DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.poslovni.hr/vijesti/s-talijanima-se-pregovara-za-zagrebacke-pogone-diokija-216982.aspx

Nemojte da vas novinari nakite jer sutra je Petak!

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Kolega Jman, nije da vam ne vjerujem, na zalost vec se odavno prica o kraju etilen/polietilen, ali nije mi jasno – uprava donijela odluku.

Ovo što si naveo je notorna glupost jer svi znamo da INA ima etan i da ona donosi odluku hoće li se ili neće zatvoriti etilen.
[/quote]

Šta je glupost? Gdje si ti zadnje 3-4godine proveo? Ispod kamena? Možemo mi znati što hoćemo, no oni ako ne daju, onda ne daju i to je to. Pa kaj ti ne vidiš da mol zajebava cijelu RH, a možeš si mislit kak ih boli ona stvar za dioki.

I normalno da nije glupost i tvoj štovani Ježić je to rekao da je trebao zatvoriti te pogone još prije par godina. Tako da da – odavno se priča o tome, a kako će biti, vidjet ćemo.

I normalno da nije glupost i tvoj štovani Ježić je to rekao da je trebao zatvoriti te pogone još prije par godina. Tako da da – odavno se priča o tome, a kako će biti, vidjet ćemo.

Samo mi odgovori kako to da je IGH naplatio štetu od HAC-a a Dioki – ima li Dioki pravo naknade štete od INA-e, HEP-a i JANAF-a????
10X VEĆU ŠTETU JE PRETRPIO DIOKI NEGO IGH!!!!

Neka Bajić NAPOKON podigne tužbu protiv RJ a ako je ne podigne postavlja se pitanje kolika je ta šteta učinjena Diokiju. A RJ neka odgovara za ono što je ili nije učinio.
I koliku je štetu Diokiju napravio HBOR a u svezi štopanja kredita EIB-a?


I normalno da nije glupost i tvoj štovani Ježić je to rekao da je trebao zatvoriti te pogone još prije par godina. Tako da da – odavno se priča o tome, a kako će biti, vidjet ćemo.

Samo mi odgovori kako to da je IGH naplatio štetu od HAC-a a Dioki – ima li Dioki pravo naknade štete od INA-e, HEP-a i JANAF-a????
10X VEĆU ŠTETU JE PRETRPIO DIOKI NEGO IGH!!!!

Neka Bajić NAPOKON podigne tužbu protiv RJ a ako je ne podigne postavlja se pitanje kolika je ta šteta učinjena Diokiju. A RJ neka odgovara za ono što je ili nije učinio.
I koliku je štetu Diokiju napravio HBOR a u svezi štopanja kredita EIB-a?
[/quote]

Ne znam ništa u vezi HAC vs IGH niti me zanima. Zna se sve o HAC-u i načinu poslovanja tamo, zna se zašto je IGH-u jedno vrijeme išlo jako dobro. Tako da ti ne mogu odgovoriti na to pitanje. Ne vidi u svakome i svemu Dioki. Ne povezujem Dioki s svim živim na kugli zemaljskoj.

A što se tiče kriminala u Dioku – ako ga je bilo, a nagađe se da je, bilo bi mi jako drago da se to sve skupa ispita i odgovorni kazne. Ali nisam optimističan u vezi toga.

INA-Dioki je isto tako komplicirani slučaj. Ima tu i subjektivnih i objektivnih razloga zašto nema etana. Možda čak više prevladavaju subjektivni nego objektivni. Podsjetit ću te da je Dioki imao i količine i cijenu i cijenu plina na izvrsnom nivou. No svejedno je novac "isparivao", ali moglo se tako. Bilo bi glupo da netko daje sirovinu nekom ispod cijene, ili po minimalnim mogućim cijenama, kao za, jel, boljitak RH, a onda kao rezultat toga novac nestaje.

Gledaj, Dioki i MOl/Ina moraju biti "prijatelji" da bi to imalo smisla. Ne možeš ratovat i pljuvati po njima i onda tražiti neka svoje cijene i količine. Ne ide to tako. A ovi su izgleda zlopamtila.



I normalno da nije glupost i tvoj štovani Ježić je to rekao da je trebao zatvoriti te pogone još prije par godina. Tako da da – odavno se priča o tome, a kako će biti, vidjet ćemo.

Samo mi odgovori kako to da je IGH naplatio štetu od HAC-a a Dioki – ima li Dioki pravo naknade štete od INA-e, HEP-a i JANAF-a????
10X VEĆU ŠTETU JE PRETRPIO DIOKI NEGO IGH!!!!

Neka Bajić NAPOKON podigne tužbu protiv RJ a ako je ne podigne postavlja se pitanje kolika je ta šteta učinjena Diokiju. A RJ neka odgovara za ono što je ili nije učinio.
I koliku je štetu Diokiju napravio HBOR a u svezi štopanja kredita EIB-a?
[/quote]

[/quote]

Oprosti što sam pobrisao tvoj tekst no nisi shvatio poantu!

Nabrojao sam ti 5 slučajeva koji su nanijeli OGROMNU štetu kompaniji!
Time sam te htio upozoriti da to nije nipošto SLUČAJNO!

A jedan je nazivnik – DRŽAVA!

Impresivna trgovina danas, što jest jest. Hoće li uhvatiti zalet?


Impresivna trgovina danas, što jest jest. Hoće li uhvatiti zalet?

Jučer i danas ukupno je trgovano sa preko 111.000 dionica, pa je izgledno da je banka u ova 2 dana iskipala trezor ili im je ostalo nešto sitno. Bio sam skeptičan do nedavno ovo svega ovoga, ali moguće da se sad polako razvija prema happy end-u za radnike i dioničare.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Lesar na 24sata optužio MOL da mu je jedini cilj uništiti Inu i hrvatsku petrokemiju u čemu je i uspio!
Otvoreno traži nacionalizaciju Ine bez obzira na moguće posljedice.

O ciljevima MOL-a prvi je upozorio Dioki još prije 2 godine a taj dopis je i službeno objavljen za ZSE.

A TO JE I JEDINI RAZLOG ZAŠTO JE Žitnjak – za sada – MRTVO POSTROJENJE!

INA je zadnju ponudu poslala od 105.5 tona po cijeni od 4 kn za 1tonu.

Ajde sad pametnjakovici,recite mi kako se DIOKI gasi zbog neisplativosti????

MOL I LNG su pokopali ovu firmu.

p2.sem

Rješenje svih rješenja u RH su INA i banke. Rješavanje ova dva problema automatski diže hrvatski BDP u plus. Mislim da Linić kuži igru i da će se ovom dvojcu napiti krvi. [thumbsup]


INA je zadnju ponudu poslala od 105.5 tona po cijeni od 4 kn za 1tonu.

Mislio si 4 kn za 1 kilogram…možda?

Na Žitnjaku se priprema inertizacija etilenskog pogona .a usvrhu rušenja istog. Radnici odbili naređenje.

New Report

Close