DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ljudi ja se upravo riješio DIOKija… idem ja u mirnije vode dok se ovo ne smiri… ulazim ponovno ispod 600… bye

a to je tvoji 10 komada proslo. ajde dobar tek (bit ce za marendu)[smiley1]

two bad....milosh dead

Little:

ljudi ja se upravo riješio DIOKija… idem ja u mirnije vode dok se ovo ne smiri… ulazim ponovno ispod 600… bye

Ne znam,ali mislim da se onda nećeš vratiti.


mislim da će se kolega još vratiti[smiley11]

Little:

ljudi ja se upravo riješio DIOKija… idem ja u mirnije vode dok se ovo ne smiri… ulazim ponovno ispod 600… bye

Ne znam,ali mislim da se onda nećeš vratiti.

600 će bit kad podijele vrijednost 1 dionice (6000) na 10 novih (600) [smiley2]

Kupnja Cijena
65 682,00
7 681,00
43 680,15
295 677,00
10 670,00
Cijena Prodaja
696,00 18
696,99 31
697,00 50
699,00 54
699,97 150

MIslim da bi se trebalo malo stabilizirati.

strpljiv-spašen


600 će bit kad podijele vrijednost 1 dionice (6000) na 10 novih (600) [smiley2]

[smiley2][smiley2][smiley2]
dobra!

hate red

sta sada kaze TA?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


sta sada kaze TA?

Kaže drži i miruj! [smiley2]

Može,ali teško ispod 600. Kuna vamo-tamo ne igra ulogu,no oni koji znaju koliko ta dionica zaista vrijedi neće je dati surferima.Od trećeg mj. pa do sada,skoćila je ….,pa neka tako i ostane narednih mjeseci. Mislim da će surfanja biti sve manje i da će polako ulaziti ozbiljniji ulagači,samo da se situacija malo uozbilji.

strpljiv-spašen

Little:

ljudi ja se upravo riješio DIOKija… idem ja u mirnije vode dok se ovo ne smiri… ulazim ponovno ispod 600… bye

Ne znam,ali mislim da se onda nećeš vratiti.

Ljudi pa kaj ne vidite kaj vam radi ovaj sa 225 komada, samo stalno diže kupnju i onda nestane…a kladim se da se isto tako iskrcava… a sutra će opet tiskati na dolje… ja evo uspio uloviti dva vala i ljepo zaraditi… čekam treći [smiley2]

Korekcija je iza nas...tralalalala


Ljudi pa kaj ne vidite kaj vam radi ovaj sa 225 komada, samo stalno diže kupnju i onda nestane…a kladim se da se isto tako iskrcava… a sutra će opet tiskati na dolje… ja evo uspio uloviti dva vala i ljepo zaraditi… čekam treći [smiley2]

ako imaš mostich pro, onda si mogao primijetiti da se netko opasno ukrcava, a ne iskrcava…
u jednom je čišćenju pokupio s aska oko 800 dionica, a prosjek mu je po nalogu negdje oko 200,300 dionica.
moš mislit kako njemu puno znači tih 225 fantomskih komada na kupnji…

a ako si zaradio na trejdingu, neka si – čestitam.
no ima ovdje mnogo mojih kolega po dionici koji isto tako lijepo zarađuju na surfanju, ali ne postaju to odmah na forum.

hate red

sudeći kako se lupa po asku , nema šanse da padne ispod 600..

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

Kenny:

Little:

ljudi ja se upravo riješio DIOKija… idem ja u mirnije vode dok se ovo ne smiri… ulazim ponovno ispod 600… bye

Ne znam,ali mislim da se onda nećeš vratiti.

Ljudi pa kaj ne vidite kaj vam radi ovaj sa 225 komada, samo stalno diže kupnju i onda nestane…a kladim se da se isto tako iskrcava… a sutra će opet tiskati na dolje… ja evo uspio uloviti dva vala i ljepo zaraditi… čekam treći [smiley2]

Samo tko onda čisti sve naloge koji se jave na prodaji ?? [smiley1][smiley2]

New Report

Close