DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pesimist:

OPORTUNIST, 17.10.2007. u 16:51
Po kojoj cijeni bi bilo razumno kupit dionice Diokija ? Vidim da se dogodio izvjestan pad i da i dalje po malo pada

Ako misliš imati dionicu u portfelju na duži rok, trenutno ti je dobra prilika!!


Po kojoj cijeni bi bilo razumno kupit dionice Diokija ? Vidim da se dogodio izvjestan pad i da i dalje po malo pada[smiley1]

Pričekaj par dana da vidiš gdje će se cijena stabilizirati.

Nisam baš potkovan u tehničkoj analizi ali učim i malo gledam dioki od prije 5 mjeseci i sad.
Postoji velika sličnost , barem meni, pa sam došao do zaključka da bi se cjena trebala
stabilizirati na negdje oko 650 krajem sljedećeg tjedna kao što sam i nacrtao.
(jel lijepo crtam? [smiley2] )
Koji komentar? Napominjem da sam još friški u FA i TA, intezivno učim tek par mjeseci.

nisi dobro zaključio. pogledaj sliku od jučer. tamo je ljepše prikazano.

evo mene kao pocetnika u dionickom svijetu… ukrcao se na 700… moze li me netko utjesiti da nisam pogresno ulozio?

Ako ulažete u fundamente, ne možete izgubiti. Šećer dolazi na kraju.


evo mene kao pocetnika u dionickom svijetu… ukrcao se na 700… moze li me netko utjesiti da nisam pogresno ulozio?

procitaj malo ovu temu i sve ce ti biti puuuno jasnije. dobro si ulozio ali drugi put ne brzaj. i ja sam relativan pocetnik ali srecom imam dobrog savjetnika, i radim u dobroj firmi


evo mene kao pocetnika u dionickom svijetu… ukrcao se na 700… moze li me netko utjesiti da nisam pogresno ulozio?

Pogriešio nisi, a za zaradu na burzi, osim pametnog ulaganja, potreno je još i STRPLJENJE.

Diokica nam se ponaša baš u skladu sa već viđenim scenarijem.
Sada znamo što nam je dalje za činiti.

U Dalmaciji to zovu: “Idem na čeku” [smiley2][smiley2][smiley2]

La vita e bella!


evo mene kao pocetnika u dionickom svijetu… ukrcao se na 700… moze li me netko utjesiti da nisam pogresno ulozio?

malo ćeš se znojiti par dana ili mjeseci, tek toliko da shvatiš da burza nije lutrija, a onda će opet sve biti dobro. naravno, ako izdržiš.

evo i ja sam nov. Ali pratim po strani, a i poslovno. Mislim da u DIOK-R-A valja ulagati. Potencijal na dugi rok ogroman

Bolje zelenit' od para, nego od muke!


evo i ja sam nov. Ali pratim po strani, a i poslovno. Mislim da u DIOK-R-A valja ulagati. Potencijal na dugi rok ogroman

drago mi je da si se ukljucio, nadam se da ubuduce neces samo promatrati po strani.
dobrodosao

jutro je lijepo svjeze i suncano,upravo sam razbistrio glavu meditirajuci 2min na svjezem zraku i zakljucio da je bolje u krevetu. [smiley2]
Dobro jutro svima i sretno surferima danas

New Report

Close