DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidim da je Filipović Marijan poprilično iložen ovoj dionici, te osim samo Dioka nezma kome je u interesu ovo prazno pumpanje ?

ma sad će dionica diokija na 100 kuna,moš misliti
ovi šta kupuju pazite da nedobijete klempave uši haha
jer nemojte se čuditi kad ne bude podrške na ovoj dionici

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Fora je u tome što će se najbolji dijelovi DIOK-ija izvući van i prodati Turcima – DINA i ADriaoil. A Dioki potom čeka ili stečaj ili povećanje broja dionica za još par miliona na ime nagomilanih dugova .

Tako da je neminovan pad ove dionice nazad na 8 kn prije ili poslije , tko god bude pohlepan i dalje ne prodaje i ne bježi u nove igre u pripremi (Belje, Ingra, KSST, JDPL i sl ) će izgubiti sve što je zaradio ovih tjedan dana [bye]


Siguran sam da postoje osobe koje su jako dobro upoznate s tim sta ce biti sa firmom… i da ne kupuju dionice samo šarlatani….

p2.sem

Teško mi je reć što se događa, zna kupac i i grač!!! Jel se prodaje ili kupuje, činjenica i jedno i drugo!

Ipak mišljenja sam da je zaradio ogroman novac, čekao priliku i sad udara,…

Vjerujem da je kupac kupovao i svoje naloge da bi digao cijenu, po običaju krdo i jedan dio ekipe se uključio, npr..ovako po bidu se istresa njima, dakle udara po asku gdje ima najviše izloženih svojih dionica da bi mali vidjeli i postavili se na 23 kn i tako u krug..dok se ne iskrca!
Još jednom svaka čast, opasna igra!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

drukeri laprdaju, DIOKI raste…psi laju, karavane prolaze

Pa jbt prodaje se, šta ne vidiš na ekranu ?!

Škvadra iskrca po 23 za 100 hiljada kuna i tebi i dalje nije jasno šta se dešava ?!

Jessss … ovo ide dolje nazad na 14 kn vrlo , vrlo brzo .. čim objave Belje možda i prije .. Inače nema Boga da bi netko iskrcavao ovolike pakete po 23 jedan za drugim .. Pa plaćali su 9 kn .. Zamislite vi koji sada tek kupujete od njih kolika je to zarada .. Kome ćete vi ovo poslije prodati da mi je znati kad se prodavatelji iskrcaju do kraja i maknu potpore na kupnji kojima vas tjeraju da gubite novce i dalje

Kressho


ma sad će dionica diokija na 100 kuna,moš misliti
ovi šta kupuju pazite da nedobijete klempave uši haha
jer nemojte se čuditi kad ne bude podrške na ovoj dionici

Ovi paketi 500 , 500 i malo niže 800 su svi redom manipulirajući , stalno se pomiču naprijed naxad i ništa ne pazare .. ne kapiram , jel zaposlenici iz HARFE sudjeluju u ovoj prevari kada ništa ne poduzimaju ili ?!

Kressho

Zasto MOL(INA) ne preuzmu Žitnjak,imali bi besplatnu sirovinu,zarada bi bila sjajna,a nama radnicima onako svejedno tko je vlasnik firme…

p2.sem

Plan restrukturiranja Diok-a i predvidja ulazak vjerovnika u vlasnicku strukturu firme…jeste li culi ili procitali negdje izjavu Mola/Ine da je to ne zanima..?..Mozda i jeste vi ili netko drugi ali ja nisam…ali jesam izjavu Linica u kojoj kaze … da je "krvav" posao jos pred vladom koji se treba odradit da bi se Dioki rijesio…

Pozdrav

svi smo mi Crobex


ako je dinin račun deblokiran a diokijev nije..kao šta sam čuo..zašto onda ne isplate plaće preko dininog računa?????? Da ne bi ispalo opet da u diokiju dobiju sve a dininim radnicima šta ostane…to bi bio pravi bezobrazluk!!!!!!!!!

Pa baš suprotno, vas su odvovijili i niste zblokirani jer su vaše dugove prebacili kod nas na Dioki, vi bu te dobili pinkicu a mi ne! I kaj sad! Mora netko pogatplju

zaprudjanec

Plaće radnicima nakon deblokade Diokija

Radnici Diokija i Dina Petrokemije još nisu dobili zaostale plaće, jer račun Diokija nije odblokiran, doznaje se od predstavnika radnika.

Povjerenik Samostalnog sindikata energetike, kemije i nemetala Hrvatske u Diokiju Josip Pavelić za Hinu je izjavio kako se trenutno s vjerovnicima vodi postupak donošenja sporazuma o deblokadi računa Diokija, što je prema njegovim riječima usporeno zbog godišnjih odmora. Prema Pavelićevim riječima, isplatu zaostalih plaća realno je očekivati početkom sljedećeg tjedna.

Radnici Dina Petrokemije čekaju deblokadu Diokija, a što se tiče Dina Petrokemije, plaće bi već mogle biti isplaćene, kaže potpredsjednik Sindikata radnika Dina Petrokemije Predrag Mihaljević.
Prema njegovim informacijama, turski investitor Caliskan ispunio je svoju obvezu odnosno uplatio pet milijuna eura na poseban račun za plaće.

"Ovisni smo o Diokiju i njegovim službama koje su se očito uspavale", kaže Mihaljević koji se ipak nada da bi radnici mogli dobiti plaće ovaj tjedan. Vlada je prošli tjedan donijela odluku o davanju državnog jamstva na pet milijuna eura u korist Zagrebačke banke za avansno plaćanje turskog investitora Caliskan koje bi poslužilo za isplatu plaća radnicima Diokija i Dina Petrokemije.

Riječ o plaćama za ožujak, travanj, svibanj i lipanj te polovici plaće za veljaču, a u Dina Petrokemiji tome treba pribrojiti još dvije plaće. Jamstvo je izdano na temelju ponude Caliskana s namjerom preuzimanja i pokretanja proizvodnje u Dina Petrokemiji.

(Hina/pd)

ako se ide na deblokiranje računa DIOKi-a, onda DIOKI ipak ne ide u stečaj nego će opstati kao firma…zato se vjerojanto kupuju ovolike količine dionica DIOKI-a na burzi, a moguće da su kupci sami turci ili kupuju preko posrednika…tako da bi mogla uskoro doći i javna ponuda za dionice DIOKI-a

Čekajte malo s plaćama,trebaju se krkani od menađera namiriti i sva ostala bagra,tada dolaze na red radnici ako uopće i dođu diokievci na red!

pixma

New Report

Close