DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

činjenica da netko silom ide van iz dionice ali treba biti strpljiv,ići če to gore uskoro.


činjenica da netko silom ide van iz dionice ali treba biti strpljiv,ići če to gore uskoro.

Slazem se s tobom…



činjenica da netko silom ide van iz dionice ali treba biti strpljiv,ići če to gore uskoro.

Slazem se s tobom…
[/quote]

Ja se neslažem……Dioki pada kad ZSE raste – UGLAVNM – mislim da je sve evidentno!

Danas je održan još jedan u nizu sastanaka Dolezila sa njegovim satelitima i opet su po običaju mlatili praznu slam iz koje nisu istresli niti jedno zrno.Gospodo “radnički predsavnici”kako vas nije sram kada vidite radnike iz drugih firmi predvođene sa svoim sindikatima prestavnicima da svakodnevno prosvjeduju i traže svoja prava a vi šutite kao da je kod nas sve bajno. Kako sam vas čuo u više navrata da ističete svoje poštenje i povezujete ga sa svojom vjerim u boga čini mi se da kod vas jedino vrijedi ona uzrečica Bog je najprije sebi stvorijo bradu.


Danas je održan još jedan u nizu sastanaka Dolezila sa njegovim satelitima i opet su po običaju mlatili praznu slam iz koje nisu istresli niti jedno zrno.Gospodo "radnički predsavnici"kako vas nije sram kada vidite radnike iz drugih firmi predvođene sa svoim sindikatima prestavnicima da svakodnevno prosvjeduju i traže svoja prava a vi šutite kao da je kod nas sve bajno. Kako sam vas čuo u više navrata da ističete svoje poštenje i povezujete ga sa svojom vjerim u boga čini mi se da kod vas jedino vrijedi ona uzrečica Bog je najprije sebi stvorijo bradu.

kolega mislim da se stvari riješavaju
..ja vas potpuno shvacam i da ste na rubu živaca

50 lipa do petka 07.12.2012.[emo_palacd]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]


činjenica da netko silom ide van iz dionice ali treba biti strpljiv,ići če to gore uskoro.

a temeljem čega?? DINA pokušava riješiti svoje probleme kroz predstečajnu nagodbu, a DIOKI se ne usudi niti pokrenuti je….kad ode DINA, a dio dugova DIOKI podmiri zemljištem za LNG, što će uopće ostati u DIOKI-u čijim se dionicama trguje na burzi i koja će mu biti realna vrijednost obzirom na ogromne gubitke i velike dugove?!

p.s. odmah napominjem da me fantazije forumaša save ne zanimaju pa tako niti njegov odgovor jer mi je od tih bedastoća već muka

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


50 lipa do petka 07.12.2012.[emo_palacd]

Do petka je moguce samo da bude veca cijena nego ovih dana vidjet ces…[emo_cool]

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/LNG-na-ledu-katarski-ministar-industrije-ne-odgovara-na-pozive-iz-Hrvatske

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

A kada sam ja govorio kako bez Žitnjaka nema DIOKI-ja,smijali ste se,i slusali Savine bajke.

E pa sad,dragi dioničari,gledajte gdje ste bacili novac….

p2.sem


http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/LNG-na-ledu-katarski-ministar-industrije-ne-odgovara-na-pozive-iz-Hrvatske

LNG je prirodni plin ohlađen na -162 celzija pa bi logičniji naslov bio Led na LNG-u!

Obzirom da Qatar sudjeluje u LNG projektu na Krku i nemaju za sada zašto dolaziti jer ne mogu ništa potpisati ili kupiti zemljište i šta ti ja znam!
A razlog je Predstečajna nagodba – tek kada se objavi nagodba na webu Fine Uprava može prema planu koji je prihvatila i Vlada RH operacionalizirati sve što je prihvaćeno pa tako i prodaju zemljišta ugovoriti i realizirati – tako je s nabavom sirovina za spremni LDPE a tako je i s pregovorima za pokretanje VCM-a!

Uprava Dioki-ja tražila je strateškog partnera za PS prije nekoliko tjedana. Da ne kasne najmanje godinu i pol, rekao bih da čine nešto da spase situaciju na žitnjaku i radna mjesta. No nažalost umjesto da traže partnera za lokaciju prije tri godine, to čine sada kada su debelo zakasnili. I sama Dina će teško startati, na vratu im nije jedan vjerovnik nego desetine.

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

New Report

Close