DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovakvo manipuliranje tzv. "drazbama uravnotezenja" nije već odavno vidjeno. Ali nije ni čudo da udruzena ekipa to koristi, kad im je sam ZSE omogućio tu "genijalnu umotvorinu"….. [angry]

Ok, pogrijesio sam.
Dioki je neotkirven biser europskog gospodarstva.

Neka svi hrvati sa ustedjevinom pokupuju sada "jeftino dionice diokija" pa ce ih prodati velikim igracima

U redu za kupnju po 500 kuna po dionici stoje i rusi i azeri i francuzi i Terra (oni kanadjani), i Danko Koncar

Samo se nikako nemogu dogovoriti da li da daju 500 kuna ili 600 kuna po dionici.

Vjerojanto ce se jos koji Arap javiti, oni uvijek dodju zadnji u pricu

Uzaludno postati, sta mi to treba

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ok, pogrijesio sam.
Dioki je neotkirven biser europskog gospodarstva.

Neka svi hrvati sa ustedjevinom pokupuju sada "jeftino dionice diokija" pa ce ih prodati velikim igracima

U redu za kupnju po 500 kuna po dionici stoje i rusi i azeri i francuzi i Terra (oni kanadjani), i Danko Koncar

Samo se nikako nemogu dogovoriti da li da daju 500 kuna ili 600 kuna po dionici.

Vjerojanto ce se jos koji Arap javiti, oni uvijek dodju zadnji u pricu

Uzaludno postati, sta mi to treba

POnovno baljezgaš i izbjegavaš odgovoriti na ponuđene činjenice!

Za razliku od tebe ja baratam činjenicama – ne izmišljam poput tebe za početak!

Radnici su u Diokiju 50-ak godina bili redovito plaćani a to se prekinulo s kriminalizacijom poduzeća i pojedinaca što je u konačnici dovelo do tragičnih posljedica kada se ubio gospodin Belošević!
Svjedoci smo da ni do dana današnjeg USKOK nije podigao optužnicu protiv Diokija a što znači da je neće i biti jer su svi zakonski rokovi istekli za takvo što.
Ostaje dakle Hanžeković u sporu s HEP-om i Inom kao vinovnicima osobne tragedije i kolektivne poslovne eutanazije kompanije i radnika!

To je sramota da se u jednoj civiliziranoj državi kakva se želimo predstaviti događaju ovakve stvari.
Kada se pitaju naši vrli političari zašto su ulaganja u HR mala i nikakva evo im primjera Diokija.
Kada se pitaju zašto se ne kreditira gospodarstvo – ponovno primjer Diokija.
Kada se pitaju zašto su kamate visoke – ponovno primjer Diokija jer banka će svoj gubitak namiriti na drugima.

Savo ne obraćaj pažnju ne njegove provokacije, uvijek se pojavljuje kao zaštitnik malih ljudi kad ulazi u neku dionicu, i kad je dionica na povjesnom minimumu isto tako je bilo i na ingri kad je bila prije par mjeseci 4 kune, a hvalio ju je kad je bila 350-400 kuna, kao i varteks na 170 kn, tako da ne trebaš obraćati pažnju na te gluposti što piše.

Samo nastavi s činjenicama, nek sve stoji zapisano, nekad će se netko sjetiti prelistati to i vidjeti iz kojih pobuda tko radi nešto.



@ Sava

Moze te biti sram i stid koliko gluposti i neistine pricas na forumu, cak su te i radnici prozreli.
kakvu imoviunu, sta ti pricas, gdje su ti kupci.
Radnici i sami znaju da ce biti sretni ako ista dobiju od prodaje imovine jer na svemu leze banke

reci Savo koliko su radnici i Dioki dobili od prodaje Novog Lista kad smo kod tvoje imovine

Ljudi cuvajte svoje novce.

Dioki trenutno ne vrijedi nula kuna za dionicare i svemu sudeci nece nikada niti vrijediti.
Radnici mogu biti sretnia ako ista dobiju i to je samo dobra volja vjerovnika da im to dopuste.

Za razliku od tebe ja baratam činjenicama – ne izmišljam poput tebe za početak!

Radnici su u Diokiju 50-ak godina bili redovito plaćani a to se prekinulo s kriminalizacijom poduzeća i pojedinaca što je u konačnici dovelo do tragičnih posljedica kada se ubio gospodin Belošević!
Svjedoci smo da ni do dana današnjeg USKOK nije podigao optužnicu protiv Diokija a što znači da je neće i biti jer su svi zakonski rokovi istekli za takvo što.
Ostaje dakle Hanžeković u sporu s HEP-om i Inom kao vinovnicima osobne tragedije i kolektivne poslovne eutanazije kompanije i radnika!

To je sramota da se u jednoj civiliziranoj državi kakva se želimo predstaviti događaju ovakve stvari.
Kada se pitaju naši vrli političari zašto su ulaganja u HR mala i nikakva evo im primjera Diokija.
Kada se pitaju zašto se ne kreditira gospodarstvo – ponovno primjer Diokija.
Kada se pitaju zašto su kamate visoke – ponovno primjer Diokija jer banka će svoj gubitak namiriti na drugima.

[/quote]

Imamo ozbiljnog kupca na 2 kn od 7000 komada

[sealed]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Kupujem po 10, prodajem po 20, prosjek mi je – 15!(?)
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

zašto je bila ona blokada od maloprije?

Pa hebote ovakav ZSE uprava i regulator……
Što ne zaustave ovo trgovanje bar dok ne otkriju tko to stalno manipulira s njihovim drazbama ?? [angry]

zato kaj se lik sa tisuću i kusur komada stavio na 13:10 oko minutu i potom se maknuo…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Blokada je bila iz fore.Tržište je dosadno pa se igrači poigravaju s nalozima.

Nekada i ja to radim ali sam odustao i radije prošečem.

Sretno DIOKI.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Opet vaga, a ne vidim razlog. Kakve su to igre? Ili sam nešto propustio? Ima li na ovoj temi dioničara ili raspravljaju samo radnici, pa ih nije briga što se događa na burzi?


zato kaj se lik sa tisuću i kusur komada stavio na 13:10 oko minutu i potom se maknuo…

to sam vidio, ali mi nije jasno zašto mu to nije prošlo.

New Report

Close