DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

35 na otvaranju?


http://www.energetika-net.com/u-fokusu/komentar-kratki-spoj/ipak-pronaden-spasitelj-diokija-14801 … samo jedan mali link, mislim da je ovdje odlično pojašnjeno trenutno stanje…

svaka čast autorici teksta! Odlično informirana i 100% točno!



zašto je bila ona blokada od maloprije?

Blokada dokazuje da su tvrdnje sindikata bile točne! Ima itekako zainteresiranih strateških partnera, a to će neki iz Vlade morati vrlo brzo priznati!
[/quote]

…dakle potvrđeno je iz Vlade da je konkretna ponuda na stolu iako se samo prije par dana tvrdilo suprotno!

ponuda će već u ponedjeljak biti prihvaćena što podrazumijeva relativno brzu isplatu plaća i početak aktivnosti za pokretanje proizvodnje.

Druga, ali malo vjerojatna mogućnost je brzi stečaj!
Nadajamo se ipak ovom prvom…

kako se to odnosi na zitnjak?

p2.sem


http://www.energetika-net.com/u-fokusu/komentar-kratki-spoj/ipak-pronaden-spasitelj-diokija-14801 … samo jedan mali link, mislim da je ovdje odlično pojašnjeno trenutno stanje…

Nina se više razumije u problematiku nego Čačić i Linić zajedno. Tu je negdje al pari s kolegom Savom [thumbsup]

znači postoji ponuda za DINU, a DIOKI ide u stečaj?

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!

Ja vise nsita ne razumijem u cijeloj prici :-((


Ja vise nsita ne razumijem u cijeloj prici :-((

Ako te šta tješi, ovo još nitko ne razumije što će na kraju biti. Možda Linić. Možda. Kako sada stvari stoje, Azeri će, valjda, unajmiti Dinu i isplatiti nešto plaća, a Dioki će valjda u stečaj. Onda za par mjeseci možda pokrenu DOKI i EPS na žitnjaku. A možda i ne. A kako će dionica izgledati, pojma nemam.


Ja vise nsita ne razumijem u cijeloj prici :-((

kolki ti je prosjek? Mislim ono 90-60-90….
[cool]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



Ja vise nsita ne razumijem u cijeloj prici :-((

kolki ti je prosjek? Mislim ono 90-60-90….
[cool]
[/quote]

kakvi su ovo primitivni komentari?!?



http://www.energetika-net.com/u-fokusu/komentar-kratki-spoj/ipak-pronaden-spasitelj-diokija-14801 … samo jedan mali link, mislim da je ovdje odlično pojašnjeno trenutno stanje…

Nina se više razumije u problematiku nego Čačić i Linić zajedno. Tu je negdje al pari s kolegom Savom [thumbsup]
[/quote]

To je samo slabašan pokušaj da se pisanjem napusti stereotip o Diokiju.
Nigdje činjenice da TVORNICE kojima raspolaža Dioki da se danas grade trebalo bi 2-4 godine i cca 500 milijuna eura. Ne pišući o tome opravdava se situacija da takvo bogatstvo stoji radeći neizmjerljivu štetu kako radnicima i dioničarima tako i čitavoj RH.
Ne piše se o tome da kada Dioki radi može proizvesti robe za cca 500 milijuna dolara godišnje – valjda se i to izbjegava da bi se minorizirala šteta i sve svelo na socijalni bunt u samoj firmi.
Glede LNG terminala sve je jasno – kasni se našom zaslugom ali to ne ometa Vladu da bojkotira Dioki pokušavajući doći do zemljišta.
No Hypo krediti su večinom dati u centrali u Austriji a Hypo je u vlasništvu Republike Austrije pa neka se dobro razmisli o posljedicama.
Novinarka se uopće nije osvrnula na prodaju terminala JANAF-u ispod cijene, odnosu HEP – Dioki, INA – Dioki……koliki su dugovi ako ih ima – zašto nije tražila da se očituje npr Hanžeković koji je zakonski zastupnik u tim slučajevima i sl.

I na koncu najsmješnije i tragičnije – nakon dvije godine mrcvarenja Linić izjavljuje da je ponuda na stolu – ista ona koja je od početka na stolu i da o svemu odlučuje Dioki Holding AG.

Da sam na mjestu Dioki Holding AG- a forsirao bih stečaj da se riješim tog famoznog LNG zemljišta koje je mač nad vratom pa neka se onda ekipa glođe s Austrijancima.

35 kn na otvaranju? moze li komentar molin?

New Report

Close