DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dobro je to što će Turci platit i da se pokreće bar Dina, a Dioki, nadam se da će bit rješeno do kraja 11.,12. mjeseca, s ovim nisu rješeni Diokijevi dugovi niti namireni vjerovnici, zato deblokada traje samo 72 sata, ta se pitanja moraju tek rješavati i u tome će kako je rečeno pomagati i vlada i to je onaj krvavi rad Slavka Linića

vid'la žaba...


dobro je to što će Turci platit i da se pokreće bar Dina, a Dioki, nadam se da će bit rješeno do kraja 11.,12. mjeseca, s ovim nisu rješeni Diokijevi dugovi niti namireni vjerovnici, zato deblokada traje samo 72 sata, ta se pitanja moraju tek rješavati i u tome će kako je rečeno pomagati i vlada i to je onaj krvavi rad Slavka Linića

hmmm odblokirat ce racun na 72 sata,pa kako ce turci pokrenut proizvodnju u Dini ne štima nešto


dobro je to što će Turci platit i da se pokreće bar Dina, a Dioki, nadam se da će bit rješeno do kraja 11.,12. mjeseca, s ovim nisu rješeni Diokijevi dugovi niti namireni vjerovnici, zato deblokada traje samo 72 sata, ta se pitanja moraju tek rješavati i u tome će kako je rečeno pomagati i vlada i to je onaj krvavi rad Slavka Linića

Upravo tako kolega…vjerojatno ce tako i biti.
[thumbsup] [cool] [cool]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

ukratko….vlada dioki dina-laz….sindikati-laz…..jezic vise nije vlasnik-laz……turci-laz……isplata placa-laz…..a mi radnici smo toliko unisteni tim lazima i takvi smo da nekazem sta ….da treba pokrenuti stecaj pod hitno-mi cemo puno izgubiti ali ce i oni……i nakon stecaja trebamo poduzeti nesto protiv svih tih koji su lagali i izludili nas -a zna se sta????!!!!!!!!
POZDRAV SVIM RADNICIMA DIOKIA KOJI OVAKO MISLE TREBAMO SE CIM PRIJE ORGANIZIRATI!!!!!

Da ne bi bilo zabuna i nagađanja – zakon o tržištu kapitala je vrlo jasan – ako je bilo što u dolje datom sporazumu promjenjeno Dioki je dužan obavijestiti javnost!
Obzirom da do sada nije bilo a nadam se i da neće biti nešto takvo – sve se odvija u skladu ODLUKE VLADE!!!

03.08.2012. 14:10:08 Dioki d.d. Povlaštene informacije (čl.459.ZTK)

Odluka Vlade RH o davanju državnog jamstva.pdf Odluka Vlade RH o davanju državnog jamstva, donesena na sjednici Vlade 02. kolovoza 2012.
http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/povlastene_informacije/1220/2012-08-03-17651_pdf.pdf



dobro je to što će Turci platit i da se pokreće bar Dina, a Dioki, nadam se da će bit rješeno do kraja 11.,12. mjeseca, s ovim nisu rješeni Diokijevi dugovi niti namireni vjerovnici, zato deblokada traje samo 72 sata, ta se pitanja moraju tek rješavati i u tome će kako je rečeno pomagati i vlada i to je onaj krvavi rad Slavka Linića

hmmm odblokirat ce racun na 72 sata,pa kako ce turci pokrenut proizvodnju u Dini ne štima nešto
[/quote]

izgleda da će ipak biti kako se od početka pisalo – radnicima plaće, DINA se spašava, DIOKI ide u stečaj….

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Opet se brka Dioki grupa i Dioki d.d. odn. zagrebački pogon. Dioki grupa ne ide u stečaj, a mi te dionice imamo.
ZG pogon će se rješavati do kraja godine, na koji način vidjet ćemo.
Sve nagađamo dok ne objave ugovor.
Bitno je da nema stečaja grupe i da se počme radit.

vid'la žaba...

..ajmo sta mislite…na koliko dioki ide???..moja procjena barem 25…


Opet se brka Dioki grupa i Dioki d.d. odn. zagrebački pogon. Dioki grupa ne ide u stečaj, a mi te dionice imamo.
ZG pogon će se rješavati do kraja godine, na koji način vidjet ćemo.
Sve nagađamo dok ne objave ugovor.
Bitno je da nema stečaja grupe i da se počme radit.

Koliko ja znam, Dioki grupa je samo pojam, a ne registrirana tvrtka. Dionicari posjeduju dionice tvrtke Dioki dd Zagreb, koja dalje ima dionice Dine itd



Opet se brka Dioki grupa i Dioki d.d. odn. zagrebački pogon. Dioki grupa ne ide u stečaj, a mi te dionice imamo.
ZG pogon će se rješavati do kraja godine, na koji način vidjet ćemo.
Sve nagađamo dok ne objave ugovor.
Bitno je da nema stečaja grupe i da se počme radit.

Koliko ja znam, Dioki grupa je samo pojam, a ne registrirana tvrtka. Dionicari posjeduju dionice tvrtke Dioki dd Zagreb, koja dalje ima dionice Dine itd
[/quote]

I jedno i drugo je točno ali najveću pomutnju stvaraju novinari koji nemaju pojma jer često ( srećom sve manje ) krivo izvještavaju da se Dina petrokemija spašava a Dioki ide u stečaj. Spašavanjem proizvodnje u Dina petrokemiji spašava se i Dioki jer je on vlasnik Dina petrokemije. Očito se ( krivo ) smatra da je Dioki zagrebački pogon a Dina petrokemija nešto odvojeno. Što je najbolje tek sada se otvara mogućnost da se pokrene proizvodnja i u zagrebačkog pogonu pa je izraz stečaj totalno promašen.


..ajmo sta mislite…na koliko dioki ide???..moja procjena barem 25…

ako se otvori stečaj nad DIOKI-em očekujem cijenu oko 2 kune po dionici

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/m2V8Q42kvId5Ufy89EdDwQ==.pdf

New Report

Close