DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nedo bog da je ovaj sastav HANFE na čelu sa Matekom bio u 11 mj. 2011., ABACUSOVCI sigurno nebi vidjeli svoje lipe..

ps Koliko sam pratio u 6 mjeseci djelovanja HANFA je donjela nekoliko odluka, Mateka nisam nigdje vidio u stručnim glasilima – izjava nije bilo, dok je Samodol malo malo davao izjave, bio tata – mata pa i za Kanadera..

[bye]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



zato kaj se lik sa tisuću i kusur komada stavio na 13:10 oko minutu i potom se maknuo…

to sam vidio, ali mi nije jasno zašto mu to nije prošlo.
[/quote]
ma matematika je to koju razumije samo softwer kako je postavljen….za dioki cini mi se u postocima po 15% up ili down….ajde da ja ne lupam gluposti ko je upućeniji….
BTW ja na gledalici vidim di je blokada….pbz-investoru…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0



zato kaj se lik sa tisuću i kusur komada stavio na 13:10 oko minutu i potom se maknuo…

to sam vidio, ali mi nije jasno zašto mu to nije prošlo.
[/quote]

Je stavil je 12xx komada … a nekog je nahebo pa je siromaček prodal svojih 272 komada, a hiljadarka se vrnula tam di joj je mesto – u buksu.
Ali budemo vidli na kraju dal to ide odle do 10-tke ili bude kak šprih do 20!
[pray]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

O Gospon Mini, kaj ima u Baru….ima kaj hladno za ovaj vrući dan….LP

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Onak slučajno u prolazu vidih neke cisterne u odlasku s Žitnjaka – nisu Inine?


Onak slučajno u prolazu vidih neke cisterne u odlasku s Žitnjaka – nisu Inine?

ne nisu inine,to odvoze etilen koji je proizveden do sad na Krk u daljnju proizvodnju.

pixma


Opet vaga, a ne vidim razlog. Kakve su to igre? Ili sam nešto propustio? Ima li na ovoj temi dioničara ili raspravljaju samo radnici, pa ih nije briga što se događa na burzi?

ovo drugo

sutra počinje rezanje DINE

ČETVRTAK

U EMISIJI NOVE TV PROVJERENO- reportaža o spaljivanju etana!

p2.sem


zašto je bila ona blokada od maloprije?

Blokada dokazuje da su tvrdnje sindikata bile točne! Ima itekako zainteresiranih strateških partnera, a to će neki iz Vlade morati vrlo brzo priznati!

U cilju očuvanja radnih mjesta i isplate svih zaostalih potraživanja radnika, Sindikat radnika DINE je sve svoje dosadašnje akcije usmjeravao strogo vodeći računa da se ni na koji način ne ugrozi sigurnost.
Nakon bezbrojnih istupa sindikalnih predstavnika u medijima, bezuspješnim pokušajima uspostave kontakata sa nadležnim ministarstvima, nakon brojnih lažnih obećanja ministara te nakon iskazane nesposobnosti Vlade da provede vlastitu Odluku o zamjeni potraživanja za vlasništvo javnih poduzeća HEP-a i HŽ-a, Izvršni odbor Sindikata je zaključio sljedeće:
Sutra u četvrtak 05.07.2012. godine u 08:00 sati, započinje realizacija zaključaka Skupa radnika DINE.
Pozivaju se svi radnici da se odazovu i uključe u akciju sakupljanja i odvoza metalnog otpada, a prikupljena sredstva će se iskoristiti isključivo u svrhu „javne kuhinje“ i preživljavanja obitelji radnika DINE.
Radnici su u potpunosti svjesni da Odluka nije u potpunosti zakonita, ali isto tako nezakonito je i višemjesečno uskraćivanje plaća radnicima koji više nemaju drugog načina za prehraniti svoje obitelji.
Ukoliko bilo tko spriječi sutrašnju akciju sakupljanja otpadnog željeza predstavnici radnika će biti prisiljeni odlučiti o trenutnom napuštanju radnih mjesta i pozvati sve nadležne općinske, županijske i državne službe da preuzmu odgovornost za sigurnost DINE i zaštitu šire okoline.

Za Sindikat radnika DINE
Predrag Mihaljević



zašto je bila ona blokada od maloprije?

Blokada dokazuje da su tvrdnje sindikata bile točne! Ima itekako zainteresiranih strateških partnera, a to će neki iz Vlade morati vrlo brzo priznati!
[/quote]
Apsolutno,i za DINU i za DIOKI.

p2.sem

New Report

Close