DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jednom sam rekao da je Dioki krezuba baba, a za nju udati treba dati podeblji miraz.
Kak se zvala ona drama od Slavka Kolara, gdje je gazda morao dati najbolju kravu i još štošta da bi udao kćer koja je nesretnica šepala?

Neznam kako se zvala drama, ali sam je zapamtio po izreci "Ja sam svoga tela gospodar" 🙂



Jednom sam rekao da je Dioki krezuba baba, a za nju udati treba dati podeblji miraz.
Kak se zvala ona drama od Slavka Kolara, gdje je gazda morao dati najbolju kravu i još štošta da bi udao kćer koja je nesretnica šepala?

Neznam kako se zvala drama, ali sam je zapamtio po izreci "Ja sam svoga tela gospodar" 🙂
[/quote]
izbaci ja sam i dobiješ naslov:)

četvrtak je, plaća ni dalje nema…. nevjerojatno kako ljudi lakše prihvate da ih lažu iz tjedna u tjedan nego da se pokrenu i presijeku neke stvari jednom za svagda


Sluzbenu informaciju od uprave nije moguce dobit a nesluzbeno se doznaje da turski investitor ima jos neke uvjete a i da ce vlada sutra iznijet neke informacije vezane uz preuzimanje i isplatu placa ….koja bi pak mogl biti krajem ovog ili pocetkom drugog tjedna…Bar po vjestima recenim u 14:00 na radio rijeci.
Ponavljam li ja tekst koji se vec mjesecima u ovom ili onom obliku modificira ali uglavnom bit ostaje ista.a to je da novaca jos uvijek nema …ili mi se cini..?

Pozdrav

Status potpisivanja dokumenata s turskim investitorom nije propisana informacija!
No Odluka Vlade RH o davanju državnog jamstva, donesena na sjednici Vlade 02. kolovoza 2012. je povlaštena informacija!
http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&AKCIJA=izdavatelji

Da postoje bilo kakve promjene glede odluke od 02.08. Dioki bi ih objavio.
No očito sve ide u pravcu odluke od 02.08.2012. kao što se i vidi iz objava o statusu potpisivanja dokumenata s Turcima!

OVCE dobro jutro [cool]

ajmo objava danas sutra.
"usuglašen je prvi dio dokumenata za objedinjavanje procedure potrebne za potpisivanje prvog dijela dokumenata potrebnih za mjere i poteze potrebne kao preduvijet potpisivanja glavnih dokumenata i isplatu plaća početkom sljedećeg tjedna."

Ak47

Kad se netko dosjeti, gdje je spremljen tvoj nick, ovce bi lako mogle postati vukovi.
Ono, gladni, nemoram ni spominjat.


ajmo objava danas sutra.
"usuglašen je prvi dio dokumenata za objedinjavanje procedure potrebne za potpisivanje prvog dijela dokumenata potrebnih za mjere i poteze potrebne kao preduvijet potpisivanja glavnih dokumenata i isplatu plaća početkom sljedećeg tjedna."

Pa upravo zbog takvih se i išlo u objavu podataka glede statusa potpisivanja – da bi se izbjegle špekulacije!
A dokumentacija je izuzetno obimna – http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/povlastene_informacije/1220/2012-08-03-17651_pdf.pdf

Pa ako se i malo kasni – kasni se zato što je obimna procedura!


Ak47

Kad se netko dosjeti, gdje je spremljen tvoj nick, ovce bi lako mogle postati vukovi.
Ono, gladni, nemoram ni spominjat.


LOL


OVCE dobro jutro [cool]

nekaj se ne sjećam da sam išo na plastičnu kirurgiju, prije bih rekao da nabijem ovci….
pošto sam sitno zadužen u diokiju i stoga stvarno mogu i bit stoka sitnog zuba, ipak dečkima spomenute firme držim fige…NE onima koji odlučuju, već STVARNO SVIM malim ljudima diokija..

a evo i jedan da vam uljepšam dan…

– dovede Mujo sina Sulju (tinejdžera na proplanak i kaže mu:
– vidiš sine tu je tvoj tajo prvi put u životu j*bo, a s vrha je gledala njena majka….
– na to će mali Suljo……pa šta ti je rekla????
– Beeee, bee, beeeeeeeeeeeeee…..

LP

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0



ajmo objava danas sutra.
"usuglašen je prvi dio dokumenata za objedinjavanje procedure potrebne za potpisivanje prvog dijela dokumenata potrebnih za mjere i poteze potrebne kao preduvijet potpisivanja glavnih dokumenata i isplatu plaća početkom sljedećeg tjedna."

Pa upravo zbog takvih se i išlo u objavu podataka glede statusa potpisivanja – da bi se izbjegle špekulacije!
A dokumentacija je izuzetno obimna – http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/povlastene_informacije/1220/2012-08-03-17651_pdf.pdf

Pa ako se i malo kasni – kasni se zato što je obimna procedura!
[/quote]

Ovaj dokument je tolko traljavo, tolko besmisleno, tolko demagoški, i tolko nepismeno napisan.
A izlazi iz Ureda Premijera. Kakva strahota od države, ko nas to vodi isuse bože.

Evo na primjer; "Investitor je dužan: Uložiti maksimalne napore….."
Pa definiraj koji su to "maksimalni napori". Taj Milanović je takav jebivjetar da nebi meni mjesnu zajednicu vodio. Trebalo bi Hrvatsku pripojit nekoj ozbiljnoj zemlji jer zbilja nismo za sami živit, niti imamo kapaciteta sami sebe vodit.

stvarno…….tolko nepiiismeeeenihhhhh!!! [smiley]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

New Report

Close