo početak proizvodnje i na jednoj i na drugoj lokaciji!

Osobno iz usta tvojeg mecene u moje uši…. “plin na Krk trebao je stići još 2008.” dakle taj zvoj ‘sigurni projekt’ kasni najmanje 5 godina! Koliko će tek kasniti LNG? Napravljena je i plinifkacija žitnjaka odavno ali je u tek unatrag 5 godina počelo neplaćanje računa pa je famozna ‘plinifikacija’ izostala. S neplaćenim računima još uvijek nepostojeća plinska pipa na Krku ostaje zatvorena.

Ako jednog dana i počne plinifikacija Krka, tvoj mecena će u Remetinec, jer je već počelo otkrivanje u čemu je sve sudjelovao pa mu je to ionako zadnja stanica. Nikad nisi čuo za liniju DIOKI -> REMETINEC? Ti bi si možda kupio štrik, jer to savjetuješ drugima, no nemaš para i još ih neko vrijeme nećeš imati, popušio si silnu lovu na ‘kompaniji’ – ono što si uložio nikada vratiti nećeš, potvrdu tome i činjenica da nikada nisi ni DIVIDENDU vidio… Dolazi zima, brrrrrr, zato si kupi kapu s magarećim ušima ili se za primjer drugim ‘investitorima’ baci u onu mutnu rijeku imena tvoga nicka

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]


Savo
Dosad sam samo čitao tvoju prepisku sa uvaženim kolegom.
Sad, više ne mogu.
Pretjerao si.
U svakom pogledu.

…..Do plinofikacije lokacije Dine (Plinacro provodi projekt plinofikacije Krka) predviđen je poček na otplatu gotovo svih dugovanja, jer nema otpisa glavnice nego samo kamata. S obzirom da je Dina suvlasnik tvrtke Ćuf d.o.o. iz Omišlja koja je vlasnik zemljišta na kojem Vlada planira projket LNG terminala, iz cijene koja se ostvari prodajom financirao bi se cijeli niz troškova restrukturiranja Dine. Podmirio bi se dio dugovaranja prema založnom vjerovniku Hypo grupi, veći dio radničkih potraživanja, a ostatak bi bio korišten za normalizaciju poslovanja društva………

Nije mi jasno zašto ne komentirate činjenice?
Okanite se mene – pa tko sam ja da vam oduzimam dragocjeno vrijeme.

Smješno je da sada kada se vidi kako se odradila Dina da se zaboravi tko i što je predviđao glede Dine – od stečaja pa do toga da Diokiju neće ostati ništa pa i do dokapitalizacije od 100 milijuna dionica.

E pa sada ponovno pogledajte BV Diokija i činjenicu da se zemljište prodaje po 4X BV zemljišta.
Zašto Vam smetaju te činjenice!
Pomirite s s tim napokon.

Insider007,perce

kolege mislim da je ovo forum tržište kapitala tj dionica….sve ljude poštivam al u životu imamo svi istu startnu poziciju netko uspije netko ne tako je i sa dionicama.

New Report

Close