DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nadam se da je imateljima DIOKIJA jasno da se neko silno želi iskrcat iznad 19 kn (18,5)

[bye]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



gledam i nevjerujem kakvih kamikaza ima na ovoj dionici,mislio sam da je to prošlost ali uvijek se nađu neki novi.

U igri je samo jedan broker a oko njega se vrte "hlapljivi morski psi" koji su namirisali dobru gozbu. Pih, baš im zavidim.
[/quote]

ako su hlapljivi, znači da će ispariti, ali ako su halapljivi, onda ne znam kako će ovo završiti do kraja




gledam i nevjerujem kakvih kamikaza ima na ovoj dionici,mislio sam da je to prošlost ali uvijek se nađu neki novi.

U igri je samo jedan broker a oko njega se vrte "hlapljivi morski psi" koji su namirisali dobru gozbu. Pih, baš im zavidim.
[/quote]

ako su hlapljivi, znači da će ispariti, ali ako su halapljivi, onda ne znam kako će ovo završiti do kraja
[/quote]
Hvala majstore. [thumbsup]

eto, mnogo, mnogo jasnije,
i naljepše zahvaljujem svima na konstruktivnim odgovorima,
iako uvijek me sablažnjava činjenica kad se kaže "gore",
na kaj se točno odnosi???

obziroma na punoljetnost i ono nema kaj dosad nisam vidio i probao, malo sam skeptik na sve to…..
govorim naravno o burzi i dionicama,

a pak si i nekaj mrmljam u bradu kaj za popodne da izmislim….kud da moram ići???

nakon ovih teških mjeseci za radnike, a sad kad je konačno nekaj i sjelo na račune, slobodno se i malo zafrkavamo….

NHF

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


Nadam se da je imateljima DIOKIJA jasno da se neko silno želi iskrcat iznad 19 kn (18,5)

[bye]


nije bitno što želi. nego tko želi…a i ta želja nije dovoljno uvjerljiva.

danas: inducirani pad dionice, u ponedjeljek DINAši idu na posao, i dolaze nove odluke za rast cijene


danas: inducirani pad dionice, u ponedjeljek DINAši idu na posao, i dolaze nove odluke za rast cijene

DINA početkom proizvodnje nažalost ne može utjecati na rast dionice koliko će propast lokacije Žitnjak utjecati na pad iste.Bez DIOKI-a na Žitnjaku to je sve hrpa bezvrijednog papira!

pixma


danas: inducirani pad dionice, u ponedjeljek DINAši idu na posao, i dolaze nove odluke za rast cijene

Jel se vaša dionica zove DINA-R-A ili DIOK-R-A?

Zašto je MFC Industrial izašao iz posla – je li zbog toga što nije mogao dobiti preradbu pod carinskim nadzorom?
Šta se to promjenilo u državi da se sada može raditi dorada a prije godinu dana nije se mogla raditi?

Nije se mogla raditi jer je MFC bio imaginarni partner. To je bilo jasno svima osim tebi koji si snivao snove o Diokiu na NYSE i usput uvjeravao i druge iz petnih žila.


DRuga stvar na koju stalno upozoravam a sve ide u tome pravcu je RESTRUKTURIRANJE – ako netko bezbroj puta na forumu spominje STEČAJ onda je to URLIKANJE!
I to s skrivenom namjerom!

Molim te pokaži gdje sam je to bezbroj puta spominjao stečaj. I otkrij moju skrivenu namjeru svima pa i meni jer je ni ja nism svjestan. Hvala.


Urlikanje je i kada se pokušava prodaja zemljišta smestiti u negativan kontekst oko Diokija.

Molim te citiraj moje urlikanje gdje sam smještao prodaju zemljišta u negativnom kontekstu. Hvala.


Urlikanje je i kada oponiraš činjenici da su krediti Diokija osigurani založnim pravom na zemljištima kojeg fala Bogu ima u IZOBILJU i vrlo je vrijedno.

Molim te citiraj me gdje sam naveo i ovu tvoju tvrdnju. Hvala.

Kaj ti čovječe mene sanjaš ili vodiš neke imaginarne razgovore sa mnom?

Koliko ja znam kolega do jučer ste drukali da od plača radnika neče biti ništa,zato nemojte govoriti da su drugi manipulati kad ste i sami manipulant.Jučer ste prodavali a sad bi jeftino kupovalo.

Kolega, vidim vi sebe prepoznajete u "mojim" postovima. Ništa ja ne drukam jer ne trgujem Diokiem već par godina. Niti mislim.

Spominjao sam stečaj kao jedino moralno i zakonski ispravno riješenje da se završi agonija ljudi koji mjesecima ne dobivaju plaću i usput ih svakodnevno vuku za nos, igraju se njihovom egzistencijom i životima.

Inače kolega, vi sigurno znate da je Dioki sve preduvjete za stečaj ispunio davnih dana i da je po zakonu već odavno trebao biti tamo. A da je tako bilo, danas bi vjerojatno radio punom parom, ako ima perspektive. Ako ne, jbg.



danas: inducirani pad dionice, u ponedjeljek DINAši idu na posao, i dolaze nove odluke za rast cijene

Jel se vaša dionica zove DINA-R-A ili DIOK-R-A?
[/quote]
[lol]
Preduhitrili ste me. Baš sam htio pitati da se dionica možda ne zove CALI(skan)-R-A.
Dobra je i ova DINA-R-A.
[lol]



danas: inducirani pad dionice, u ponedjeljek DINAši idu na posao, i dolaze nove odluke za rast cijene

Jel se vaša dionica zove DINA-R-A ili DIOK-R-A?
[/quote]

to je jedno te isto, ako zitnjak "ode" dionica će biti ovisna o poslovanju DINA-e a nosit će isto ime ako Skupština društva ne odluči drugačije, što nije popularno

New Report

Close