DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:28:1698246333423752::NO::P28_SBT_MBS:080565459#a_kat_700000

Pozdrav

Promjene temeljnog kapitala:
Odlukom Skupštine od 10. srpnja 2006. godine i Odlukom Skupštine od 01. veljače 2007. godine, povećava se temeljni kapital društva sa iznosa od 20.000,00 kuna, za iznos od 47.549.400,00 kuna u stvarima, na iznos od 47.569.000,00 kuna. Temeljni kapital je unešen u cijelosti u društvo.
Odlukom članova društva temeljni kapital društva povećan je sa iznosa 47.569.400,00 kn za iznos 10.851.300,00 kn na iznos 58.420.700,00 kn, unosom stvari.

Tržišna vrijednost minimalno 225 milijuna kuna!

Do Ćuf doo je Piros doo!
https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:28:1500629659605445::NO:28:P28_SBT_MBS:080565678

A tu bi se mogla graditi ova kogeneracija od 500MW!

Na Njivicama je Kijac doo – preko 600.000m2 turističkog zemljišta!
https://sudreg.pravosudje.hr/registar/f?p=150:28:1500629659605445::NO:28:P28_SBT_MBS:080448446
Temeljni kapital – smješan iznos od 46.163.000,00 kuna
TRžišna vrijednost cca 5X veća!

Neoperativno zemljište od cca 400.000 m2 na Žitnjaku neću spominjati!

Počeo je još jedan tjedan! Sretno nam svima!!!

Anonimno, 17.09.2012. u 09:07
@sava
Stoga ponavljam – nema nikakvog problema, sada kada je evidentan ogroman pomak ka realizaciji LNG terminala – da HEP ne kapari zemljište i plati tih 6 milijuna eura!

KABA+UPRAVA DIOKIA= HANFA (love)

Gospodin morski cucak je dobro bio primijetio da je bid ojačao. Mislim da je oko 19,5 kn bilo na kupnji 5.000 komada. Razlog je bio ako KABA želi van neka izvoli.

Izgleda da im je ta cijena bila preniska za iskrcavanje.

Mogu ih izvijestiti da dok radnici ne dobiju plaću nalazim se na 10 kn (to je onaj nalog od 200 komada).

Neki kolega je bio nezadovoljan što sam se postavio na 19,5 kn.
Razlog je ovaj gore, ne želim da moje prijatelje male dioničare neko kiti (isprika mačku).

Kada ljudi dobiju plaću mislim da nitko neće udarati po Bidu.

Gospon Sava a zašto uopće trebate novce od HEP-a?

Gospodo radnici i glasnogovornici Uprave koliko vidim DIOKI ima još dionica (ako ništa drugo 1% od gosp. Ježića).

Mogli su od kada založiti dionice kod KABE ili recimo Croatia banke i odavno Vam isplatiti plaće.
Znači za isplatu plaća Uprava nije trebala HEP, kao ni Turke.

Što se tiče plaća Krasniči iz Prištine javlja da je poni ekspres stigao do Prištine.
Pozdravlja sve dinamovce uključujući i gosp. Čačića (trenera), a posebno je rekao da prenesem pozdrave gospođici Mili.

Nadam se da nitko neće napasti poni ekspres i oteti novce. Mislim, ipak se transfer približava području koji kontroliraju indijanci.

Hvala na suradnji!

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

KUD SVI TURCI TAMO I ĆELAVI MUJO… bježe turci od diokija, pa bježi i mujo iz diokija…cijena pada, promet raste, kupnja nikakva [sad]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].



Stoga ponavljam – nema nikakvog problema, sada kada je evidentan ogroman pomak ka realizaciji LNG terminala – da HEP ne kapari zemljište i plati tih 6 milijuna eura!

[/quote]

Gospon Sava a zašto uopće trebate novce od HEP-a?

[/quote]
?????

Ma nisu to novci – to su euri i to minimalno 30 milijuna!

Ovo je odlična vijest za dioničare jer kad počne proizvodnja i riješe se dugovanja ode to gore……jasno ko dan. [thumbsup]

WWW.KUCILOORO.COM

po zadnjim info, uplate stizu do srijede?


po zadnjim info, uplate stizu do srijede?

[thumbsup]

koja sinhronizacija i signalizacija..cca 15.000 kom manje na bidu (lipe?), i odmah lupanje po asku (1249 kom).


po zadnjim info, uplate stizu do srijede?

Koje srijede,koje godine?????

http://www.business.hr/kompanije/turski-kapital-iz-hrvatske-krece-u-osvajanje-regije

[cool] [cool] [thumbsup] [proud]

cash je cash,a sve ostalo je sex!



po zadnjim info, uplate stizu do srijede?

Koje srijede,koje godine?????
[/quote]

Diokijevci, imate moju potporu i razumjevanje glede problematike …plaća…al da ništa konkretno ne napravite da se ova drama ne razriješi to mi nije jasno…Modaliteta imate nekoliko, šteta što Vam Klaus (PTKM) nije šef sindikata…

ps Danas na 101-nici žena vapi pa pobogu pitajte nekoga kad će ova fasra završiti!!!!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close