DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@ golubv "Kupnja je sve jača…evo na 0,1 kuna čak 135.000kom."

U 10 sati i 58 minuta.

Promet na DIOKI-u = 730.000,00 kn
Promet na KSST = 0 kn

Možda da i Vi pojačate kupnju, možda pomogne.

Ako se sve realizira kako se planira Dioki je slijedeći mjesec u CROBEX-u!
Već sada ima sve uvjete!!!

Ovo je prestrašno kako se male ulaGAČE ovdje amaterski navlači na kupnju sa ova dva jaka naloga i zatim im se prže novčići koji poslije više nikada neće vidjeti .. Predugovor i ako se potpiše za sam DIOKI d.d. nema apsolutno nikakvu vrijednos, Turke zanima iskljucivo DINA Petrokemija koja ce se izdvojiti iz DIOKI d.d. i zatim slijedi scenarij vidjen na MAGMI nakon izdvajanja Turbo Limača.. Kaos, kako ste naivni vi koji opet kupujete na vrhu danAS [shocked]

Kressho



@ golubv "Kupnja je sve jača…evo na 0,1 kuna čak 135.000kom."

U 10 sati i 58 minuta.

Promet na DIOKI-u = 730.000,00 kn
Promet na KSST = 0 kn

Možda da i Vi pojačate kupnju, možda pomogne.

Ako se sve realizira kako se planira Dioki je slijedeći mjesec u CROBEX-u!
Već sada ima sve uvjete!!!
[/quote]

Šta će mu Crobex , ako se spasi stečaja to je već dovoljno !


..sta mislite kolike su sanse da turci potpišu?

Ja sam siguran 100 % !


nadam se da ovi koji sumanuto tuku po asku vode računa o par stvari:
1.DINA prodajom izlazi iz Dioke bilance, a jedina po meni ima prosperitet profitabilne proizvodnje u Grupi
2. pogon na žitnjaku je već bio u problemima i prije ovog svega zbog cijene plina, neprofitnosti proizvodnje i ogromnih dugova
3. ako se izbjegne stečaj Diokija koliko će vrijediti dionica uopće tržišno te kakav prosperitet uopće ima pogon na žitnjaku u budućnosti? Da li to vrijedi 23kn po dionici, 50, 5, 15??

al neka bitno da se pare okreću, a oni s malo više znanja dobro znaju kad će se iskrcati
[smiley]

iSKRCAT će se dizajneri ove igre – Linka i ekipa, ostali svi pushe i to gadno .. Ovo ide u stečaj sigurno nakon što se izdvoji najbolja komponenta – DINA [thumbsup]

Kressho

Tko god ima imalo mozga još na lageru sad će prodati .. Očito je da su se brokeri malo pogubili i maknuli ove manipulativne potpore na kupnji koje već danima pratimo i ništa ne kupuju, a zbog kojih će uskoro HARFa oduzeti čitav niz brokerskih licenci [cool]

Kressho

3000 kom na kupnji 18.08 čista manipulacija prema Zakonu o tržištima kapitala .. Al neka, vidjet ćemo kako će organi vlasti gledati na to kada dodje vrijeme .. Da se može i za GODINU DANA lako saznati tko je zadavao baš taj nalog vjerujte mi – može [thumbsup]

Kressho

19.54 kn 1870 kom -opet manipulacija tržišta .. momci, momci, ne gine vam par godina s mojim kvartovskim kompicima dilerima i tučarošima u Lepoglavi [wink] .. Al ce da vas jebu [lol]

Kressho




@ golubv "Kupnja je sve jača…evo na 0,1 kuna čak 135.000kom."

U 10 sati i 58 minuta.

Promet na DIOKI-u = 730.000,00 kn
Promet na KSST = 0 kn

Možda da i Vi pojačate kupnju, možda pomogne.

Ako se sve realizira kako se planira Dioki je slijedeći mjesec u CROBEX-u!
Već sada ima sve uvjete!!!
[/quote]

Šta će mu Crobex , ako se spasi stečaja to je već dovoljno !
[/quote]

Pa zbog kupovine – to povećava interes ulagača, fondova….
Npr indexni fondovi bi mogli malo jače ući u igru – imaš i fondove koji ulažu u petrokemiju, energetiku….


Tko god ima imalo mozga još na lageru sad će prodati .. Očito je da su se brokeri malo pogubili i maknuli ove manipulativne potpore na kupnji koje već danima pratimo i ništa ne kupuju, a zbog kojih će uskoro HARFa oduzeti čitav niz brokerskih licenci [cool]

Nisu svi maknuti ;

dva su nastradala na 20,73 2646 dionica i prije 20,88 2000 dionica

Ali sada ih više nema , možda znaju nešto !

Upravo na vijestima…..
Dan je započeo cijenom od 17.xx kn, a zadnja je 20,31……
bar su drugi dio pogodili….. [lol]

@ Plejboj "Ovo je prestrašno kako se male ulaGAČE ovdje amaterski navlači na kupnju sa ova dva jaka naloga i zatim im se prže novčići koji poslije više nikada neće vidjeti .. Predugovor i ako se potpiše za sam DIOKI d.d. nema apsolutno nikakvu vrijednos, Turke zanima iskljucivo DINA Petrokemija koja ce se izdvojiti iz DIOKI d.d. i zatim slijedi scenarij vidjen na MAGMI nakon izdvajanja Turbo Limača.. Kaos, kako ste naivni vi koji opet kupujete na vrhu danAS "

Gosp. Plejboj čitajući Vaše prijašnje postove mogu samo konstatirati da DIOKI vjerojatno kupuju zelena akcija Hrvatske (odnosno mali zeleni), te da će ga nakon kupnje poslati u stečaj i time doprinjeti zaštiti okoliša u Hrvata.

Ja kao dioničar DIOKI-a jedva čekam da neko preuzme DINU.

To znači da će se vratiti ogromni dugovi koje DINA duguje DIOKI-u (zagrebačkom pogonu), koji je izrazito profitabilan u odnosu na gubitaša DINU.
Znači rješavanjem DINE očekujem DIOKI odmah na nominali.

Što se tiče DINE mislim da joj je jedina šansa da NATO izgradi bazu na KRKU.
Mislim infrastruktura je tu, kao što smo vidjeli gaz je dubok, pa nosači aviona i nuklearne podmornice neće imati problem s pristupom.

Uostalom i Brioni su blizu pa kad gosp. Obama dođe u posjet, ili bilo koji od predsjednika NATO članica, naš ga predsjednik može ugostiti.

LP iz zemlji bajki !

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

New Report

Close