DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.index.hr petak, 20.7.2012. 17:40
HYPO Alpe-Adria-Bank d.d. reagirala je danas na članak objavljen na Indexu pod naslovom ‘Hypo i HEP ne žele surađivati s Linićevim ulagačima’jer su, kako kažu, svi navodni citati koji se pripisuju Hypu netočni te iznose neistine vezane uz Hypo Alpe-Adria-Bank d.d. Demantij prenosimo u cijelosti.
"Hypo Alpe-Adria-Bank d.d. kao niti Hypo Alpe-Adria-Bank International AG niti njeni ovlašteni predstavnici nisu dali nikakve komentare vezane uz tvrtku United Energy Commodities, stoga najoštrije demantiramo takve netočne i neistinite navode iz spomenutog članka, a izvještavanje u istom smatramo obmanjujućim za javnost te ovim putem demantiramo citate koji se u članku netočno pripisuju Hypo Alpe-Adria-Banci."
Index i dalje stoji pri tvrdnjama iz izvornog teksta. Novinar Indexa Gordan Malić neslužbeno je razgovarao s članovima Uprave Hypo banke, čije smo tvrdnje vjerodostojno prenijeli.

Nastavno na inženjera koji je nosio svoj laptop na posao u Dioki;
PVC je projektirala neka nazovi projektantska firma iz Rijeke služeći se shareware softwareom za proračun cjevovoda.
Što bi rekli arhitektu da Vam statički proračun za kuću radi sa sharewareom?
Je li Vam sad jasno zašto ni projekt PVC-a nije dovršen, a kamoli da se postrojenje sagradilo.
Na kraju je Ježiću i co. preostalo samo da pokradu novac, jer je sve drugo debelo prelazilo njihov intelektualni kapacitet.

Linić na Hrvatski način svim silama želi spasiti svoje i Ježićevo carstvo tako što će ga prodati UEC-u (odnosno sami sebi) za 5 mil eura iako je u njega kako piše Večernji list uloženo 45 mil eura. Da se prestavnici radnika grčevito bore za Linićeve i Ježićeve interese dokazuje i izjava kordinatora stožera data u petak HRT kako MOL namjerno uništava Dioki kao konkurentnu firmu a pritom je zaboravio reći da Dioki duguje INI-MOL–u oko 15 mil eura i da je to glavni razlog prestanka suradnje.Razloge zašto Linić neće da razgobara o načinu vraćanja duga INI a zatim i o isporuci etana Diokiju vjerovatno leži u strategiji R.Ježića o zatvaranju Žitnjaka koja je stara pet godina.Ponovit ću neznam po koji put jedina dva profitabilna pogona u Dioki grupi bili su ETILEN i PE2 na Žitnjaku , a za njihovo pokretanje treba dogovoriti način otplate duga Ini i oni bi i dalje uspješno radili.

Evo ekonomskih genija! Harvard je za njih dječji vrtić.

Vaš link

i

Vaš link

U definiciju poduzetnika spada i priča o stvaranju nove vrijednosti na opću korist.
Definicija ovog što nam se odvija pred očima nalazi se jedino u literaturi iz kriminologije.


Kaze Linic u sredisnjem dnevniku da se lokacija Zitnjak zatvara zbog NEREDOVITE ISPORUKE ETANA OD STRANE INE I PREVELIKE CIJENE STRUJE OD STRANE HEPA.Mozemo se samo nasmijati na ovu izjavu.

Da ne bi!
Što ne kaže da se lokacija zatvara zbog neredovitog plaćanja, ispričavam se, zbog redovitog neplaćanja etana INA-i.
Zaboravio je spomenuti i da se bivšem direktoru HEP-a Mravaku sudi zbog nezakonitog popusta na cijenu struje koji je dao Dioki-u.
A odkad je cijena struje na Krku manja od cijene u Zagrebu? Istini za volju mogla bi biti jer su tamo čini mi se priključeni na 110 kV, ali zato imaju drugih troškova.
Sve je to zato jer u Dioki-u ne znaju ni izbilancirati koliko čega troše. Rade tako da tek kad dobiju račune odoka ih raspodijele po pojedinim postrojenjima i nategnu da račun štima.

http://www.vecernji.hr/vijesti/drzava-bi-omisalj-ulozila-45-milijuna-eura-a-prodala-ga-5-clanak-433443

današnji večernji preko naslovnice vrišti golemim natpisom protiv ovog lopovluka!

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]



Priča li se priča da gospoda iz Zagreba opet ulaze u one fore nama sve plače a vama ostalo,e moj Rumenoviću ubolo te tele.Zelite opet biti sebicni ko i prvi put od kolosijeka kad ste pricali to je nase zemljiste nedajmo ljudima sa Krka nista,e pa sada je ovo nas strateski partner pa nedamo mi vama nista.Gospodo zapamtite i mi imamo djecu i minuse na tekucima tako da nebudite sebični i isplata ce ici pola-pola,svakome po 18 i pol milijuna kuna pa tko moze koliko isplatiti ce isplatiti.Ostatak cemo dobiti od prodaje čufa i pirosa Hep-u,ako ste imali obraza tvrditi nedajmo krku nista jer je to nas kolosijek imajte obraza sada ne uzeti nista jer je to nas strateski partner licemjeri bezobrazni mrs

Bogami ti nisi normalan.Po svemu sudeći i bezobrazan,a ova tvoja reakcija je pretjerana i vrijeđa.Svi smo u istim govnima i borimo se za isto.Baš dokazuješ onu takvi smo mo Hrvati….
[/quote]
Moze biti da nisam normalan,ali pitaj malo svojeg sindikalnog vodju Rumenovića zasto mu je Mihaljević poklopio telefon?Zato jer je trazio isplatu svih plača za Zg a nama sta ostane takvi smo ti mi Rvati eeee

"Hypo banka će se riješiti zemljišta na Krku, postat će vjerovnikom HEP-a, odnosno države, Čačić će dobiti zemljište za gradnju LNG-a, radnici će na Krku nastaviti s proizvodnjom, a spašen će biti i Robert Ježić. Postavlja se »samo« pitanje kako će gubitaš HEP servisirati nove, dodatne kreditne obveze?"

http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Zaduzeni-HEP-kreditom-kupuje-teren-za-LNG-terminal-i-spasava-Dinu

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]


Ponovit ću neznam po koji put jedina dva profitabilna pogona u Dioki grupi bili su ETILEN i PE2 na Žitnjaku , a za njihovo pokretanje treba dogovoriti način otplate duga Ini i oni bi i dalje uspješno radili.

Jedan od razloga što je Zagreb preko noći postao neisplativ je po meni taj što su na njega navaljali otplatu anuiteta kredita utrošenih za kojekve besmislice na Krku i šire (Novi list, Dinamarin,…). Neka knjiže kredite na pogon na koji su utrošeni, pa će slika biti drugačija. Da možda VCM ne otplaćuje kredite,… da otplaćuje, ne samo svoje nego i od drugih pogona.

Mene bi zanimao komentar Caymanna/delboya na ovu današnju situaciju u DIOK-iju.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Mene bi zanimao komentar Caymanna/delboya na ovu današnju situaciju u DIOK-iju.


neznam tko ti je lupio jedinicu i zašto,ali i mene zanima ista stvar kao i tebe!

pixma


http://www.vecernji.hr/vijesti/drzava-bi-omisalj-ulozila-45-milijuna-eura-a-prodala-ga-5-clanak-433443

današnji večernji preko naslovnice vrišti golemim natpisom protiv ovog lopovluka!

Kad smo kretenska drzava i oduvjek smo bili i kao ne zelimo spasiti mi svoje tvrtke a opet ulazemo u njihov spas . Lopovljuk na vrhuncu . Zanima me koliko milja eura dobivaju ljudi na vlasti od svog tog uloga drzave .
Jedino rjesenje je smjenit vlast skupa sa svom pripadajucom opremom pametnih ministara.

New Report

Close