DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel netko mozda slusao vijesti na HR1 ???

p2.sem





Ponuda strateškog partnera do 10h navodno je zaprimljena. Trenutno je na razmatranju.

JEDNOG…..ali ima ih navodno više!
Nešto u tom smislu je i izjavljeno jučer!
Ulaganje oko 30 milijuna eura za oko 36% kompanije???

[/quote]

Ali ova je konkretna, što god to znači.
[/quote]

Naš ili strani?
[/quote]

Tursko-azerbadjanska kombinacija.






Ponuda strateškog partnera do 10h navodno je zaprimljena. Trenutno je na razmatranju.

JEDNOG…..ali ima ih navodno više!
Nešto u tom smislu je i izjavljeno jučer!
Ulaganje oko 30 milijuna eura za oko 36% kompanije???

[/quote]

Ali ova je konkretna, što god to znači.
[/quote]

Naš ili strani?
[/quote]

Tursko-azerbadjanska kombinacija.
[/quote]

PETKIM???

http://www.jutarnji.hr/sjednica-vlade–operateri-od-1–srpnja-vise-nece-placati-poseban-porez-na-pruzanje-usluga/1036335/

jel ovo moguće

UŽIVO IZ BANSKIH DVORA Vlada: ‘Linića su krivo shvatili, država ne ulazi u posrnuli Dioki!’

Teško mi je izreći sve što mislim, ovdje na forumu, pa ću i ja, ko i naš cijenjeni Savo, zalijepiti jedan link.
Nije mi stalo do osobne promocije, ali nisam mogao izdržati da se direktno ne javim u eter.
Mnogi to nisu, i ne mogu čuti, ali, možda bi trebali.
Uzdam se u kolege na Krku, da će zaista napustiti svoje postaje.
To nam je, trenutno, jedino oružje.
I ja sam bio branitelj, pa i kad sam bio bez oružja, znao sam braniti.
http://www.radio101.hr/podcast.php?id=102661

Radio Rijeka – u DINI radikalno od 1.7.!
Odlično. Sad smo Vladi poklonili još 10 dana mira . Taman da se političari pokupe na godišnji odmor. A do tada će se promijeniti samo to da će nam biti dužni i plaću za 6.mj. Nikad ništa od nas.

http://www.jutarnji.hr/sjednica-vlade–operateri-od-1–srpnja-vise-nece-placati-poseban-porez-na-pruzanje-usluga/1036335/

Naš ili strani?

Naš. Moja susjeda Marica.

Linić i Čačić se moraju dogovoriti.
Čačićeva izjava za HR1 :" Radnici će dobiti plaće,Vlada ima ugrubo tko su partneri za DIOKI. Ići će se u stečaj sa preustrojem.Pokrenut će se proizvodnja u DINI."
Linić na to nikakav stečaj ne spominje nego ulazak države ako se pojavi partner,a na forumu se da pročitati da su to stranci.

Nikakve otpremnine se ne spominju….

p2.sem

Citiram Linića: Sredstva za dokapitlizaciju i jačanje kapitala usmjerimo samo prema HBOR-u (onom istom, koji nije isplatio, već ugovoreni, kredit DIOKI-ju).
Ima i dalje, ali to nije ni važno.
Zato prodajemo HPB.
To je važno.
Dioki je tu dobro uletio, mada djelovanjem tog istog HBOR-a, tu nije trebao niti biti.
Bitna je, u cijelom kontekstu, riječ: usmjerimo.
Predugo se usmjeravaju sredstva, da bi nama bilo dobro.
Meni je super.
A, Vama?


quote]Svaka čast na konstruktivnom i pomirljivom postu.
U ime SRD-a pozivam te i Vas nekoliko, koji ste bili na skupu u Zagrebu da sjednemo i popričamo prije sastanka, (To je već treći poziv u tri dana), upravo zato da sudjelujete u donošenju odluke, o tome što dalje.
Prijedlog o napuštanju radnih mjesta 01.07.2012. godine je već poznat i o njemu će se raspravljati kao i o svim drugima koji su znatno radikalniji.
Molim te ubuduće se ne predstavljajte kao tzv. "stožer" jer to kako sam i prije govorio ne možete biti zbog načina na koji ste se "osnovali". Ukoliko se na SKUPU donese odlukao o osnivanju prvi ću predložiti da u njemu svakako učestvuješ.!

U svakom slučaju hvala što prihvaćaš razuman pristup.

Zanimljivo je kako bi sad Predragm imao nešto za reči. I razgovarao bi sa stožerom a taj isti stožer ne priznaje. Pa ni ne treba ga priznati, najvažnije je da ga priznaju zaposlenici. do sada je sindikat držao ljude u informativnoj blokadi a ono što je i rekao služilo je isključivo u svrhu razjedinjenja Krka i Zagreba. I sad bi Predrag razgovarao s nelegitimnim stožerom. Svim sindikatima zajedno – imali ste priliku razgovarati i braniti interese zaposlenika od 9. mjeseca 2011. Imali ste priliku zaslužit naše povjerenje i biti naši vođe. Stožer je to uspio u svega nekoliko dana a vi niste u 9 mjeseci. Umjesto da šikanirate stožer, trebali bi se zapitati kako je stožer u par dana uspio ono što vi niste. I zašto vam ljudi ne vjeruju. I najvažnije, stvarno mi nije jasno kako se uopće možete zabavljati pitanjem stožera jer očito da vam je to najveća preokupacija u vrijeme kad su članovi sindikata gladni?!? A stožer ima potpuno isti cilj, pokretanje proizvodnje, isplata zaostalih plaća a ako nema proizvodnje onda isplata otpremnina. I u čem je stvar? Što stožer krivo radi? Stožer zaista zastupa prava zaposlenika i gospodo, radi vaš posao a bez naših članarina i bez lipe sredstava. I svaka čast stožerima. Imaju samo svoje veliko srce i isti interes koji imaju i radnici.
[/quote]
tvoja rasprava ne zaslužuje nikakv komentar, ali zar stvarno misliš da je od svega najvažnije to vaše sindikalno lešinarenje?
Uvijek isti na ovom forumu kritizraju sindikate, a u isto vrijeme pozivaju na jedinstvo!?
Pa zar stvarno radnike držite za takve idiote? JE*O vas SING!
a iza svega namjeru da organiziraju SING

New Report

Close