DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

prosječna je jučer bila 17,31 tako da će otvoriti sa plusom od 20-30% !!!!!!

idući tjedan će bit bolje...

http://www.business.hr/burza/dionica-diokija-i-danas-najinteresantnija-investitorima-na-zagrebackoj-burzi

Gledalice su uključene, adrenalin raste, svi su svjesni da ce biti jos najmanje jedan krug zarade/pusinga (kako kod koga) u danima koji dolaze. Lupa se po tipkama i pisu razni postovi ovisno o tome hoce li se dionica kupiti ili prodati (pljuvanje ili hvaljenje) Let the games begin! [smiley] [thumbsup]

A da, pojednici koji su, cini se, u trenutno gadnom puisingu mahinito stavljaju iste linkove (koji im odgovaraju) cijeli dan. Nema veze sto su isti, vazno je da se redovito vide i da se pusing smanji, mozda tka nasjedne [wink]

nadam se da ovi koji sumanuto tuku po asku vode računa o par stvari:
1.DINA prodajom izlazi iz Dioke bilance, a jedina po meni ima prosperitet profitabilne proizvodnje u Grupi
2. pogon na žitnjaku je već bio u problemima i prije ovog svega zbog cijene plina, neprofitnosti proizvodnje i ogromnih dugova
3. ako se izbjegne stečaj Diokija koliko će vrijediti dionica uopće tržišno te kakav prosperitet uopće ima pogon na žitnjaku u budućnosti? Da li to vrijedi 23kn po dionici, 50, 5, 15??

al neka bitno da se pare okreću, a oni s malo više znanja dobro znaju kad će se iskrcati
[smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Gospodo Dioničari!

Kupovali ili prodavali dionice, sasvim je svejedno, vi ste gubitnici.

Reći ću Vam zašto: ako se prisjetite, shvatiti ćete da je dionica Diokija u jednom trenutku bila 700,00 kn (koja kuna, tj. lipa gore ili dolje nevažno). Naravno da je to u najboljim vremenima bilo napuhano i nerealno i da će se teško ikada ponoviti, s obzirom da je realna vrijednost dionice Dioki-ja, koje su podijeljene radnicima bila samo 20,00 kn. Danas je prosječna vrijednost dionice 20-30 % ispod te cifre, dakle 15 ili 17 kn.

E sad da se malo našalim na vaš račun, ‘dioničara koji masno trljaju ruke’, ako dionicu Dioki-ja u najboljim danima usporedite sa muškim spolnim organom onda dobijete ‘kitu’ od 70 cm, koju ćete, ruku na srce teško ikada vidjeti opet, umjesto te ‘kite’ u rukama imate mizeriju od 2 cm i veselite se promjeni jel sada ‘kita’ u vašem vlasništvu velika 2,3 ili 2,4 cm ili tek koji bijedni milimetar više?

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Sumnjam u neki jaci pad, sad se trejderi igraju, ja pocnem prodavati iznad 30 kn.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/slucaj-dine-i-diokija-osam-mjeseci-lazi-obmanjivanja-i-bezobrazluka-milanoviceve-vlade-/632481.aspx

Osobna karta naših sindikalista.

@Free, ako sam dobro shvatio, kupio si jučer u rasponu od 12 do 14, a prodao bi sutra iznad 30?

Rekao bih da si kupio stotinjak dionica… 😀


@Free, ako sam dobro shvatio, kupio si jučer u rasponu od 12 do 14, a prodao bi sutra iznad 30?

Rekao bih da si kupio stotinjak dionica… 😀


jucer je bio dokup i snizenje prosjeka… [proud]

Kupnja je sve jača…evo na 0,1 kuna čak 135.000kom. [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@ golubv "Kupnja je sve jača…evo na 0,1 kuna čak 135.000kom."

U 10 sati i 58 minuta.

Promet na DIOKI-u = 730.000,00 kn
Promet na KSST = 0 kn

Možda da i Vi pojačate kupnju, možda pomogne.

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

..sta mislite kolike su sanse da turci potpišu?

New Report

Close