DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a sto ako ne bude? sto kaze ugovor??
jer ipak su turci il ko vec uplatili neke novce i ovi otisli vec na place..

Pa ako se dobro sjećam, država je dala garanciju za tih 5 milja tj. morat će ih isplatiti turcima …


MiroBaricevic
ajde prestani coprat i nagadjat
ako nemaš dionice DIOKIJA ne vidim razloga da drukaš

To je samo činjenična analiza kolega joka nema drukanja na ovoj dionici, sve se zna manje više ako pratite trgovanje. Samo objektivno pisanje može se ostavriti ako nemate dionice tvrtke o kojoj pišete.

E pa Đuro ima tešku ruku.

ovdje je pokušaj hvatanja dna ali uvijek u takvom pokušaju večina ostane kratkih rukava.

Nema tu više hvatanja, okret će biti iznenadan i munjevit, neće me začuditi 15-17 kuna do petka.

prva pozitivna vijest zasigurno diže dionicu do tih razina ali do tada je tu gdje je.

Čisto sumnjam da će ostat gdje je sada, pad je bio zbog većeg iskrcaja sa mnogobrojnim gapovima koji će bit popunjeni, možemo očekivati pozitivna uravnoteženja od sada.


ovdje je pokušaj hvatanja dna ali uvijek u takvom pokušaju večina ostane kratkih rukava.

a mnogi i popuše kad se natrpaju na cijeni gdje misle da je dno (npr.10 kn), a onda cijena rokne još -30%

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Niko nije komentirao novu prodaju u top 10 !?

idući tjedan će bit bolje...

Ako mislite na ovo smanjenje kolicine Dioki d.d. za 13 500 to je samo nastavak davno zapocetih prodaja radi namire. Vrlo vjerojatno ce to bit objavljeno od strane uprave sutra na zse
Do kad ce to trajat..pa i ne moze dugo jos ih samo imaju 93 418..:).

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Ako mislite na ovo smanjenje kolicine Dioki d.d. za 13 500 to je samo nastavak davno zapocetih prodaja radi namire. Vrlo vjerojatno ce to bit objavljeno od strane uprave sutra na zse
Do kad ce to trajat..pa i ne moze dugo jos ih samo imaju 93 418..:).

Pozdrav

mirovao je jedno vrijeme , interesantno da se sad odlučio na prodaju a ne dok je cijena bila viša

pepe7

tomo7
netko me je cilj da bude niska cijena tako mi bar izgleda

pa kad se k….. na asku da izgleda zastrašujuče i ja cu sve na ask

pepe7

New Report

Close