DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je transkript razgovora izmedju Turudica i Jezica od 25.10. a vezanih uz famoznih 5 mil eura…

“”Napravit ću to u najkraćem mogućem roku, treba mi 30 dana – objašnjava Ježić i dodaje da je Dioki holding tvrtka u njegovu stopostotnom vlasništvu. Sjedište joj je u švicarskom Zugu.

Turudić sliježe ramenima pa ponavlja, samo da ne bude zabune: – Gospodine Ježiću, sud vas ne drži samo za vašu riječ. Mi doista želimo da se taj novac pojavi ovdje. Ježić kimne glavom.””

Ako novac ne bude uplacen ovih dana …sve vam je jasno.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

@Inverter

pozdrav od Zeca iz Dubrovnika

[emo_plazi][emo_plazi][emo_plazi]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

ja bi je prije cekao oko 8kn..nije neki volumen za trejd…a i nije neki trejd do 11kn..
a s dr strane vjerojatnost daljnjeg padanja je izgledna… [emo_zacudjen]

opasna je igra ovdje..a sad kad je prica zavrslia i nema medijske pompe i toboze super vijesti da se napucava gore…moglo bi to trazit novo dno uz male predahe koji izgledaju kao dno ali nes tignes ni istrejdat

Koja smijurija. Prodavalo se na 10 a pet minuta kasnije se kupuje na 11, 10% rasta samo tako.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Sve se priprema za mega iskrcaj, osobno mišljenje – viđenje….nikako nagovor na kupnju ili prodaju!!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

A jeste se uskomešali. Čuj ove gama tera iskrcaj. Ovako ozbiljna kupnja nije bila mjesecima. Ovome malo fali da opet krene još jedan krug up up i onda imamo ponovno narodnu miljenicu sa milionskim prometima svakodnevnim.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ING@ itekako..drugi napad na 10 ,pa opet malo optimizma ,par kuna up…onda sljedi treci …[emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Kad se inverter ne drži voznog plana za brod, kaj mu ja mogu.

Ajde dalmatinci, kak se to zove?

[emo_smijesak]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

netko me demantirao sa ovih 11,00 kn 🙂

kupnja je preslaba

Prosječna današnja mogla bi biti izvrsna ovi nalozi na 12 u ponedjeljak nestaju pa ćemo imati prohodan put za dalje.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close