DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




To bi pak podrazumijevalo zadržavanje uz 350 radnika omišaljske Dine tek trećinu od 450 sadašnjih radnih mjesta Diokija u Zagrebu gdje bi se nastavilo s proizvodnjom polietilena.

Polietilena ???

Valjda se etilen moze dopeljavati vagon – cisternama na Žitnjak!
To bi u sustavu Krk – Žitnjak bilo oko 300k tona etilena a na količinu bi se pokrivali troškovi željezničkoog transporta?
[/quote]
o ovome se pisalo već barem u dva navrata na ovoj temi, svaki put zaključak je bio isti
[/quote]

Imaš kriogeni spremnik od 1800 tona i nema razloga zašto se ne dopeljava s željeznicom kada je to vani sasvim uobičajeno!

Ja ti kažem da nije moguce,a ti ga dovezi ako znas i mozes…

p2.sem

Syn Mizar je pred Dinom!

http://www.poslovni.hr/vijesti/dioki-ovog-tjedna-ocekuje-5-mil-eura-od-svicaraca-211669.aspx

idući tjedan će bit bolje...


Syn Mizar je pred Dinom!

Jeli ili nije?

Je ali ne zbog Dine….ceka ukrcaj lpg mix na Ini a zbog bure je usidrio blize Omislju…

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Je ali ne zbog Dine….ceka ukrcaj lpg mix na Ini a zbog bure je usidrio blize Omislju…

Pozdrav

13 knota – to nije vidilo bure!

Ne okrecite "pilu" kolega…prvi dio mojeg posta vam je vazniji a cijeli je istinit…opustite se…jos ce proci dana da brod dodje u rijecki zaljev zbog Dine

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ma kakvi brodovi,ako postrojenja stoje.Pa ne moze se samo sirovina ubacit u pogone koji stoje skoro godinu dana…

Danas ce se imenovati Uprava.Volio bih vidjeti demantij na ovu informaciju da se u ZG pokreće proizvodnja polietilena…

p2.sem

Proizvodnja polietilena u Zagrebu nema smisla, ako se ne koristi cijev.
Točka.
Kolega jman, ja bi volio vidjeti novac na računu.


Proizvodnja polietilena u Zagrebu nema smisla, ako se ne koristi cijev.
Točka.
Kolega jman, ja bi volio vidjeti novac na računu.

Ma novac prvenstveno,ali me ovo strasno zbunjuje.
Jer ako se krece u proizvodnju etilena,onda znaci da se postigao dogovor s INOM.

p2.sem

Na tragu si kompa.
Ne tako davno, spominjao sam Hep, Hž i Inu.

New Report

Close