DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To je sve bez pravih temelja. Niti jedna vijest nije potvrđena i sve ostaje na dobroj vjeri.

Mikeyy, otkud si sad ti došao ? Pao s Marsa, Venere ili došao iz dzungle ? Ti da nam pamet soliš ?

evo, deca, uskoro završava i ova današnja avantura. malo dolje – malo gore.
pun sam diokija ko šipak: danas dokupljivao na 59x, 60x i 62x.
nije se obistinila moja tiha želja da padne ispod 550 pa da sve raspoložive resurse ubacim upravo u ‘ježićevu družinu’.
al neka, zadovoljan sam.
a sad samo polako. jer ako opet krene nagli rast bit ću prisiljen surfati.

hate red

Pa šta je ovo čudovište opet počelo rasti?
Pa ne mogu vjerovati…

Jet: Are You Gonna Be My Girl?

nemoj tako, to je naša mala maza…. kupit ce mi malu kucicu u šumici …[smiley2][smiley2]

i kao što kameni kaže polagano i stabilno… bez blokada dalje…

i to je to...

ajme majko, danas smo ga oscilirali čak 15 posto: najprije na 570, a onda na 655 [smiley12]

hate red

prosjek za sada 607,74

i to je to...

Izgleda stabilizacija na vidiku, mislim da je ok.
Ipak si mislim koji će tipovi sada prodavati na ovim razinama? Mislim da ću sutra ufurat sestru u Diokić, ja više nemam slobodne love, sve je u Diokiju i još jednoj mojoj mazici…[smiley4]

Moram priznati da se nisam nadao ovome danas [smiley16]
Ali sutra je novi dan…

Korekcija je iza nas...tralalalala

bilo je za očekivati. identična situacija kao i prošli put nakon par blokada prema gore uslijedilo je par blokada prema dolje. ništa strašno, vidite da je ovaj put tehnička analiza bila korisna za proučavanje (jučer ju je stavio ovdje posejdon ja mislim). Ne srljajte nego čekajte da se formira realna cijena i onda će sve biti normalno. Nikad se ne kupuje nakon ovakvog rasta nego se malo pričeka da cijena padne i da se stvori jaka podrška.

evo k/p

Po kojoj cijeni bi bilo razumno kupit dionice Diokija ? Vidim da se dogodio izvjestan pad i da i dalje po malo pada[smiley1]

to morate sami odlučiti
ja sam već kupio i ponovno ću – ne pitam za cijenu…[smiley2]

New Report

Close