DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Sava popi si tableticu za smirenje.

Znam da nisi naučen da DIOKI raste.

Koji sad fondovi pobogu, pa oni se uključuju tek tamo na 800 kn.

lp

Ako Vlada moderira čitavu situaciju oko Diokija onda moderira i Kupnju/Prodaju trezorskih dionica!
I naveo sam ti niz razloga i to uzročno/posljedično!

Opklada?
[/quote]

‘Premijeru, smijenite Aldotta i pomozite Ini!’
http://www.jutarnji.hr/nadzorni-odbor-ine—premijeru–smijenite-aldotta-i-pomozite-ini–/1056345/

Steći većinu glasova na Skupštini i sazvati izvanrednu Skupštinu!
Samo Skupština je iznad Aldota!

Evo gledam 9% ukupnog današnjeg prometa je moje. Stvarno veliki ulagači su u igri [sealed]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


evo ko želi neka iskipa 25000 po bidu do 18,00kn

za sad neće jer su se u ova 2 dana trejderi i špekulanti natrpali DIOKI-em (promet oko 80.000 dionica),ali kad sutra shvate da cijenu dižu trejderi i špekulanti a ne veliki kupac kojeg nema, bit će žestok trejderski udar po kupnji

moji postovi nisu investicijski savjeti u smislu ulaganja i/ili kupnje/prodaje dionica!



evo ko želi neka iskipa 25000 po bidu do 18,00kn

za sad neće jer su se u ova 2 dana trejderi i špekulanti natrpali DIOKI-em (promet oko 80.000 dionica),ali kad sutra shvate da cijenu dižu trejderi i špekulanti a ne veliki kupac kojeg nema, bit će žestok trejderski udar po kupnji
[/quote]

A kakve to veze ima s Linićem, Vladom, Inom, MOL-om…….bankama, fondovima…….i s početkom rada kompanije pa ako hoćeš čak i na Žitnjaku!
KOja je poveznica?



@jman

Uprava je trebala o tome obavijestiti ZSE i svoje dioničare.

Željezo su mogli prodati prošle godine u 12. mjesecu, kada bi nešto i dobili za to.

Ako je ovo točno, to je za kazneni progon.

Uprava radi za svoje dioničare (koji ju i postavljaju), a ne kako im se spusti.

lp

Meni ovo isto nije jasno… kako uprava može odlučiti šta će se rušiti, a šta ne? Šta su postali većinski vlasnici pa donose takve odluke?

Kolega Jman, nije da vam ne vjerujem, na zalost vec se odavno prica o kraju etilen/polietilen, ali nije mi jasno – uprava donijela odluku.


Talijani ulaze 100 % . Spasavajuci Zitnjak spasavaju Ravennu sta je gospodin sava odavno pisao .

lp

A jesu li to isti talijani kolega? A kakva je veza između PVC-a i PS-a? I nema tu spasavanja, tu su samo interesi. Ako se moze zaraditi, postoji interes. A to da ce doci talijani nesto spasiti a da se ne moze zaraditi, mislim ono, sta imaju viska love?

Interes RH je da se sačuva proizvodnja i radna mjesta. Nakon svega ovog što se odvija po medijima ovo je jedan projekt Vlade koji ne smije i neće zahebat. Previše su sad zaglibili u sve i neće im se oprostiti neuspjeh jer je Dioki na neki način simbol njihove nove politike.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Interes RH je da se sačuva proizvodnja i radna mjesta. Nakon svega ovog što se odvija po medijima ovo je jedan projekt Vlade koji ne smije i neće zahebat. Previše su sad zaglibili u sve i neće im se oprostiti neuspjeh jer je Dioki na neki način simbol njihove nove politike.

DINA je spašena, to je vladi dovoljno, ako Žitnjak propadne neće se puno sekirati jer imaju alibi u spašavanju DINE

moji postovi nisu investicijski savjeti u smislu ulaganja i/ili kupnje/prodaje dionica!



Talijani ulaze 100 % . Spasavajuci Zitnjak spasavaju Ravennu sta je gospodin sava odavno pisao .

lp

A jesu li to isti talijani kolega? A kakva je veza između PVC-a i PS-a? I nema tu spasavanja, tu su samo interesi. Ako se moze zaraditi, postoji interes. A to da ce doci talijani nesto spasiti a da se ne moze zaraditi, mislim ono, sta imaju viska love?
[/quote]

Slažem se da sve što je neprofitabilno unutar grupe ide u zatvaranje.
No LDPE na Krku je profitabilan!
VCM na Krku je profitabilan a i PS U ZAGREBU TO MOŽE BITI.
A etilen neka zatvora ali i neka Vlada objasni zašto je podravski etan skup ko da je s Sjevernog pola!
Za kompaniju je izuzetno važno da svi pogoni imaju profitabilnost.

Što se tiče talijana kao novih pretendenata MOŽDA ima veze s Ravennom!

Ovo zadnje je bilo samo zbog INE i gosp. Linića.

Imate moju punu podršku i hvala Vam.

S poštovanjem

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

Kolega Jman, nije da vam ne vjerujem, na zalost vec se odavno prica o kraju etilen/polietilen, ali nije mi jasno – uprava donijela odluku.

Ovo što si naveo je notorna glupost jer svi znamo da INA ima etan i da ona donosi odluku hoće li se ili neće zatvoriti etilen.
No treba znati i još neke druge stvari i poučke – evo recimo IGH dobio na nagodbi 26 milja od HAC-a!
Šta misliš kolike je štete INA izazvala u Diokiju – nepridržavanje ugovora o količinama i cijenama etana i metana ili koliku je štetu napravio HEP što je odustao od kupovine kaparene nekretnine?

Vjeruj mi radi se o više stotina milijuna kuna i to bi netko trebao platiti i nije ni sada kasno da se traži nadoknada štete!

Nitko neće po 18,50 a sad bi razbijali skrivenog na 19,55 900 komada, investitori i pol [tongue]

eto maknuo se.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close