DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Iz Katara su stigli nacrti međuvladinog sporazuma o tome kako će se surađivati po pitanju LNG-a i nekih drugih investicija.

Predsjednik Ivo Josipović rekao je za Dnevnik Nove TV da je iz Katara dobio svojevrsnu promemoriju koja je vezana za daljnje pregovaranje oko terminala.

Sada je napokon razjašnjeno i zašto Hrvatska nije primala odgovor iz Katara. Naime, u Kataru su svoj odgovor adresirali na Radimira Čačića.
Dnevnik.hr prije 30 min
Ipak će biti nešto od Diokija


Iz Katara su stigli nacrti međuvladinog sporazuma o tome kako će se surađivati po pitanju LNG-a i nekih drugih investicija.

Predsjednik Ivo Josipović rekao je za Dnevnik Nove TV da je iz Katara dobio svojevrsnu promemoriju koja je vezana za daljnje pregovaranje oko terminala.

Sada je napokon razjašnjeno i zašto Hrvatska nije primala odgovor iz Katara. Naime, u Kataru su svoj odgovor adresirali na Radimira Čačića.
Dnevnik.hr prije 30 min
Ipak će biti nešto od Diokija

Pismo namjere ili promemorija kako kaže Josipović došla je ima tjedan dana pa ja stvarno ne znam što priječi HEP da da pismo namjere za kupovinu zemljišta koje je i procjenjeno i zna se koliko vrijedi.
A da je to tako potvrđuje i činjenica da je par dana iza toga Uprava Dine temeljem takve ponude iz Qatara pokrenula postupak predstečajne nagodbe što istovremeno pokazuje da je Caliskan u uskoj vezi s Qatarom.
Osim LNG terminala ponuđena je i kogeneracija.
No možda sam u krivu glede HEP-a – možda su i uputili pismo namjere Upravi Dine a ona to onda priložila u dokumentaciji za predstečajnu nagodbu.
A to onda znači da nema više nikakvih sumnji u budućnost ni Krka ni Žitnjaka!



Iz Katara su stigli nacrti međuvladinog sporazuma o tome kako će se surađivati po pitanju LNG-a i nekih drugih investicija.

Predsjednik Ivo Josipović rekao je za Dnevnik Nove TV da je iz Katara dobio svojevrsnu promemoriju koja je vezana za daljnje pregovaranje oko terminala.

Sada je napokon razjašnjeno i zašto Hrvatska nije primala odgovor iz Katara. Naime, u Kataru su svoj odgovor adresirali na Radimira Čačića.
Dnevnik.hr prije 30 min
Ipak će biti nešto od Diokija

Pismo namjere ili promemorija kako kaže Josipović došla je ima tjedan dana pa ja stvarno ne znam što priječi HEP da da pismo namjere za kupovinu zemljišta koje je i procjenjeno i zna se koliko vrijedi.
A da je to tako potvrđuje i činjenica da je par dana iza toga Uprava Dine temeljem takve ponude iz Qatara pokrenula postupak predstečajne nagodbe što istovremeno pokazuje da je Caliskan u uskoj vezi s Qatarom.
Osim LNG terminala ponuđena je i kogeneracija.
No možda sam u krivu glede HEP-a – možda su i uputili pismo namjere Upravi Dine a ona to onda priložila u dokumentaciji za predstečajnu nagodbu.
A to onda znači da nema više nikakvih sumnji u budućnost ni Krka ni Žitnjaka!
[/quote]
Evo i cijeli članak;http://www.jutarnji.hr/stizu-katarski-seici–gradnja-lng-a-ipak-pocinje-u-svibnju-/1070664/

Do otvaranja centra i dolaska emira moraju se rjesit sve nedoumice..a to nije tako daleko..:)

ISLAMSKI CENTAR U RIJECI
Službeno otvorenje džamije u proljeće sljedeće godine

RIJEKA » Predsjednik Mešihata Islamske zajednice u Hrvatskoj muftija dr. sc. Aziz ef. Hasanović susreo se s katarskim emirom Hamadom bin Kalifa Al-Tanijem za nedavnog boravka hrvatske delegacije u Kataru i katarski emir je tada prihvatio poziv da službeno otvori Islamski centar u Rijeci (ICR). To će se …

http://novine.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=285E28632859285A2863285A28582859285A2863287A287128632863285E285C2859285F285F285928632863286328592863K

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Opa lijepe vijesti za dobro jutro[emo_namigusa]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Opa lijepe vijesti za dobro jutro[emo_namigusa]

Ne za dobro jutro nego za decenije koje su ispred nas!

A kad doće Al-Thani ide kamen temeljac.


Vidiš Savo, radio sam godinama u Dioki-ju, na više pogona. Imam specifičnih znanja, nekoliko nagrada zbog toga, mnogo iskustva i dobar rejting i vjerojatno će me zvati jednog dana da se vratim tamo… no ne vjerujem da ikada više želim tamo kročiti iako sam mlad pa bih mogao, barem iz tog razloga. Ogorčen sam i frustiran samo iz razloga što smo prolazili tamo zadnjih godina!

Kada imaš takve reference nijem mi jasna tvoja ogorčenost na Dioki – zašto je niste usmjerili na pravi uzrok a to je MOL i Ina?
I naravno da ćeš ponovno raditi u svom Diokiju no sporo to ide – a Uprava ne može dati održivi plan s zaustavljenim pogonima LDPE-a.
Uvjet za rad je jedan a to je izlazak MOL-a iz Ine – ali ponavljam ide sporo.


Iz Katara su stigli nacrti međuvladinog sporazuma o tome kako će se surađivati po pitanju LNG-a i nekih drugih investicija.

Predsjednik Ivo Josipović rekao je za Dnevnik Nove TV da je iz Katara dobio svojevrsnu promemoriju koja je vezana za daljnje pregovaranje oko terminala.

Sada je napokon razjašnjeno i zašto Hrvatska nije primala odgovor iz Katara. Naime, u Kataru su svoj odgovor adresirali na Radimira Čačića.
Dnevnik.hr prije 30 min
Ipak će biti nešto od Diokija

Kolega, možete objasniti za neuke, što znači taj terminal i dogovor s Katarcima za DIOKI? Ima li direktne veze?

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Normalno da nema. Cijena na ovoj dionici ima direktno s mojom malenkosti.

Kao najveći od malih dioničara, DJ sam na ovoj dionici.

Nema nikakvih veza ni s Katarom. ni s Vladom, ni s Upravom.

Ima s malim zelenima.

A di mi je Playboj. Fale mi njegove stručne analize.

[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

A da mi ostanemo na desnoj nozi nekak je lijep danas dan, a crveno svitanje ostavimo za sutra.

Kad se malo oporavite od Nemaca. Moje saučešće.

Kad se zaulaufaju. Kada počnu padati početkom godine svi ćemo morati držati gaće.

lp [emo_palacg][emo_novac][emo_palacg]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]



Iz Katara su stigli nacrti međuvladinog sporazuma o tome kako će se surađivati po pitanju LNG-a i nekih drugih investicija.

Predsjednik Ivo Josipović rekao je za Dnevnik Nove TV da je iz Katara dobio svojevrsnu promemoriju koja je vezana za daljnje pregovaranje oko terminala.

Sada je napokon razjašnjeno i zašto Hrvatska nije primala odgovor iz Katara. Naime, u Kataru su svoj odgovor adresirali na Radimira Čačića.
Dnevnik.hr prije 30 min
Ipak će biti nešto od Diokija

Kolega, možete objasniti za neuke, što znači taj terminal i dogovor s Katarcima za DIOKI? Ima li direktne veze?
[/quote]

Nema nikakvog razloga da se ne vjeruje Prospektu Orkla Finans ……

DINA-Petrokemilja d.d.
DINA-Petrokemilja d.d. is a production company with a large petrochemical facility in Omisalj at theKrK Island. This facility is the second of Dioki’s two production sites, and is producinglow density polyethylene (DINALEN) (70.000t/g), starting back in 1984 with a licensefrom Dow Chemical. It employsapproximately 350 people and operatedunder the name of API before 2005. Dina hasestablished a company in relation to theplanned LNG terminal facility at KrK Island,expected to be in operation from 2014 andestablished by 8 foreign and Croatianpartners in the energy sector, including INA.

Kakva je korist od investicije teške cc 1 milijarde eura………..OGROMAN, NEMJERLJIVA u odnosu na sve poznato do sada!

Ulazak Ježićeve kćer kompanije Dinamarin na tržište sa unajmljenim brodovima od norveđina je upitna i pod sumnjom korupcije. Pitanje dana kad će to izać na vidjelo [emo_palacd]

New Report

Close