DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Moze pojasnjenje…

Pozdrav

Ako je RJ predao kompaniju onome kome je predao ili bar UPRAVLJANJE događajima prenio na Vladu RH kako piše ili je pisalo onda se prodaja ne odvija bez da se nije dobilo zeleno svjetlo ili čak poticaj od strane onoga tko sada upravlja!

Dakle – obzirom da sve zavrzlame koje povezuju Vladu – Dioki – Inu – MOL i težnje dviju strana da se stekne dominacija Inom najjednostavnije je to liepo izvesti na način na koji sam opisao!

U takvoj soluciji država će dobiti ono što traži a fondovi će dobiti itekakvu satisfakciju kroz ovo što se sada događa!

Nama je rečeno,radnicima. Ono sto sam rekao da se pogoni prodaju u staro željezo i da se moraju napraviti pripreme za to. Nalog je dosao iz same Uprave.

p2.sem



Moze pojasnjenje…

Pozdrav

Ako je RJ predao kompaniju onome kome je predao ili bar UPRAVLJANJE događajima prenio na Vladu RH kako piše ili je pisalo onda se prodaja ne odvija bez da se nije dobilo zeleno svjetlo ili čak poticaj od strane onoga tko sada upravlja!

Dakle – obzirom da sve zavrzlame koje povezuju Vladu – Dioki – Inu – MOL i težnje dviju strana da se stekne dominacija Inom najjednostavnije je to liepo izvesti na način na koji sam opisao!

U takvoj soluciji država će dobiti ono što traži a fondovi će dobiti itekakvu satisfakciju kroz ovo što se sada događa!
[/quote]

Da malo još pojasnim – naravno uz već iznesene pretpostavke ali i neke činjenice!

Ovakvim postupkom Vlada ima većinu na Skupštini te može donijeti bilo kakvu odluku!
Ne treba ministre gurati u NO da bi kompanija Ina radila u interesu RH!
A i onima koji sada kupuju Dioki u interesu je da Dioki radi i zarađuje.

Puno se tu toga lomi i određuje – i to dugoročno!

Sava popi si tableticu za smirenje.

Znam da nisi naučen da DIOKI raste.

Koji sad fondovi pobogu, pa oni se uključuju tek tamo na 800 kn.

lp

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

Dio intervjua…o upiti novinara o spašavanju firmi,i o zakonu koji dolazi 1.listopada…..”Pa kad govorimo o Đuri Đakoviću gdje ipak država ima udjel, onda govorimo o spašavanju radnih mjesta i nema dvojbe da i bez ovog zakona Ministarstvo financija ima neprekidno razgovore oko Dalekovoda, Ingre, Konstruktora. Mi svaki dan razgovaramo s ostalim vjerovnicima, bankama, i gdje postoji volja banaka i ostalih oko, ja bih rekao Diokija, samo smo razgovarali jer je šteta zatvoriti jednu proizvodnju, ako postoji volja dužnika i vjerovnika, bankarskog sektora, da nešto nađemo.”

cash je cash,a sve ostalo je sex!


kako se smanjuje broj dionica koje banka prodaje (106 000 – 33 000 cca- danas barem 50 000 cca) kupnja pojačava i to ne lažna, tako da smo sutra možda i gotovi s prodajom a možda i danas
bumo videli

…i onda ide slobodan pad /već viđeno bezbroj puta na ZSE

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

over 25 , možda si u pravu , ali mislim da nisi gledajući kako se kreće trgovina dionicom

pepe7

@jman

Uprava je trebala o tome obavijestiti ZSE i svoje dioničare.

Željezo su mogli prodati prošle godine u 12. mjesecu, kada bi nešto i dobili za to.

Ako je ovo točno, to je za kazneni progon.

Uprava radi za svoje dioničare (koji ju i postavljaju), a ne kako im se spusti.

lp

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]


Sava popi si tableticu za smirenje.

Znam da nisi naučen da DIOKI raste.

Koji sad fondovi pobogu, pa oni se uključuju tek tamo na 800 kn.

lp

Ako Vlada moderira čitavu situaciju oko Diokija onda moderira i Kupnju/Prodaju trezorskih dionica!
I naveo sam ti niz razloga i to uzročno/posljedično!

Opklada?

evo ko želi neka iskipa 25000 po bidu do 18,00kn

pepe7

Talijani ulaze 100 % . Spasavajuci Zitnjak spasavaju Ravennu sta je gospodin sava odavno pisao .

lp

ma neželi nitko prodavati po 18 kada zna da može po 29 – 30 kn

New Report

Close