DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa dobro tko je ovdje lud, Dioki je u problemi od prošle godine, sve se vrlo dobro zna i sad odjednom Maras i Grčić kažu da to nemože tako!!! Alo pa di ste bili cijelo ovo vrijeme od kad ste došli na vlast???

Da me netko nebi krivo shvatio, drago mi je da to govore ali zašto tek sada, pola godine minimalno kasnite sa svojim djelovanjem!!!

Ma više mi je pun k…c i HDZ-a i SDP-a i ove naše trule administracije i korupcije. SDP je imao čistu win win situaciju samo da je krenuo odlučno i pametno nakon dobivenih izbora, ako se već nije moglo bez Čaćića dobiti izbore bilo je hvala bogu dovoljno razloga nakon izbora da ga se elegantno makne.

Kad tad saznat će se ćime to Čačić drži Milanovića u šaci!!!

http://www.24sata.hr/politika/premijer-ako-smijenim-cacica-idemo-na-prijevremene-izbore-273675

ako je to ćime ga Čaćić drži onda je stvarno papak, pa nek se raspišu novi izbori, bolje i to nego da smo taoci jednog bahatog čovjeka, prije nam je to radio Sanader a sada Čaćić, mili bože…

http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=172879&tx_ttnews%5BbackPid%5D=38&cHash=ed77353d53

Neka sad donesu odluku o stečaju i isplate sve plaće,otpremnine po Kolektivnom ugovoru jer se ima od čega da nebi bili u zabludi da nema!!!!!!!!!!



Pa dobro tko je ovdje lud, Dioki je u problemi od prošle godine, sve se vrlo dobro zna i sad odjednom Maras i Grčić kažu da to nemože tako!!! Alo pa di ste bili cijelo ovo vrijeme od kad ste došli na vlast???

Da me netko nebi krivo shvatio, drago mi je da to govore ali zašto tek sada, pola godine minimalno kasnite sa svojim djelovanjem!!!

Ma više mi je pun k…c i HDZ-a i SDP-a i ove naše trule administracije i korupcije. SDP je imao čistu win win situaciju samo da je krenuo odlučno i pametno nakon dobivenih izbora, ako se već nije moglo bez Čaćića dobiti izbore bilo je hvala bogu dovoljno razloga nakon izbora da ga se elegantno makne.

Kad tad saznat će se ćime to Čačić drži Milanovića u šaci!!!

http://www.24sata.hr/politika/premijer-ako-smijenim-cacica-idemo-na-prijevremene-izbore-273675

ako je to ćime ga Čaćić drži onda je stvarno papak, pa nek se raspišu novi izbori, bolje i to nego da smo taoci jednog bahatog čovjeka, prije nam je to radio Sanader a sada Čaćić, mili bože…

[/quote]

NIje nama Sanader zaboravio uplatiti 10-15 milijuna eura za terminal na Žitnjaku nego JANAF! Zato sada nemaju pravo pristupa na parcelu koju nisu kupili nego ukrali!
Sanader je javno tražio da se sklopi ugovor na 28 milijuna eura – očito je dobro znao da ipak RJ nije taj – znao je da ipak iza sveka stoji austrijski kapital i da jedna takva krađa neće ostati bez posljedica!


Danas je taj famozni sastanak GSV-a poslije podne.Pa da vidimo šta će danas biti…

A kaj bi bilo, morti bude pljusak i to je to! Ne bu se Dioki ni spomenul! Živio rodjo

zaprudjanec

Čudi me laprdanje pojedinaca o stečaju, a blage veze nemaju o čemu pričaju.
– u stečaju ne vrijedi kolektivni ugovor
– predstečajni i stečajni postupak traju beskonačno dugo
– za prve novčane isplate treba proći prilično dugo i iznose tri bruto min. plaće 2800 od strane vjerovnika, plus 1-3 min. bruto plaće od države.
– sve ostalo [bye], a možda i poslije

Novosti i najave
12. srpanj 2012. 16:00 danas

Sjednica GSV-a
Novosti i najave

Sjednica Gospodarsko-socijalnog vijeća održat će se u četvrtak, 12. srpnja 2012. godine, u 16.00 sati, u zgradi Vlade Republike Hrvatske.

Dnevni red:

1. Imenovanje dopredsjednika Gospodarsko-socijalnog vijeća od strane Hrvatske udruge poslodavaca

2. Stanje i budućnost socijalnog dijaloga

3. Problematika tvrtke Dioki d.d. Zagreb

4. Nacrt konačnog prijedloga Zakona o kriterijima za sudjelovanje u tripartitnim tijelima i reprezentativnosti za kolektivno pregovaranje

Sastanak izmedju Hypo banke kao prodavatelja zemljista u vlasnistvu Diokia na kojem je predvidjena gradnja LNG-a i HEP-a kao kupca odrzat ce se sutra u ministasrtvu gospodrstva uz prisustvo gsp.Mazal. ako dodje do dogovora iz tih bi se sredstava isplatile place radnicima…upravo objavljeno na vijestima radio rijeke

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Sastanak izmedju Hypo banke kao prodavatelja zemljista u vlasnistvu Diokia na kojem je predvidjena gradnja LNG-a i HEP-a kao kupca odrzat ce se sutra u ministasrtvu gospodrstva uz prisustvo gsp.Mazal. ako dodje do dogovora iz tih bi se sredstava isplatile place radnicima…upravo objavljeno na vijestima radio rijeke

Pozdrav

znači ide i LNG za sitne pare….ajde bar da radnici dobiju plaće

forumsko pisanje nije investicijsko savjetovanje niti preporuka za kupnju ili prodaju dionica !!!

Točno tako to sam već odavno napiso.. hep će kupit zemljište vjerovatno za siću i onda ga uvalit dalje za bogastvo!! Tko sve sudjeluje na tom sastanku i ko će biti upoznat u cijelosti sa tim prodajnim ugovorom???

idući tjedan će bit bolje...

Ajde da vidimo šta će reć i o nama.

Sigurno prodat pogone dat nesto sitno novaca i ajmmoo,a proizvodnju u radna mjesto tko šiša.

Linića je najvise strah stečaja…

p2.sem


Sastanak izmedju Hypo banke kao prodavatelja zemljista u vlasnistvu Diokia na kojem je predvidjena gradnja LNG-a i HEP-a kao kupca odrzat ce se sutra u ministasrtvu gospodrstva uz prisustvo gsp.Mazal. ako dodje do dogovora iz tih bi se sredstava isplatile place radnicima…upravo objavljeno na vijestima radio rijeke

http://www.hrt.hr/index.php?id=466&tx_ttnews%5Btt_news%5D=172984&tx_ttnews%5BbackPid%5D=465&cHash=0fedebd8ca

12.07.12. Starost: 2 h
U petak 13. o plaćama u Dini

Pitanje isplate plaća radnicima Dine petrokemije Omišalj rješavat će se u petak 13. srpnja.

Zamjenica ministra gospodarstva Tamara Obradović-Mazal sazvala je sastanak predstavnika HEP-a i Hypo banke, uprave Dine i sindikata, na kojem će se razgovarati o prodaji zemljišta za LNG terminal u Omišlju. Vlasnik zemljišta je Dina, ali založno pravo ima Hypo banka, a HEP je kupac.

Obradović-Mazal je obećala da će se iz te transakcije namiriti radnička potraživanja, ali, kako ističe dopredsjednik Sindikata radnika Dine Predrag Mihaljević, vjerovat će samo ako dobiju pisanu garanciju s točno utvrđenim rokom isplate. U protivnom, radnici će kako su najavili, u petak iza 18 sati napustiti pogone i otići na kolektivni godišnji odmor.

Dina je vlasnik oko 18,5% Ćuf doo.
BV 58 milijuna kuna a tržišna cca 3x veća – ako se bude procjena radila na temelju ekonomske vrijednosti onda i puno više!
Ostaje vidjeti što će biti s Piros doo – tu je planirana kogeneracija velike snage kao nadomjestak za Urinj!

New Report

Close