DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Ako odlazi u stečaj , tko kupuje sve te dionice ili netko zna vise od nas

ti i takvi kao ti…sjeti se kad si kupovao MAGMU po 10 kn, ista spika je bila [rolleyes]
[/quote]
Magmu kupio po 6-6,4kn i prodao po 8,80kn, zatim kupio par tisuća komada po 1,20 kn i čekam 20-30 kn,ne žuri mi se ako i propadne još sam u plusu
A dioki me stvarno zanima tko kupuje kad svi najavljuju propast
Imao ga par puta, a nadam se i opet
Jedna dobra vijest i evo ga opet na 30
[/quote]

BV Diokija je oko 160 kuna a izmjenama zakona će se omogućiti bankama ulazak u vlasništvo poduzeća.
Da se riješi pitanje strateškog partnera za Krk bila bi ti cijena preko 100!


BV Diokija je oko 160 kuna a izmjenama zakona će se omogućiti bankama ulazak u vlasništvo poduzeća.
Da se riješi pitanje strateškog partnera za Krk bila bi ti cijena preko 100!

jedini je problem što će stečaj biti prije izmjena zakona pa ćeš izgubiti sve pare koje si uložio u dionice DIOKI-a [bye]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Sve ovisi sta je našim političarima u cilju





Ako odlazi u stečaj , tko kupuje sve te dionice ili netko zna vise od nas

ti i takvi kao ti…sjeti se kad si kupovao MAGMU po 10 kn, ista spika je bila [rolleyes]
[/quote]
Magmu kupio po 6-6,4kn i prodao po 8,80kn, zatim kupio par tisuća komada po 1,20 kn i čekam 20-30 kn,ne žuri mi se ako i propadne još sam u plusu
A dioki me stvarno zanima tko kupuje kad svi najavljuju propast
Imao ga par puta, a nadam se i opet
Jedna dobra vijest i evo ga opet na 30
[/quote]

BV Diokija je oko 160 kuna a izmjenama zakona će se omogućiti bankama ulazak u vlasništvo poduzeća.
Da se riješi pitanje strateškog partnera za Krk bila bi ti cijena preko 100!
[/quote]

Ili da se riješi pitanje LNG-a bilo bi isto!
Austrijanci su dobro informirani o situaciji!
von tam | 02.07.2012 | 03:34

Hypo spielt beim Schuldner Dioki auf Zeit

Kroatien. 52 Millionen Euro schuldet der Kunststoffhersteller Dioki der Hypo Group. Beim Verkauf fürchten Interessenten Altlasten.
http://www.wirtschaftsblatt.at/home/international/osteuropa/hypo-spielt-beim-schuldner-dioki-auf-zeit-524069/index.do

Banke se vrlo lako naplate iz imovine – rih 100 milijuna eura očito je za banke dobro uložen i osiguran novac!



BV Diokija je oko 160 kuna a izmjenama zakona će se omogućiti bankama ulazak u vlasništvo poduzeća.
Da se riješi pitanje strateškog partnera za Krk bila bi ti cijena preko 100!

jedini je problem što će stečaj biti prije izmjena zakona pa ćeš izgubiti sve pare koje si uložio u dionice DIOKI-a [bye]
[/quote]

Odakle ti da sam ja protiv stečaja!
I zar stvarnoo misliš da će zemljište na Žitnjaku i za LNG terminal pojeftiniti 20X ako firma ide u stečaj?
Pročitaj malo što kažu Austrijanci i kako se ponašaju – ne daju zemljište!



Ako odlazi u stečaj , tko kupuje sve te dionice ili netko zna vise od nas

ti i takvi kao ti…sjeti se kad si kupovao MAGMU po 10 kn, ista spika je bila [rolleyes]
[/quote]

Samo takvi kao ti mogu usporedjivat Magmu sa Diokijem

Magma : Temeljni kapital: 67.748.710,00 HRK
Nominalna vrijednost 10,00 HRK
Dioki : Temeljni kapital: 970.093.920,00 HRK
Nominalna vrijednost 240,00 HRK

Mislim da ovo pametnome govori dovoljno .

Zašto uravnoteženje na porastu s tako malim prometom? A i s tim porastom dionica još uvijek debelo u dnevnom minusu!

kad objave pokretanje stečaja očekujem u kratko vrijeme pad dionice DIOKI-a na 3-5 kn, a kako se stečaj bude bližio kraju moguće i na 1 kn kao MAGMA


kad objave pokretanje stečaja očekujem u kratko vrijeme pad dionice DIOKI-a na 3-5 kn, a kako se stečaj bude bližio kraju moguće i na 1 kn kao MAGMA

ti si cela Magma…
[tongue]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Problem je što stečaj neće biti objavljen sve dok dugovanja ne predju vrijednost nekretnina! Znači oko Božića! Pametnom dosta! Živio rodjo!

zaprudjanec


Problem je što stečaj neće biti objavljen sve dok dugovanja ne predju vrijednost nekretnina! Znači oko Božića! Pametnom dosta! Živio rodjo!

ne dobije li se cjelovito rješenje za DIOKI vrlo brzo, bit će stečaj pokrenut prije kolovoza jer daljnje čekanje nema nikakvog smisla, samo rastu dugovi, a vrijednost imovine pada….

Hidro d.o.o jel netko nesto zna o njima?

p2.sem

New Report

Close