DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo je dionica ! [smiley2]

Radije bih rekao “ovo su ti ljudi!”

Novac je kisik burze!

ma ovdje bi mogla danas biti i blokada prema dolje kakava je podrška na kupnji….
katastrofa…. a mogli smo fino po 5% deset dana i super…. bez blokada…

i to je to...

A lijepo vam je kajman govorio polako i bez žurbe !
Koja ekipa je ušla ovde,u ovom zadnjem valu, bojim se gledaćemo svaki tjedan ovakve stvari !
Svi u apoteku po apaurine ko još nema, trebaće u narednim tjedima………….

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

i sad ti uzmi margin na dioki….
grrrrrrrr….. registriraj preregistriraj dodaj cash uzmi cash…..[smiley5]

i to je to...


15. 10. Škojo Franjo 8000 RBA skrb. 4.909 17. 10. Škojo Franjo 7.700 -300 RBA skrb. 3.452 -1.457 RBA počeo rasprodaju potkraj rujna kada je imao oko 7000 dionica. dakle, u tri tjedna skratio se za otprilike polovicu, 3500 dionica. najviše dionica prodavao je prošli tjedan, i to po prosječnim cijenama od 550 – 600 kuna. ovim tempom RBA bi trebao posve izaći iz diokija već do kraja listopada. a onda…[smiley11]

Zna se li koji je razlog tome?

[i][b]Carpe Diem[/b][/i]

Pozdrav svima na ovom Forumu, a narocito na ovoj temi.
Malo sam slijep danas, pa ne vidim da li je trenutno blokada?

Ovo je super dionica, samo me ovo sve više podjeća na ZTNJ… a to me nervira…

Korekcija je iza nas...tralalalala

idemo dalje u 12:40…

Korekcija je iza nas...tralalalala

Bok Diokievci !
Evo nakon dužeg vremena i surfanja po forumu,konaćno sam se udostoio i rsgistrirati se.
U Diokiu sam od trećeg mj. i nagledao sam se svega i izgubio hrpu živaca. Svaka čast svima koji vjeruju u Dioki,novi neka ne brinu,sve polako nailazi. Ne zaboravite onu “Sve što brzo dođe,brzo i prođe”,zato strpljenja,jer kaže se,strpljen-spsšen
Pozdrav svima[smiley2]

strpljiv-spašen

ljudi ja se upravo riješio DIOKija… idem ja u mirnije vode dok se ovo ne smiri… ulazim ponovno ispod 600… bye

Korekcija je iza nas...tralalalala

ne vjerujem ja da ce ovo vise pasti ispod 600


ljudi ja se upravo riješio DIOKija… idem ja u mirnije vode dok se ovo ne smiri… ulazim ponovno ispod 600… bye

Ne znam,ali mislim da se onda nećeš vratiti.

strpljiv-spašen

New Report

Close