DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




INA je zadnju ponudu poslala od 105.5 tona po cijeni od 4 kn za 1tonu.

Ajde sad pametnjakovici,recite mi kako se DIOKI gasi zbog neisplativosti????

MOL I LNG su pokopali ovu firmu.

Prevelika je to cijena definitivno – viša je od prosječne cijene plina u RH!

Kakav je utjecaj na ostale procese u Etanu – ima li Ina kakvih šteta?
Jako im je pao kondenzat a povećao se malo plin u prvih 6 mjeseci na kopnu!
[/quote]
Kolega jman je u pravu i evo što je "naša" INA ponudila Diokiju:

Ježić napominje kako Dioki u neizvjesnost gura Ina, a potvrdio je da je za etan ponudila novu, za 300 posto veću cijenu od dosadašnje, te je dodao i da je osim nepovoljne cijene Ina ponudila i 40 posto manju količinu etana u odnosu na dosadašnje ugovorene količine. "Nema nijedne uprave koja može u takvim uvjetima organizirati poslovanje", kratko je prokomentirao Ježić.
Vaš link
Iako više trenutno nemam dionice Diokija, moram priznati da sam uz Lesara ako ne ide drugačije, jer ovdje nije bitan samo Dioki.
[/quote]
300% povećanje je 5.100 kuna po toni i tu glupost ne treba posebno komentirati.
LOgično je cijenu uskladiti s povećanjem od cca 30% koliko je vlada odobrila uredbom od prije par mjeseci.
Glede količina – to je pola od onoga što se može izdvojiti – potvrđuje se teza da je cijela priča smišljena u Budimpešti i da se tamo kroji gospodarska politi u Hrvatskoj.
Projekt su davno izradili NACIONALISTI iz Ivanića i Diokija – no izgleda da NACIONALISTI iz Budimpešte ne daju!

Izgleda da je jedino rješenje da NACIONALISTI iz Diokija idu na Markov trg!

Anonimno, 28.09.2012. u 09:34
@oportunist
Sutra bi moglo biti iznenađenja nakon priopćenja NO na ZSE.

Apssolutno bi bio iznenađeeen da NO

a) da se ukaže
b) da nešto priopći
c) da priopći nešto pametno
d) da o tome obavijesti burzu

Poruka Kabici, izvolite se istresti. Kupujem sve do 40 kn (sam zbog dua plastik).

lp [cool]

Naočale su jer sam mamuran. Popio sam jučer previše pive.
Možda i mene NaŠtima pozove u reprezentaciju.

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

prodaja se povlači, a i sve su manje količine izložene. za sad do + blokade nema ni 5000 dionica.
baš me zanima koliko je ostalo banci za prodati i hoće li to danas prodati oko 20 kn ili će taj ostatak sačuvati za više razine?

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...

Gospodo,polako polijećemo…. [thumbsup]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

ovu su izgleda povijesne niske razine koje ostaju iza nas

Dugoročno treba računati s Diokijem – riješen je Krk a nešto će ostati i na Žitnjaku.
Još ako Mađari shvate Linićevu poruku da ne ulaze u sukob s RH ……moglo bi se i ono što smo otpisali riješiti.

Lesar je sinoć bio i više no direktan – nacionalizacija Ine!

na kupnji iznad 19 kn je oko 30.000 dionica! fascinantno….
a do +blokade niti 3000 komada

Danas ne prodaje trezor..znači rastemo. I KABA je skužila da bi mogla dobiti više za svoje dionice ako se strpi.. 🙂

do + blokade još 48 dionica [lol]

moje pisanje je osobno mišljenje te nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

tko se želi iskrcat ima cca 27 000 do jučerašnj zaključne ili 43 000 jučerašnj prosječne

pepe7


RH Bog je MOL!Što je dopušteno Bogu nije anđelima!nesposobni političari prodali državu!pozicija ili opozicija nema razlike!skoro nema razlike!

Zatvaranje Etilena nije opcija…….jer bi HR nacionalisti mogli ponovno na Markov Trg!
A Ina ako ne želi prodavati sirovinu Diokiju neka lijepo naprave sporazum o doradi pa neka Ina prodaje Diokiju etilen.
Dioki i Ina su FIZIČKI integrirani pa ako se Turcima isplati dorada na Krku kako to da se Ini ne isplati dorada na Žitnjaku?

zatišje pred buru…
sljedeća točka otpora je na 21 kn, ali do tu je oko oko 8000 dionica pa sve i da bude dupla količina, nije to puno kad je u zadnja 2 dana + pola dana danas prošlo skoro 150.000 komada

moje pisanje je osobno mišljenje te nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close