DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Ako su Caciceve izjave s Alke relevantne onda je izbor partnera cisti Jackpot za Dioki!

A sto je tocno rekao?
[/quote]

Nesto u smislu da dolazi jaka turska delegacija u Zagreb te da je ENKA ozbiljan partner za Plomin!
Ako to povezemo s Diokijem onda ima smisla smatrati da se radi o strateskom povezivanju gospodarstava u sferi energetike i kemije!
[/quote]

Lahko je zaključiti zašto su zainteresirani za trading kompaniju Adriaoil SPA!
Dvosmjerna četverotračna – energija, petrokemija a očito i ćumur!
Samo koliko će odškrnuti od Adriaoila?
[/quote]

Nešto u smislu milijun tona ćumura preko Adriaoil SPA – NE BI BILO LOŠE a i Petrokemija iz Kutine treba prodat svoju robu!

dakle, turci kupuju Adriaoil i DINU….
koliko će imovine ostati DIOKI-u nakon toga, a koliko dugova?
sve mi se čini da će DIOKI-u samo ostati dugovi i gubici i da mu stečaj ne gine [bye]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Iznimka na zse-u, dionica koja 8 dana raste gotovo dvoznamenkasto!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


dakle, turci kupuju Adriaoil i DINU….
koliko će imovine ostati DIOKI-u nakon toga, a koliko dugova?
sve mi se čini da će DIOKI-u samo ostati dugovi i gubici i da mu stečaj ne gine [bye]

Gledajte,DINA je dužna DIOKI-ju oko 150mil kuna,nije tako lako prebaciti samo dugove na DIOKI.

p2.sem

kakvo čišćenje prodaje cca 10 000

pepe7


kakvo čišćenje prodaje cca 10 000

zanima me tih 10000 je uzeto u komadu.. dali će tih 10000 biti vidljivo u top 10 ili se opet može prebaciti na više računa??

idući tjedan će bit bolje...

Tko prodaje, top 10 ili trejderi?

Kune nisu problem, kuna nema

ako je dinin račun deblokiran a diokijev nije..kao šta sam čuo..zašto onda ne isplate plaće preko dininog računa?????? Da ne bi ispalo opet da u diokiju dobiju sve a dininim radnicima šta ostane…to bi bio pravi bezobrazluk!!!!!!!!!

ivedom, da uzeto je u komadu, a za ovo prebacivanje neznam nisam siguran

pepe7

Opasna se igra vodi na ovoj petrokemijskoj dionici!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Fora je u tome što će se najbolji dijelovi DIOK-ija izvući van i prodati Turcima – DINA i ADriaoil. A Dioki potom čeka ili stečaj ili povećanje broja dionica za još par miliona na ime nagomilanih dugova .

Tako da je neminovan pad ove dionice nazad na 8 kn prije ili poslije , tko god bude pohlepan i dalje ne prodaje i ne bježi u nove igre u pripremi (Belje, Ingra, KSST, JDPL i sl ) će izgubiti sve što je zaradio ovih tjedan dana [bye]

Kressho


ako je dinin račun deblokiran a diokijev nije..kao šta sam čuo..zašto onda ne isplate plaće preko dininog računa?????? Da ne bi ispalo opet da u diokiju dobiju sve a dininim radnicima šta ostane…to bi bio pravi bezobrazluk!!!!!!!!!

Zato jer strateski partner nije uplatio nista!Novca na posebnom racunu nema ali ovi nas i dalje lažu

New Report

Close