DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Najniža cijena ove godine je 8,20 na dan 18.07., kad se otvoreno pričalo o stečaju DIOKI-ja. 12 dana kasnije je cijena već probila 20 kuna.

istina,ali tada se pricalo i o mogucnosti izbjegavanja stecaja..sada je cijela prica iza nas…gubici su i dalje ogromnji i napokon je sav kapital skoro pa pojeden-dakle jos par kvartala i ciao..
sto ce ovaj puta dici cijenu? to sto neide u stecaj?
a prodaja se i dalje nemilice iskrcava ,kao da unovcava dobit..
pa,da,unovcavaju da ne izgube jos vise..vidjet cemo sto ce radit iducih dana,jer ako ovako nastave prodavati…

Govorio sam ja još 08.08.2011. (koliko li je samo tada vrijedila?)…


Svako malo se treba prisjetiti richterovog poučka.
Pa da vidimo. Dana 09.01.2012. sam napisao da sam dana 08.08.2011. napisao:

Gudio sam ja tu priču i u svom postu od 08.08.2011.:

Na kraju čestitam svima koji su popili navlakušu prošli tjedan i kupili dionice. Dugoročno ova dionica ima trend strmo prema dolje.

kad je onomad netko isforsirao nagli porast cijene dionice, da bi ista nakon dva dana zaronila još dublje.
[/quote]
[/quote]
Pa su me ismijavali…
Uzgred, Ježić ne da ne može uplatiti novac na račun suda, nego mu ni pokretanje proizvodnje ne polazi za rukom. Kako na Žitnjaku, tako i na Krku.
Samo da ne bi bijesni radnici s Krka opet koristili ovaj forum za organizaciju prosvjeda, kao ono ljetos…


Najniža cijena ove godine je 8,20 na dan 18.07., kad se otvoreno pričalo o stečaju DIOKI-ja. 12 dana kasnije je cijena već probila 20 kuna.
spomenuta najniza cjena ti je pokazala put ,,doc ce i vrijeme kad ce i odbijanje do 8-10 kn bit uspjeh….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

…ne znam sta da kažem…nešto malo san kupija danas po 10.32 kn..pa kud puklo da puklo..


sto ce ovaj puta dici cijenu? to sto neide u stecaj?

IMO, priča sa stečajem još nije završena. Ostalo je još svega par dana da država kupi zemljište za LNG, a turci se mogu povući ako se to ne realizira. Koliko je realno da se zemlja proda ovaj tjedan?

Mister
mislim da ce ovaj tjedan bit vrlo burno sa dionicom…al u jakom pozitivnom smislu

http://www.energetika-net.com/vijesti/energetsko-gospodarstvo/za-diokijev-pogon-polistiren-pregovara-se-s-potencijalnim-kupcem-15591
Za desetak dana u Diokiju se očekuje da će njihovi glavni vjerovnici postupkom predstečajne nagodbe odlučiti o vlasničkom i poslovnom restrukturiranju te tvrtke, piše Poslovni. Prošloga je tjedna na Radičkom vijeću Diokija prihvaćem prijedlog zbrinjavanja viška od 306 zaposlenika i upućen je Vjerovničkom vijeću koje bi se trebalo izjasniti i o pogonu Polistiren u Zagrebu, gdje se namjerava zadržati aktivnima skupa sa stotinjak radnika. Uprava Diokija pregovarala je s više potencijalnih strateških partnera, no ponuđači iz Turske i Italije više nisu u igri, dok se s ponuđačem rusko-ukrajinske grupacije i dalje razgovara. Caliskan je spreman isporučiti etlen kako bi započela proizvodnja u Dini, no preduvjet je deblokada računa. Čeka se i nova procjena vrijednosti zeljišta u vlasništvu tvrtke Ćuf, čijom bi se prodajom HEP-u osigurala sredstva vjerovnicima.

mislim da ce ovo bit aktualno ovih dana Ćuf-HEP


Čeka se i nova procjena vrijednosti zeljišta u vlasništvu tvrtke Ćuf, čijom bi se prodajom HEP-u osigurala sredstva vjerovnicima.

mislim da ce ovo bit aktualno ovih dana Ćuf-HEP

mora biti do kraja mjeseca. nadajmo se da hoće, ali ostalo još svega par dana…



Čeka se i nova procjena vrijednosti zeljišta u vlasništvu tvrtke Ćuf, čijom bi se prodajom HEP-u osigurala sredstva vjerovnicima.

mislim da ce ovo bit aktualno ovih dana Ćuf-HEP

mora biti do kraja mjeseca. nadajmo se da hoće, ali ostalo još svega par dana…
[/quote]

mislim da ce do kraja tjedna bit..netko nešta zna i zato je sroko dionicu da se može netko natrpat…zanimat ce me top 10 u narednim danima



Čeka se i nova procjena vrijednosti zeljišta u vlasništvu tvrtke Ćuf, čijom bi se prodajom HEP-u osigurala sredstva vjerovnicima.

mislim da ce ovo bit aktualno ovih dana Ćuf-HEP

mora biti do kraja mjeseca. nadajmo se da hoće, ali ostalo još svega par dana…
[/quote]

Najveći kreditor Dokija dokapitaliziran državnim obveznicama — -Nov 26 – Fitch Ratings has assigned Hypo Alpe-Adria Bank International AG’s
(Hypo Alpe) EUR1bn government-guaranteed Tier 2 subordinated notes an expected
rating of ‘AAA(exp)’.
http://www.reuters.com/article/2012/11/26/idUSWNA999720121126

Time je na neki način određen i rejting Diokija?
A sve u svezi da OMV i Adria LNG ne odustaje od projekta LNG terminala?

http://www.novilist.hr/Vijesti/Crna-kronika/Jezic-kod-Hanzekovica-polozio-dionice-vrijedne-pet-milijuna-eura

-Ovo je savanedavno u jednom postu najavio …




Čeka se i nova procjena vrijednosti zeljišta u vlasništvu tvrtke Ćuf, čijom bi se prodajom HEP-u osigurala sredstva vjerovnicima.

mislim da ce ovo bit aktualno ovih dana Ćuf-HEP

mora biti do kraja mjeseca. nadajmo se da hoće, ali ostalo još svega par dana…
[/quote]

Najveći kreditor Dokija dokapitaliziran državnim obveznicama — -Nov 26 – Fitch Ratings has assigned Hypo Alpe-Adria Bank International AG's
(Hypo Alpe) EUR1bn government-guaranteed Tier 2 subordinated notes an expected
rating of 'AAA(exp)'.
http://www.reuters.com/article/2012/11/26/idUSWNA999720121126

Time je na neki način određen i rejting Diokija?
A sve u svezi da OMV i Adria LNG ne odustaje od projekta LNG terminala?

[/quote]

…..Odvjetnik Hanžeković nam je objasnio da je Ježić »u sefu u njegovoj kancelariji« pohranio vrijednosne papire svojih tvrtki, među kojima nije Dioki holding ag, kao garanciju da će izvršiti obvezu. »On to ne može učiniti dok presuda ne postane pravomoćna, jer ni s jedne tvrtke ne možete prebaciti novac dok ne postoji ugovor, račun ili pravomoćna presuda…….

Naravno da među tim nije Dioki Holding AG – to i nije Ježićevo!
RJ je samo bio i ostao skrbnik a među vlasnicima je – to je moje mišljenje – HAAB koja je te dionice i kupila od fondova!

New Report

Close