DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nisam nikakav vodja,niti sam u debelom hladu,nego i dalje radim,odnosno dolazim a nedobivam plaću,
TI SI BRANIO PREDRAGM ROBERTA JEŽIĆA,TI SI SE SA NJIM DOGOVARAO,A NE SA RADNICIMA,TI SI S NJIM IŠAO NA RUČKOVE,ITD……malo si se kasno sjetio da se angažiramo.
sada opet lažeš,ali neka,mi smo za to svi krivi,nastavi tako i dalje.


Tko se krije iza tajanstvenih Azera . SOCAR?

Savo, radnicima je važnije misle li isplatiti sve zaostale plaće?
Ako ne misle sigurno nisu dobrodošli!
[/quote]

Vlada je plafonirala cijenu plina za TG4 na zadnjoj sjednici – to ti je promaklo.
Dioki bi mogao imati cijenu oko 2,5 kuna po m3 i etan za cca 3,3 tisuće kuna po toni?
Je li to početak za Žitnjak?

Meni nije jasno zašto se krije pravi kupac iza nekog fonda?

al smo otvorili na 35!!!

manje je više, a više još više

Problem je u tome što oni žele pogone samo iznajmiti,i to na određeno vrijeme,zato je po meni izgledno da se ponuda neće prihvatiti…..

p2.sem



35 kn na otvaranju? moze li komentar molin?

sumnjam da ima idiota koji bi plaćali tu cijenu za firmu koja ne radi godinu dana……
[/quote]

i parchy, jesi se uspio iskrcati po 14 kn?

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje!

i tak ode Dioki ispod 14…Baš me zanima di se bude za’stavil?

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


i tak ode Dioki ispod 14…Baš me zanima di se bude za’stavil?

Na nuli [wink]


Problem je u tome što oni žele pogone samo iznajmiti,i to na određeno vrijeme,zato je po meni izgledno da se ponuda neće prihvatiti…..

NIsi mi baš jasan…..MOže malo detaljnije.
Tko je strateški partner, šta nudi……
Čudna je ta koincidencija da se pojavio kada se definirala cijena plina za Žitnjak!
Za VCM i dalje stoji ponuda Talijana?

Glede LNG-a – HR je NAPOKON dobila veleposlanika u Qataru – Tomislav Bošnjak – načelnik u odjelu za vaneuropsku gospodarsku suradnju!

I baš taj dan kada je objavljeno imenovanje u NN u Riječki zaliv je uplovio LNG tanker Milaha Qatar ( Maersk Qatar )!

Simbolika?

http://www.index.hr/vijesti/clanak/inzenjer-dine-debele-svinje-su-gospodari-konji-i-magarci-tegleca-marva-a-stoka-sitnog-zuba-placa-racune/624803.aspx



Problem je u tome što oni žele pogone samo iznajmiti,i to na određeno vrijeme,zato je po meni izgledno da se ponuda neće prihvatiti…..

NIsi mi baš jasan…..MOže malo detaljnije.
Tko je strateški partner, šta nudi……
Čudna je ta koincidencija da se pojavio kada se definirala cijena plina za Žitnjak!
Za VCM i dalje stoji ponuda Talijana?

Glede LNG-a – HR je NAPOKON dobila veleposlanika u Qataru – Tomislav Bošnjak – načelnik u odjelu za vaneuropsku gospodarsku suradnju!
[/quote]
Bio sam ja jasan. Iznajmljivanje pogona je u pitanju,i nista vise.
Sam Linić potvrdio….

p2.sem




Problem je u tome što oni žele pogone samo iznajmiti,i to na određeno vrijeme,zato je po meni izgledno da se ponuda neće prihvatiti…..

NIsi mi baš jasan…..MOže malo detaljnije.
Tko je strateški partner, šta nudi……
Čudna je ta koincidencija da se pojavio kada se definirala cijena plina za Žitnjak!
Za VCM i dalje stoji ponuda Talijana?

Glede LNG-a – HR je NAPOKON dobila veleposlanika u Qataru – Tomislav Bošnjak – načelnik u odjelu za vaneuropsku gospodarsku suradnju!
[/quote]
Bio sam ja jasan. Iznajmljivanje pogona je u pitanju,i nista vise.
Sam Linić potvrdio….
[/quote]

Linić je rekao da o svemu odlučuje Dioki Holding.
Mene je kao što sam napisao interesiralo TKO je taj strateški partner ili partner.
A sve mi se više čini da bi to mogao biti netko s Al Jazeere.

New Report

Close