DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

..malo sam uzeo..i nadam se sutra to malo povecat za 30 tak posto…


Još jedna zanimljivost iz teksta

‘Prodaja tvrtke Adriaoil je prvi korak u restrukturiranju Diokija, a proces restrukturiranja cijele grupe trebao bi završiti 30.11. Daljnjim pregovaranjem, turski investitor mogao bi postati vlasnik cijele Dioki grupe’, rekao nam je Zdravko Rumenović.

Jos zanimljivije je:

"Šef NO Diokija očekuje da će proizvodnja započeti u listopadu, prva bi s radom trebala krenuti Dina-Petrokemija. Kaže da očekuje da bi radnicima plaća mogla biti isplaćena u petak, najkasnije u ponedjeljak. "

.. znaci i planira se da i drugi dijelovi krenu u proizvodnju…lijepo… 😉

RadioRI… [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Radio Rijeka prva objavljuje vijesti o Diokiju, sa strane desno ima live stream, svi možete poslušati, vijesti su svaki sat.

vid'la žaba...

i sta kazu?

..ajmoooo moja…….danas na 24kn sutra do 30knnn………

@ golubv "Kupnja je sve jača…evo na 0,1 kuna čak 135.000kom."

U 10 sati i 58 minuta.

Promet na DIOKI-u = 730.000,00 kn
Promet na KSST = 0 kn

Možda da i Vi pojačate kupnju, možda pomogne.

U 14 sati i 04 minuta.

Promet na DIOKI-u = 1.156.000,00 kn
Promet na KSST = 9.656,36 kn

Kupnja na KSST-a se povećala drastično.

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]


i sta kazu?

poslušaj u 15.00



i sta kazu?

poslušaj u 15.00
[/quote]

Bilo je sada nesto na talijanskom.. Jel slusao netko tko razumije?

A ako turci nekim slučajem ne potpišu, hoće Zdravko Rumenović vratiti izgubljene novce svima koji su na osnovu njegovih izjava kupovali dionice?
Najjači mi je ovaj dioničar (valjda) što je napisao da stečaj nekad i nije loša stvar hahaha.. genijalno.

Držim vam palčeve da turci potpišu, ali… onom Liniću ne vjerujem ni slova.

Hoće i onih 300.000 kvadrata za izgradnju LNG terminala preći turcima u vlasništvo?

Naletio sam i na ovo, neznam jel to važeći prijedlog odluke. [smiley]

Imate odmah pored i ponudu UECa iz srpnja.



i sta kazu?

poslušaj u 15.00
[/quote]

""Sve ide prema planu…""..itd

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Vaš link

Turski investitor, tvrtka Çalişkan, ugovor će popisati sutra, a razlog jednodnevne odgode je, kako nam je rečeno, slavljenje ramazanskog Bajrama. Nakon što danas poslijepodne svoj potpis na ugovor stave predstavnici Ministarstva financija i uprave Diokija, sutra ujutro bi iz Istanbula trebao stići faksirani ugovor s potpisima turskog investitora, tvrtke Çalişkan – rekao nam je Zdravko Rumenović, radnik u zagrebačkom pogonu Diokija i predsjednik Nadzornog odbora Diokija.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close