DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nisam baš potkovan u tehničkoj analizi ali učim… kao što sam i nacrtao. (jel lijepo crtam? [smiley2] ) Koji komentar? Napominjem da sam još friški u FA i TA, intezivno učim tek par mjeseci.
[/quote

Prekrasno. Nikada nisam vidjela tako lijepo nacrtane dvije krivuljave crte flomasterom. Prekrasno. [smiley1]

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

Poštovana,

Cinični smo već ujutro?

Pozdrav!

Suricata suricatta

Uvijek. I dobre sam volje…

Pozdrav i Vama.

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

15. 10.
Škojo Franjo 8000
RBA skrb. 4.909

17. 10.
Škojo Franjo 7.700 -300
RBA skrb. 3.452 -1.457

RBA počeo rasprodaju potkraj rujna kada je imao oko 7000 dionica. dakle, u tri tjedna skratio se za otprilike polovicu, 3500 dionica. najviše dionica prodavao je prošli tjedan, i to po prosječnim cijenama od 550 – 600 kuna. ovim tempom RBA bi trebao posve izaći iz diokija već do kraja listopada. a onda…[smiley11]

hate red

Prekrasno. Nikada nisam vidjela tako lijepo nacrtane dvije krivuljave crte flomasterom. Prekrasno. [smiley1]
[/quote]


Poštovana,

Cinični smo već ujutro?

Pozdrav!

Ipak je to vučica / pogledaj sličicu /, a nju je teško obuzdavati i držati kak bi vi htjeli, da ne bi [smiley11]


[/quote[/i]
Prekrasno. Nikada nisam vidjela tako lijepo nacrtane dvije krivuljave crte flomasterom. Prekrasno. [smiley1]

Hvala….i mama mi je rekla: “lijepo crtaš sine” [smiley2]


15. 10. Škojo Franjo 8000 RBA skrb. 4.909 17. 10. Škojo Franjo 7.700 -300 RBA skrb. 3.452 -1.457 RBA počeo rasprodaju potkraj rujna kada je imao oko 7000 dionica. dakle, u tri tjedna skratio se za otprilike polovicu, 3500 dionica. najviše dionica prodavao je prošli tjedan, i to po prosječnim cijenama od 550 – 600 kuna. ovim tempom RBA bi trebao posve izaći iz diokija već do kraja listopada. a onda…[smiley11]

RBA je skrbnik, a čije su dionice to sam bog zna!

“dejavu”

dobar vjetar u leđa… moglo bi biti surfanja…

i to je to...

hahahahaha
opet blokada prema gore!

hate red

Ovo je dionica !

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


hahahahaha
opet blokada prema gore!

Poslije idemo opet gore!

New Report

Close