DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Po toj logici kolega Plavi svi koji smo ostali tu nakon pocetka pada Crobexa sa 5000 bodova smo pogresili…

Pozdrav

svi smo mi Crobex



Puno priče i nagađanja oko uplate, a rezultati ove propale kompanije nikad gori.

[bye]

Kolega ING neki od nas su na 27 kuna upozoravali na ovu dionicu i bili grubo izvrijeđani, a pogledajte sada cijenu.. minus od skoro 50 %.

lp
[/quote]
Isto tako ste lijepo upozoravali na 1800 kuna kako je LKPC jeftina, sjećate se onoga TILT,TILT,TILT, a cijena je na 650, a to nije bilo na crobexu 5000, nego na 2000,pametnom dosta

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

perobatina
Bi li ti toliko čekao, da je to moguće?

ova dionica je pala 50% u mjesec dana, ali ih ja zato imam duplo više, [cool]

vid'la žaba...


ova dionica je pala 50% u mjesec dana, ali ih ja zato imam duplo više, [cool]

a zato stalno drukaš za rast [yawn]

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

U zadnje vrijeme ovdje moraš bit od 10 do 16, jer dionica ludo reagira na bilo kakve vijesti, pa reagiram i ja…i tako se pomalo nakupilo toga, sad da li će sve bit bezvrijedno, mislim da neće, pozdrav.

vid'la žaba...


U zadnje vrijeme ovdje moraš bit od 10 do 16, jer dionica ludo reagira na bilo kakve vijesti, pa reagiram i ja…i tako se pomalo nakupilo toga, sad da li će sve bit bezvrijedno, mislim da neće, pozdrav.

Samo do 16 sati? Malo ste aljkavi.

http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/novosti_i_najave/najave/2012/kolovoz/sjednica_vlade_republike_hrvatske

Pretpostavljam da vas zanima točka osam:
8. Prijedlog odluke o davanju državnog jamstva u korist Zagrebačke banke d.d., za avansno plaćanje investitora ÇALIŞKAN İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ AŞ, İNCİLİPINAR MAH.NAİL BİLEN CAD.UĞUR PLAZA, KAT.17 27090 GAZİANTEP, Turska, za isplatu plaća radnicima DIOKI d.d. i DINA – Petrokemija d.d.


danas će se konačno sastati Nadzorni odbor i prolongirati mandat privremenom direktoru Diokija Leu Dolezilu. Potvrdio nam je to predsjednik NO-a Diokija Zdravko Rumenović.

"Očekuje se uplata dogovorenih sredstava UEC-a prije četvrtka kada će mu hrvatska Vlada dati garancije za pokretanje proizvodnje. Važno je da Dioki neće ići u stečaj, već mu predstoji restrukturiranje, u okviru kojega će nastaviti s radom pogoni na Krku, ali i dio pogona u Zagrebu", kaže Rumenović.
Vaš link

Dolezil rješen, ostaje da vidimo ovo prije četvrtka

Vidim da se ovdije vijesti interpretiraju kako kome paše , a ima dosta i zlatnih ribica (to su oni što se nakon određenog vremena resetiraju pa vrte opet sve iz početka , očigledno želeći zaštititi svoje interese ). Danas je srijeda a uplate nije bilo ! Isto tako Rumeni je izjavio da " novac ne će biti isplaćen preko novog računa ( posredovanjem preko Zagrebačke banke ) ,nego preko računa Diokija, a pošto je račun Dijokija u blokadi treba se opet " pregovarati sa vijerovnicima i bankama " što nas dovodi opet na početak. Znaći uplate neće biti tako skoro , jer se očito čeka 10mj kad bi u zakonsku proceduru trebao doći novi zakon o stečaju. Isto tako se čeka i pristanak vlade na JAMSTVA , a do sada je već svima postalo jasno da bi ta jamstva trebala ići na štetu Vlade I POREZNIH OBVEZNIKA a na korist pojedincima . Zato do sad nisu ni ti dana , ma da se lagalo i obmanjivalo " da je vlada dala jamstva", " da je UEC uplatio novac"… To je sve kupovanje vremena ! Ne bude li ovaj tijedan uplate ( volio bi da bude , ali nakon svih ovih laži više NE VJERUJEM ) . Idući tijedan se predaje " prijedlog za pokretanje ŠTEČAJNOG POSTUPKA NA TRGOVAČKOM SUDU I TO JE TO ! [angry]

Do sad su bile spekulacije i kalkulacije kolega ali sad je sluzbeno…sutra vlada daje jamstva …http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/novosti_i_najave/najave/2012/kolovoz/sjednica_vlade_republike_hrvatske

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ovi Turci imaju dobar ćumur iliti ugljen za ćevape

Kako sutra?
Ta jamstva postoje.
Što se promijenilo?
Ma, dajte ljudi………………..


Do sad su bile spekulacije i kalkulacije kolega ali sad je sluzbeno…sutra vlada daje jamstva …http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/novosti_i_najave/najave/2012/kolovoz/sjednica_vlade_republike_hrvatske

Pozdrav

Onda kolega vi znate nešto što još nije ni ti odlučeno ! ovdije se radi o PRIJEDLOGU ODLUKE ZA DAVANJE JAMSTVA . Zašto bi sada Vlada pristala , kad se zna da je do sad odbijala dati jamstva ?!

8. Prijedlog odluke o davanju državnog jamstva u korist Zagrebačke banke d.d., za avansno plaćanje investitora ÇALIŞKAN İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ AŞ, İNCİLİPINAR MAH.NAİL BİLEN CAD.UĞUR PLAZA, KAT.17 27090 GAZİANTEP, Turska, za isplatu plaća radnicima DIOKI d.d. i DINA – Petrokemija d.d.

New Report

Close