DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://zse.hr/userdocsimages/novosti/m2V8Q42kvId5Ufy89EdDwQ==.pdf

i dalje se govori samo o pokretanju proizvodnje u DINI, DIOKI izgleda da više nikoga ne zanima?? [rolleyes]


http://zse.hr/userdocsimages/novosti/m2V8Q42kvId5Ufy89EdDwQ==.pdf

To je to ! Sada slijedi oporavak kako cijene dionice tako i same kompanije !



..ajmo sta mislite…na koliko dioki ide???..moja procjena barem 25…

ako se otvori stečaj nad DIOKI-em očekujem cijenu oko 2 kune po dionici
[/quote]
..ja te pitam ako ne bude stečaja a kako stvari stoje veća šansa je da ga ne bude nego da ga bude kolia bi cijena tribala bit?

Ide cijena gore…može i na vaših 25,27

cash je cash,a sve ostalo je sex!

..ajmooo.put prema 30 otvoren….


..ajmooo.put prema 30 otvoren….

ajmoooo 30+!ide ide…. [thumbsup]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

http://www.seebiz.eu/turci-napokon-dobili-garancije-za-isplatu-placa-u-dini-i-diokiju/ar-44738/

napokon!!!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Shvacam kolega da vam je vec dosta svega i da jedva cekate viknut napokon ali nazalost jos nije doslo vrijeme za to…jesmo svakim danom "bombardirani" novim informacijama..koracima naprijed…izdavanjima garancija svakog svakome ali kad jednom u obavjesti bude pisalo…"novac je uplacen na racun Diokia.."..ili kad nam netko od radnika napise "uplacene su mi zaostale place"…e onda cemo moc svi skupa rec "napokon"..jer po ovoj objavi…opet "ocekujemo informaciju o datumu".!!

…..od investitora očekujemo informaciju o datumu
uplate avansa namijenjenog isplatama zaostalih plaća zaposlenika društava Dioki d.d. i Dina-
Petrokemija d.d., nakon čega ćemo biti u mogućnosti zaposlenike izvijestiti o planiranom
datumu isplate plaća, uzimajući u obzir vrijeme potrebno za tehničku pripremu procesa…

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Shvacam kolega da vam je vec dosta svega i da jedva cekate viknut napokon ali nazalost jos nije doslo vrijeme za to…jesmo svakim danom "bombardirani" novim informacijama..koracima naprijed…izdavanjima garancija svakog svakome ali kad jednom u obavjesti bude pisalo…"novac je uplacen na racun Diokia.."..ili kad nam netko od radnika napise "uplacene su mi zaostale place"…e onda cemo moc svi skupa rec "napokon"..jer po ovoj objavi…opet "ocekujemo informaciju o datumu".!!

…..od investitora očekujemo informaciju o datumu
uplate avansa namijenjenog isplatama zaostalih plaća zaposlenika društava Dioki d.d. i Dina-
Petrokemija d.d., nakon čega ćemo biti u mogućnosti zaposlenike izvijestiti o planiranom
datumu isplate plaća, uzimajući u obzir vrijeme potrebno za tehničku pripremu procesa…

Pozdrav

Istina…..[thumbsup] [thumbsup]

cash je cash,a sve ostalo je sex!


Shvacam kolega da vam je vec dosta svega i da jedva cekate viknut napokon ali nazalost jos nije doslo vrijeme za to…jesmo svakim danom "bombardirani" novim informacijama..koracima naprijed…izdavanjima garancija svakog svakome ali kad jednom u obavjesti bude pisalo…"novac je uplacen na racun Diokia.."..ili kad nam netko od radnika napise "uplacene su mi zaostale place"…e onda cemo moc svi skupa rec "napokon"..jer po ovoj objavi…opet "ocekujemo informaciju o datumu".!!

…..od investitora očekujemo informaciju o datumu
uplate avansa namijenjenog isplatama zaostalih plaća zaposlenika društava Dioki d.d. i Dina-
Petrokemija d.d., nakon čega ćemo biti u mogućnosti zaposlenike izvijestiti o planiranom
datumu isplate plaća, uzimajući u obzir vrijeme potrebno za tehničku pripremu procesa…

Pozdrav


U službenoj obavijesti da je apsolutno sve potpisano i dogovoreno, jedino nije definiran datum uplate. Ovo potpisano je najbitnije u cijeloj priči, ako znamo da su sve pomno proučavali odvjetnički timovi obiju strana

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Razumjem ja to kolega…ali od toga potpisa radnicima jos nema nikakve koristi…i sve je bitno…sve je vazno…ali isto tako i sve je samo "mrtvo" slovo na papiru dok novac ne dodje na racun.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Razumjem ja to kolega…ali od toga potpisa radnicima jos nema nikakve koristi…i sve je bitno…sve je vazno…ali isto tako i sve je samo "mrtvo" slovo na papiru dok novac ne dodje na racun.

Pozdrav


Ima i te kakve, nije neko naklapanje na radiu Rijeka kojeg smo se dobrano naslušali, nego službena obavijest na ZSE od strane uprave Diokija, mislim da sada napokon mogu biti sigurni u novac za plaće

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close