DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Neznam kako vama ali meni ova priča oko isplate smrdi za poludit…
Ako je istina ono što je Novi list naveo :
"Ministarstvo financija dalo je nalog Zagrebačkoj banci za izdavanje garancije turskom Caliskanu za uplatu avansa od pet milijuna eura za kupovinu Diokijeve tvrtke Adriaoil SpA od čega će radnicima Diokija i Dina petrokemije biti isplaćene zaostale plaće.
Ta je informacija službeno potvrđena poslijepodne iz samog ministarstva, nakon što je uprava Diokija izdala priopćenje da je turiski investitor službeno potvrdio svoju spremnost da odmah nakon primitka bankovne garancije izvrši uplatu avansa"

Ovdje se spominje da je Diokijeva uprava izdaka priopćenje da je investitor potvrdio svoju spremnost da odmah nakon primitka bankovne garancije izvrši uplatu…
Ista ta uprava šalje danas dopis da se očekuje informacija o datumu uplate danas ili sutra…

Pa ko je tu više lud !?


Niz netočnih informacija objavljenih u medijima
Vaš link

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Nemojte tako kolega Janko66…ovo je sad ipak "sigurno"…gosp Rumenovic nije rekao..ocekuje se…ili mogle bi bit…nego BIT CE…e to je sad stvarno nesto i sigurno.

Pozdrav


Dioki je izvjestio na ZSE da se očekuje datum objave uplate avansa od strane turaka danas ili sutra te da će o tome izvjestiti javnost, dakle onda će se saznati kada treba sjesti lova, to što priča Rumenović više uopće nije bitno, mislim možda ispadne i u pravu, ali najvjerodostojnija je službena informacija uprave. Možemo i mi sami nagađati koji će dan lova sjesti, a ko je pogodio znat ćemo danas ili sutra.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Nemojte biti SKEPTICI, Dioki je dobra prilika,,uskoro će porasti prema28- 30 kn.,napraviti korekciju,jer po teh.analizi linije otpora 200.nakon njenog proboja .dioki ode–… normalno GORE #.
ova procjena je moja osobna ,posjedujem Dioki ,..
Puno uspjeha onima koji razmišljaju pozitivno–!!

… ova će priča dobro završiti još iz jednog razloga – od 15. rujna počinju redovno zasijedati Sabor, Vlada … itd., a da ovo pitanje ostaje otvoreno, to bi umanjilo pozitivne efekte koji se očekuju od rejtinga, turističkih prihoda, itd., … umjesto predbacivanja i žalopojki, vladajućoj koaliciji treba pod svaku cijenu bar jedna vrlo jasna pobjeda upravo sada …

http://www.poslovni.hr/vijesti/u-diokiju-i-dini-nadaju-se-placama-u-iducih-par-dana-215453.aspx

Pa hoće li se izvući na to da Turci nisu uplatili? Pa napisali ste da su Turci potpisali sve ugovore. Ukoliko u ugovoru piše da su dužni sutra isplatiti tih 5 miliona, a ne isplate, onda ih sudski gonite na sudu koji ste definirali u ugovoru.

Nema možda, ili nadamo se sutra prekosutra. Jeste li potpisali ugovor ili niste?

Ako je Zagrbačka banka dala garancije, i ima garnciju da će se naplatiti od Turkof ili od Vlade RH (poreznih obveznika, zašto odmah ne uplati radnicima plaće pa se poslije bakče sa obadvije strane jer joj je lova i onako osigurana!? Tresla se brda rodilo se niš! Živio rodjo!

zaprudjanec


Nemojte biti SKEPTICI, Dioki je dobra prilika,,uskoro će porasti prema28- 30 kn.,napraviti korekciju,jer po teh.analizi linije otpora 200.nakon njenog proboja .dioki ode–… normalno GORE #.
ova procjena je moja osobna ,posjedujem Dioki ,..
Puno uspjeha onima koji razmišljaju pozitivno–!!

ako uplate tu lovu, to bio bio PRVI KONKRETAN REZULTAT i ZNAK DA SE FIRMA SPAŠAVA…tako da kad krene euforija, moguće da odleti sve do 30 kn ili preko toga

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Nemojte biti SKEPTICI, Dioki je dobra prilika,,uskoro će porasti prema28- 30 kn.,napraviti korekciju,jer po teh.analizi linije otpora 200.nakon njenog proboja .dioki ode–… normalno GORE #.
ova procjena je moja osobna ,posjedujem Dioki ,..
Puno uspjeha onima koji razmišljaju pozitivno–!!

ako uplate tu lovu, to bio bio PRVI KONKRETAN REZULTAT i ZNAK DA SE FIRMA SPAŠAVA…tako da kad krene euforija, moguće da odleti sve do 30 kn ili preko toga
[/quote]
ma otišla bi samo da se onaj iz top10 Filipović ne rasipa,on skroz prodaje i štopa rast




Nemojte biti SKEPTICI, Dioki je dobra prilika,,uskoro će porasti prema28- 30 kn.,napraviti korekciju,jer po teh.analizi linije otpora 200.nakon njenog proboja .dioki ode–… normalno GORE #.
ova procjena je moja osobna ,posjedujem Dioki ,..
Puno uspjeha onima koji razmišljaju pozitivno–!!

ako uplate tu lovu, to bio bio PRVI KONKRETAN REZULTAT i ZNAK DA SE FIRMA SPAŠAVA…tako da kad krene euforija, moguće da odleti sve do 30 kn ili preko toga
[/quote]
ma otišla bi samo da se onaj iz top10 Filipović ne rasipa,on skroz prodaje i štopa rast
[/quote]

Zašto li on prodaje, kad je budućnost DIOKija neupitna, a on dionice kupovao po višim cijenama…





Nemojte biti SKEPTICI, Dioki je dobra prilika,,uskoro će porasti prema28- 30 kn.,napraviti korekciju,jer po teh.analizi linije otpora 200.nakon njenog proboja .dioki ode–… normalno GORE #.
ova procjena je moja osobna ,posjedujem Dioki ,..
Puno uspjeha onima koji razmišljaju pozitivno–!!

ako uplate tu lovu, to bio bio PRVI KONKRETAN REZULTAT i ZNAK DA SE FIRMA SPAŠAVA…tako da kad krene euforija, moguće da odleti sve do 30 kn ili preko toga
[/quote]
ma otišla bi samo da se onaj iz top10 Filipović ne rasipa,on skroz prodaje i štopa rast
[/quote]

Zašto li on prodaje, kad je budućnost DIOKija neupitna, a on dionice kupovao po višim cijenama…
[/quote]
da cudno da toliko rasprodaje

Možda ne prodaje on nego banke gdje su zalozene

New Report

Close