DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gledam ja top 10 se dobro iskrca, a jesu vam uvalili

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]




Vlada bi trebala do kraja godine provesti financijsko restrukturiranje…..Pa što su radili do sada? Nek se odreknu svojih plaća u korist Dininih i Diokijevih radnika.Ne mogu se strpit za doprinose do 12. mjeseca? A mi možemo živjet bez i jedne jedine lipe 7, 8 mjeseci? Možda bi danas bilo više novaca u proračunu da smo imali za platit režije. Nismo mi ukrali novac za doprinose i plaće! Nismo mi prevarili dobavljače! Koliko je novaca prebačeno na Dinamarin prije nego što je izdvojen? Sad kad se izdvoji Dina i Adriaoil, od kud mislite dobiti plaće i OTPREMNINE?! Ostali su samo dugovi na Diokiju.

znači, DIOKI ostaje ili je već ostao bez: Dinamarina, Adriaoila, DINE, zemljišta za LNG….
pa što će uopće ostati u ovoj firmi (osim velikih dugova) koja kotira na ZSE i čijim se dionicama trguje po čak 20 kn!?!?
[/quote]

BV Diokija je trenutno Ukupno kapital i rezerve (AOP 001 do 009) – 595.903.203 kuna!
Kada ostane bez Adriaoila za 5 milijuna eura i LNG zemljišta za cca 30 milijuna eura BV Diokija bi trebala na cca 750 milijuna kuna!
Kada i ako ostane bez Dine sve bi se moglo poduplati!

Dina se – ako se bude prodavala – prodaje a ne poklanja!
A da su dobri trgovci poazuje prodaja zemljišta HŽ Cargou i procjenjena vrijednost LNG zemljišta!

[/quote]

Samo neka se Linić AKTIVNO pozabavi s ovim ispod!
http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&ved=0CHEQFjAE&url=http%3A%2F%2Fvlada.hr%2Fhr%2Fcontent%2Fdownload%2F207800%2F3052918%2Ffile%2F18.%2520-%252016.b.pdf&ei=sa8sUN2BL5D64QT63oBY&usg=AFQjCNFSyQfQbd1Jxaxy0nPprshCThG-RQ&sig2=-tF8L5NxiED1J_M1wY8dlw&cad=rja

Blokada korištenja ovog kredita – zašto, tko je to stopirao…… – to je glavni uzrok nelikvidnosti a u konačnici i muka i patnji radnika na obje lokacije!
Onaj tko je to učinio a mislim da je to ISKLJUČIVO politika – to je za dugogodišnju robiju!





Vlada bi trebala do kraja godine provesti financijsko restrukturiranje…..Pa što su radili do sada? Nek se odreknu svojih plaća u korist Dininih i Diokijevih radnika.Ne mogu se strpit za doprinose do 12. mjeseca? A mi možemo živjet bez i jedne jedine lipe 7, 8 mjeseci? Možda bi danas bilo više novaca u proračunu da smo imali za platit režije. Nismo mi ukrali novac za doprinose i plaće! Nismo mi prevarili dobavljače! Koliko je novaca prebačeno na Dinamarin prije nego što je izdvojen? Sad kad se izdvoji Dina i Adriaoil, od kud mislite dobiti plaće i OTPREMNINE?! Ostali su samo dugovi na Diokiju.

znači, DIOKI ostaje ili je već ostao bez: Dinamarina, Adriaoila, DINE, zemljišta za LNG….
pa što će uopće ostati u ovoj firmi (osim velikih dugova) koja kotira na ZSE i čijim se dionicama trguje po čak 20 kn!?!?
[/quote]

BV Diokija je trenutno Ukupno kapital i rezerve (AOP 001 do 009) – 595.903.203 kuna!
Kada ostane bez Adriaoila za 5 milijuna eura i LNG zemljišta za cca 30 milijuna eura BV Diokija bi trebala na cca 750 milijuna kuna!
Kada i ako ostane bez Dine sve bi se moglo poduplati!

Dina se – ako se bude prodavala – prodaje a ne poklanja!
A da su dobri trgovci poazuje prodaja zemljišta HŽ Cargou i procjenjena vrijednost LNG zemljišta!

[/quote]

Samo neka se Linić AKTIVNO pozabavi s ovim ispod!
http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&ved=0CHEQFjAE&url=http%3A%2F%2Fvlada.hr%2Fhr%2Fcontent%2Fdownload%2F207800%2F3052918%2Ffile%2F18.%2520-%252016.b.pdf&ei=sa8sUN2BL5D64QT63oBY&usg=AFQjCNFSyQfQbd1Jxaxy0nPprshCThG-RQ&sig2=-tF8L5NxiED1J_M1wY8dlw&cad=rja

Blokada korištenja ovog kredita – zašto, tko je to stopirao…… – to je glavni uzrok nelikvidnosti a u konačnici i muka i patnji radnika na obje lokacije!
Onaj tko je to učinio a mislim da je to ISKLJUČIVO politika – to je za dugogodišnju robiju!
[/quote]

13. kolovoz 2012. danas
Održan sastanak s tvrtkom Çalişkan

U Ministarstvu financija danas je održan sastanak predstavnika tvrtke Çalişkan i njihovih odvjetnika s predstavnicima DIOKI-a, DINA-e, Ministarstva gospodarstva i Ministarstva financija.
Na sastanku su razjašnjeni međusobni odnosi i obveze države koja vodi brigu oko osiguranja 5 milijuna eura za isplatu prve dvije plaće radnicima DINA-e i DIOKI-a.

Država se obvezala na aktivno sudjelovanje oko nagodbe vjerovnika bankarskog sektora, državnih poduzeća i Porezne uprave te oko financijskog restrukturiranja DINA-e.

Predstavnici DIOKI-a, DINA-e i tvrtke Çalişkan na odvojenom će sastanku precizirati svoje odnose u postupku kupoprodaje DINA-e. Kad njihov dogovor bude postignut, bit će uplaćen i novac za plaće radnicima.

Caliskanu i Diokiju sada treba JEDAN DAN da riješe svoja pitanja!
Može li Vlada požuiti u ispunjenju svojih obveza – može i MORA!


Po podacima i komentarima radnika taj dio i ovako nije nosio zaradu vec uglavnom gubitke…njihovom prodajom sam Dioki ne gubi nista na vrijednosti a pokrit ce se nastale obaveze. Kako rece jedan od kolega " tvornica novca " je Zitnjak i o njemu ovisi koliko ce se vrednovat i sama cijena dionice…dali je trenuto 20 ili koliko god je nebitno…

Pozdrav

Tako je kolega,napokon!svijetlo na kraju tunela! [thumbsup]
Samo je trebalo vjerovat,Dioki je na konju!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Dali u Diokiju ima i jedan pravnik koji zna sročiti takve ugovore, ili su svi otišli u potrazi za boljim mjestom? Možda se čini glupo pitanje ali ima li dioki pravnika na platnom spisku?

Ili će Leo sam napisati ugovore?


Dali u Diokiju ima i jedan pravnik koji zna sročiti takve ugovore, ili su svi otišli u potrazi za boljim mjestom? Možda se čini glupo pitanje ali ima li dioki pravnika na platnom spisku?

Ili će Leo sam napisati ugovore?

13. kolovoz 2012. danas
Održan sastanak s tvrtkom Çalişkan

U Ministarstvu financija danas je održan sastanak predstavnika tvrtke Çalişkan i njihovih odvjetnika s predstavnicima DIOKI-a, DINA-e, Ministarstva gospodarstva i Ministarstva financija.
Na sastanku su razjašnjeni međusobni odnosi i obveze države koja vodi brigu oko osiguranja 5 milijuna eura za isplatu prve dvije plaće radnicima DINA-e i DIOKI-a.

Država se obvezala na aktivno sudjelovanje oko nagodbe vjerovnika bankarskog sektora, državnih poduzeća i Porezne uprave te oko financijskog restrukturiranja DINA-e.

Predstavnici DIOKI-a, DINA-e i tvrtke Çalişkan na odvojenom će sastanku precizirati svoje odnose u postupku kupoprodaje DINA-e. Kad njihov dogovor bude postignut, bit će uplaćen i novac za plaće radnicima.[/u]

Očito ima i Dina i Dioki!

Odlično vraća se DIOKI tamo gdje je bio. [thumbsup]

WWW.KUCILOORO.COM


Odlično vraća se DIOKI tamo gdje je bio. [thumbsup]

9 kn?

@irfan29

Kakvi su odvjetnici u Qataru?
Ima li istine da Qatar otvara veleposlanstvo u HR slijedeći mjesec i da će prvi veleposlanik biti nećak šeika iz obitelji Al Thani?



Dali u Diokiju ima i jedan pravnik koji zna sročiti takve ugovore, ili su svi otišli u potrazi za boljim mjestom? Možda se čini glupo pitanje ali ima li dioki pravnika na platnom spisku?

Ili će Leo sam napisati ugovore?

Očito ima i Dina i Dioki!
[/quote]

Koliko mi je poznato šefica pravne službe Diokia otišla je još prošle godine, njen nasljednik je također otišao nedavno, neznam jedino dali je onaj jedan preostali još uvijek tamo ili je i on otišao.

E sad što je tu očito, procjenite sami.

Ok, a što sa otpremninama pošto Dioki Žitnjak neće raditi??


Ok, a što sa otpremninama pošto Dioki Žitnjak neće raditi??

Odakle Vam to da nece raditi?

New Report

Close