DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Oni koji su gledali Dnevnik u 19:30 su culi a za one koje nisu…Linic izjavljuje prije sat vremena da sutra u koliko se postigne dogovor drzava ulazi u vlasnicku strukturu dioki-a sa 38 %…s kim dogovor..neznam.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

u dnevniku HTV1 ,obrat u Dioki-u ,kaže Linić da država ulazi u vlasništvo sa 36 ili 38 % .Opet spinaši na djelu..

Ljudi moji,pa šta se ovdje događa?????

p2.sem

Sad vise nema : investitor…vjerovnici…mol…ina…hep…Linic je rekao da ulazi drzava i izjavio postotak ulaska…opake se igre tu jos imaju vodit kolega jman..opake

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Opet ista priča – kako radnici na ulicu uz prijetnju napuštanja pogona, tako se evo sutra baš očekuje konačno rješenje. Radnici se povuku, političari zamuknu. Tri mjeseca poslije, radnici opet na ulice – i nove priče o rješenju za dan-dva.
Ja bih se mogao kladiti da je našim političarima trenutno najveći problem oko Diokia kako da nam uvale radnu obavezu da ne otšetamo sa pogona.

http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5BbackPid%5D=38&tx_ttnews%5Btt_news%5D=169996&cHash=c083fb7e98

Priča o Diokiju uskoro bi mogla dobiti veliki obrat. Naime, ministar financija Slavko Linić gostujući na panelu jednog veleučilišta, a nakon prosvjeda radnika Diokija, najavio je ulazak države u vlasničku strukturu te tvrtke. Pritom je dodao da je posao države da ulazi u posrnule tvrtke.

Sutra ako uspijemo naći rješenje oko Diokija država ulazi u vlasništvo sa 38%, rekao je Linić.

p2.sem

jel netko zna ima li kakav sastanak sutra na žitnjaku za nas radnike?

trebali smo mahati zastavama u duginim bojama pa bi nas onda pustili do sabora i ista ta policija štitila da imamo (prava), izgleda da radnik koji 6 mj. ne prima plaču ima manja prava od p…..

http://www.hrt.hr/index.php?id=enz&tx_ttnews%5Bcat%5D=119&cHash=d7f45f87cb

od 4:15 pa sve do tamo 8:30 dugačak prilog o diokiju iz večerašnjeg dnevnika. Primjetite da je linić rekao opet AKO se sutra nešto dogovore da onda država ulazi sa 38% u vlasništvo diokija.

Taj AKO mi je poprilično velik…

Linić je također najavio da će država uskoro ući u vlasništvo Diokija s 38 posto. Ulazimo u posrnulo poduzeće koje je nekad ostvarivalo veliki izvoz, ali vladin problem je što ne možemo ući sa svježim kapitalom, dodao je Linić.

Sutra je sjednica,zato je to izjavio….

Ako nas prevesla 16 put,e onda stvarno Žitnjak i one rezervoare put neba…

p2.sem


Sad vise nema : investitor…vjerovnici…mol…ina…hep…Linic je rekao da ulazi drzava i izjavio postotak ulaska…opake se igre tu jos imaju vodit kolega jman..opake

Pozdrav

Nije neočekivano….dugo se kuha.
Kako je to izvedeno da država ukazi s 38%?
Ima li veze s privatizacijom HPB-a ?
Ili su jednostavno HEP i INA prebili porez za potraživanja od Diokija?

Danas je bilo žestoko, baš kako je i trebalo biti odavno. Posebno se zahvaljujemo kolegama s Krka koji su nam došli pružiti podršku. Žao mi je što nismo imali ni da ih odvedemo na kavu ali takva su vremena.

Ne mogu ne odgovoriti sinikatima DINE. Odnosi se i na sindikate Zagrebačke lokacije. Možete pljuvati po stožerima, možete im okretati leđa i ograđivati se. Pa i trebate se ograditi od svih nas. Da ste vi u početku odradili svoj posao kako treba, da nas niste lagali kako se samo trebamo strpiti i bit će sve u redu, mi danas ne bi gledali pancirke ispred sebe. Stajali smo okruženi specijalcima kao najveći kriminalci tražeći pravo na rad, plaću, moljakajući za koricu kruha. Hvala sindikatima.

New Report

Close