DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Prijavljujem da sam izašao. Žao mi je ali prodaja je na ovoj dijonici prejaka.

Ali i kupnja. Sad smo na preko 20.000, a prodaja je pala ispod 40.000. Sjećam se, nedavno, kupnja je bila 5.000 a prodaja preko 50.000.

Čestitam na izlasku, nadam se da ste zaradili, ili malo izgubili. Drugi moraju čekati.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Stvarno si jadan. Pa nije sindikat izvlačio novce. I ne znaš kome je sve poslano, zato bolje šuti. Ne brini, dobili su baš svi koji su trebali dobiti. A stožer u kojem je S. Perković je napravio za radnike više nego sindikati za sve godine postojanja Diokija. I znam da je nudio svim sindikalcima da se potpišu ali nisu imali muda. Tvoje komentare Savo ionako nitko ne čita i uopće me nije briga za tvoje mišljenje.On bar pokušava pomoći ljudima dok si ti ljude nagovao na kupnju dionica i mnoge uništio na taj način. Ko o čemu, kurva uvijek o poštenju, zar ne?

Ja uglavnom nečitam komentare od save , ali napisati ovakovu nebuloze o SINGU može čovjek komu je pomračena raum. Da posjetim poštene ljude taj sindikat je organizator prvih prosvjeda u Diokiju, isplatio je preko stotinu sindikalnih pozajmica radnicima (po 4000 kuna) kako bi im ublažio tešku situaciju u koju ih je uvukao vlasnik RJ sa svojom nesposobnom upravom koja je na žalost još uvijek na čelu Diokija osim Vidonije.Potpisnik pisma upućenog vladi , upravi Diokija i javnom mjenju nikad nije bio zaposlenik Ine.


….Tvoje komentare Savo ionako nitko ne čita i uopće me nije briga za tvoje mišljenje.On bar pokušava pomoći ljudima dok si ti ljude nagovao na kupnju dionica i mnoge uništio na taj način. Ko o čemu, kurva uvijek o poštenju, zar ne?

O podvučenom se 100% slažem i u njemu vidim tebe i taj nazovi SING-SING – bez obraza i imalo poštenja guzica im sjedi na najmanje 2 stolice a interes radnika Diokija im nikada nije bio primaran cilj.
A isto tako može se primjeniti ona da su poslije bitke svi generali!
Gdje su bili prije tri godine kada je počela drama – mislim da i sam znaš gdje a neka tamo i ostanu!

MIslim da su im zadaci bili u domeni drukanja za centralu u Budimpeštu!

E jadniče! Ajde mi objasni zašto je ovo Sing, odnosno Srđan napisao i poslao svima, medijima, vladi, predsjedniku, ministarstvima? Pa on ne dobiva otpremninu!!! Pa ti koji pljuješ po svemu, što ti ne napraviš nešto dobro za nas radnike? Očito smo preglupi, nauči nas. Prevrti malo moje postove u zadnjih godinu dana. Na njima je prije godinu dana pisalo sve što se danas dešava. Čak i brojka od 300 otkaza! I onda pgledaj svoje, same bajke, sve super, sve pet, ma samo što nije, odoše dionice na 300 kuna…… Pa ti si obićni jadnik koji je cijelo vrijeme lagao dioničare i zaposlenike Diokija. Ko laže taj i krade, stara narodna. Cijelo vrijeme radio si isto što i RJ i sindikati.



Naravno da Inin sindikat nije naslovio dopis onome tro je najodgovorniji za situaciju na Žitnjaku!
Neka se upita koliko je love izvučeno s Žitnjaka s astronomskim cijenama plina kao i stalnom destrukcijom u isporuci etana!
Sram Vas bilo a ovaj sindikalac je sramora za sve radnike Diokija i Dine.

Savoljube, tvojom logikom su za visoke cijene benzina krivi zaposlenici INE, točnije članovi sindikata INE.
Razborito.
[/quote]

….Naravno da Inin sindikat nije naslovio dopis onome tko je najodgovorniji za situaciju na Žitnjaku!
Neka se upita koliko je love izvučeno s Žitnjaka s astronomskim cijenama plina kao i stalnom destrukcijom u isporuci etana!
Sram Vas bilo a ovaj sindikalac je sramora za sve radnike Diokija i Dine…..

Red bi bio da upozna vinovnika situacije ali i svoju centralu – pa jedan predstavnik radnika je u NO Ine zar ne – je li se to moglo jednom staviti i u Ini na dnevni red – JEST ali NIJE!
Naravno – znamo i zašto slikovito sam opisao gdje im je glava i centrala!

Odabrao si krivog za pljuvanje. Čak i da jesi u pravu, a nisi, Srđan je tek došao na funkciju što se sindikata tiće. I krenuo ( jedini od sindikalista ) u akciju. A ti Savo, imam dojam da kad bi se RJ malo sagnuo, ti bi mu sigurno ispao iz dupeta.
Sram te bilo!

bitno da je dionica postala atraktivna ili ce bit 0kn ili jako visoko…vrijeme ce pokazat

http://www.index.hr/vijesti/clanak/prestrasila-ih-presuda-sanaderu-mol-zeli-prodati-inu/650905.aspx

Zanimljivo,riješili su Južni tok preko svog teritorija i Slovenskog,sad im ne treba INA.Sad treba vidjeti sposobnost vlade RH da to vrati natrag i pokrene LNG terminal.Možda sve ispadne dobro na kraju!

pixma


Sjećam se, nedavno, kupnja je bila 5.000 a prodaja preko 50.000.

da,da…tako je isto bilo i na Ingri….pa na Magmi…pa na Validusu… i tamo su se svi čudili neznalicama koje “jeftino” prodaju te biser dionice




Naravno da Inin sindikat nije naslovio dopis onome tro je najodgovorniji za situaciju na Žitnjaku!
Neka se upita koliko je love izvučeno s Žitnjaka s astronomskim cijenama plina kao i stalnom destrukcijom u isporuci etana!
Sram Vas bilo a ovaj sindikalac je sramora za sve radnike Diokija i Dine.

Savoljube, tvojom logikom su za visoke cijene benzina krivi zaposlenici INE, točnije članovi sindikata INE.
Razborito.
[/quote]

….Naravno da Inin sindikat nije naslovio dopis onome tko je najodgovorniji za situaciju na Žitnjaku!
Neka se upita koliko je love izvučeno s Žitnjaka s astronomskim cijenama plina kao i stalnom destrukcijom u isporuci etana!
Sram Vas bilo a ovaj sindikalac je sramora za sve radnike Diokija i Dine…..

Red bi bio da upozna vinovnika situacije ali i svoju centralu – pa jedan predstavnik radnika je u NO Ine zar ne – je li se to moglo jednom staviti i u Ini na dnevni red – JEST ali NIJE!
Naravno – znamo i zašto slikovito sam opisao gdje im je glava i centrala!
[/quote]
Hvala ti što si citirao moj post jer ga nije moguće pročitati u orginalnom obliku radi cenzure u slobodnoj Hrvatskoj.
Pitam se, je li u interesu korisnika foruma pročitati istinu, makoliko neugodna bila ili čitati selektirane bezlične postove?

Nagodbom predviđeno podmirenje 90% duga vjerovnicima, čeka se revizorsko izvješće

Ima još mjesta na tržištu, za LNG Krk mogli biste dobiti novac EU

koje više vijesti trebaju da bi vas uvjerilo da ce ovo bit prica sa sretnim krajom

New Report

Close